bugün

Çok gizli olduğu için sokaktaki çomarların hepsinin noktası virgülüne kadar bildiği maddelerdir.
görünmez mürekkeple yazılmış diyorlar.
Olmayan maddelerdir. Barış anlaşmalarında gizli madde olmaz.
kullanılan özel mürekkep 2023!te 11:41 de antlaşma üzerinde belirecektir. valla lan.
bitmeyen bir geyik konusu. önce herkes bir "açık" maddelerini yani antlaşmanın metnini incelesin de ondan sonra mevzuyu konuşalım/yazışalım. elemanlar antlaşmanın metnini bilmiyor, bir de üstüne "gizli madde" geyiği yapıyor, konu iyice çığrından çıkıyor böylece.
en önemli maddelerinden biri ''petrol çıkartamazsın''
türkiye petrol ve bor madeni cenneti aslında. arap ülkelerinden daha çok petrol yatağına sahip. ama bunları maalesef çıkartamıyoruz. bu yüzden dünyanın en pahalı benzini bizde.

2023'te sona eriyor lozan. o günden sonra en ucuz benzin bizde olacak. ayrıca avrupa'nın hakimi olacağız. az kaldı. bekleyin.
Çok gizli olduğundan tek sayfa bir kağıda yazmışlar, saklaması kolay olsun diye...

https://galeri13.uludagso...zli-maddeleri_1652800.jpg
allahım bu nasıl bir cehalettir. bu saçmalıkları okuduğum için biri beni ziksin lütfen.
ismet imzayı atacan ama kimseye söylemek yok zaten yüzyıl sonra anlaşmayı siktir et bütün borlar senin.
sosyal medyaya düşmüş anlaşma metni
görsel
gelecek daha iyi olacak mantığını kafalara yerleştirerek safları saffında tutma hayallerini kullananların uydurmalarıdır.
görebilmek için aktroll olma şartı vardır, öyle sen ben gibi zavallılar göremez.
basına sızıp ifşa olmuştur;

görsel
arkadaşlar lozan anlaşmasının internet sitesinden girdim, bazı maddelerde "bu madde gizlenmiştir" diye ibare çıkıyor tıklayınca. var mı okuyabilen o maddeleri. yoksa 2023te mi açılacak.
arkadaşlar lozan anlaşmasının internet sitesinden girdim, bazı maddelerde "bu maddeyi sadece rotschild ailesi üyeleri okuyabilir" diye ibare çıkıyor tıklayınca. var mı okuyabilen o maddeleri? yoksa 2023'te mi açılacak?
Bu anlaşmanın gizli maddelerini Allah bile bilmemektedir.

Sadece bazı akpliler bilir.
2023'de jelibon, magnum, nutella ve pringles madenlerini de kullanabilecekmişiz!