bugün

4 günde iki sezonunu da bitirip sonunda delirdiğim dizi, insanı çıldırtan bir 2. sezon sonu vardır, yeni sezonun hepsini birden devd de satsalarda alsak diye düşündüren yapım. izlemeyenlere tavsiye edilir ama dediğim gibi 3. sezon olmadığı için bir sinir harbi yaşayabilir, benim yaptığım gibi masayı yumruklayabilirsiniz.
jack rolünde oynayan aktörünmatthew fox işini hakkıyla yaptığı dizi.

special thanks to: splinter
Efsane olarak yıllar boyu yaşayacak dizi. Kurgusu ve karakterleri çok güzel de acaba sonunu da aynı güzellikte bağlayabilecekler mi? ilk iki sezon nette alt yazıları ile birlikte mevcuttur.
her bolumden 1-2 gun sonra youtube e videolari koyulan fakat koyulduktan 1 gun sonra da kaldirilan, o arada izleyenin izledigi manyak dizi.

edit: fi tarihinde böyleydi ki yazdık. artık olmayabilir. sözlük tarihi de yansıtıyor bir yerde. *
dukur adlı sözlük yazarının dvd lerini vermesi üzerine arka arkaya 27 bölüm izliyip balkonda sızmamla sonuçlanan,sürükleyici ötesi dizi. ilk iki sezonunu bir içim su gibi bitirmem üçüncü sezonu çin işkencesi haline getirmiştir,sanki yukardan damla damla su veriyolar. üçüncü sezonu bir seferde yayınlasınlar kampanyası başlatmak istiyorum
--spoiler--
69 gun sonunda sawyer ın kate e ateslı bır opucuk bahşettiği kafa bulandıran dizi.
--spoiler--

(bkz: Sezon 3 - Bölüm 2 - Zaman 24 36)
yanlışlıkla bulaştığım hastalık. korsancı abi prison break 2. sezon yerine lost 1. sezon dvd'si verince bu hastalık bana da bulaştı.
kişisel fikrime göre 1. sezonun en baba bölümü "outlaws"dır.
kısa bir süre önce adını duyduğum ve bi arkadaşımdan bölümlerini divx halinde almamla birlikte ilk 12 bölümünü aralıksız izlediğim sinematik gösteri. ilk 12 bölümdeki favorim john locke'un, aynı ismi taşıyan ingiliz filozofla alakasının sadece ismen mi olduğunu ilerleyen bölümlerde göreceğim (umarım). ayrıca 7. sezonunun senaryosu hazırmış diye duydum. (bkz: oha)
--spoiler--
3. sezon 3. bölümde karşımıza çıkan boone ne kadar değişmiş öyle. tamam insan öldükten sonra da bir süre tırnak ve saçları uzar ama bu abi tamamen style olayına girmiş. tanımakta zorlandık.

ayrıca yeni sarışınımız juliet ne güzel bi bakış atmıştır sawyer a.
--spoiler--
digiturk sayesinde artık reklam panolarında da gördüğümüz dizi. "dünya bu diziye çıldırdı. sıra bizde" yazıyodu. zaten dizi bi sokakta yürürken aklımıza gelip karıştırmıyodu, şimdi o resmi gördükçe soruları düşünmeye devam edip daha da bağımlı olcaz. (bkz: allah belanı versin lost)
iyice sıkıcı olmaya devam eden dizi. aynı kategoriye charmed ve simpsons dahil edilebilir.
--spoiler--
3. sezonun 4. bölümüyle ikinci bir ada gözükmüştür.zaten yeterince sorunumuz vardı bu da nereden çıktı şimdi.
--spoiler--
Bahtsız bedeviyi adada kutup ayısı ........ dizisi.
--spoiler--

S3E5 de Mr Eko nun oldugu dızı ..

--spoiler--
aziz yıldırım' ın oyuncu kadrosuna katılmasını beklediğim dizi.
ubisoft'un, 2007 yılında action-adventure pc oyununu çıkartacağı dizi...
(bkz: kayıp)
ileri derecede
--spoiler--
3. sezon 6. bölüm promolarına bakılacak olursa kate ile aralarında ateşli bir sevişme yaşanacağını anladığımız dizidir kendisi.Görünüşe göre ana lucia cortez den sonra sawyer arkadaşımızın son kurbanı kate olacaktır.
--spoiler--
her bölümünde sadece bir iki soruya cevap veren ama yeni bir çok soru üreten dizidir. senaristleri gıcıklığına 91 gün ara verecektir son bölümden sonra.
daha fazla gizem uretmemesini umdugum dizi. her hafta yeni bolumunu cilgin atip beklerken "lan bu sefer $u $u olaylarin gizemi cozulecek, biliyorum lan!, yani in$allah!" $eklinde hafif psikotik cumleler kurmak istemiyorum. $uan dizi bunyesinde cozulmeyi bekleyen gizemler ile herhalde 2 sezon daha cikarabilir.
ayrica 3. sezon 6. bolumun yayinlanmasindan sonra verilecek arada cerez niyetine yayina day break isimli dizi girecek ve 13 bolum yayinlanacak.
--spoiler--
S3E5 de korsan kılıklı bir herifle bizimkiler televizyon aracılığı ile birbirlerine bakakalmışlardır.
Jack in aklını iyice karıştırdılar ..adam kafayı yemezse iyi vallahi..
Filmin sonunda tüm olanlar birinin rüyası çıkmaz inşallah..
--spoiler--
üçüncü sezon "I do" isimli altıncı bölüm ile yaklaşık üç aylık bir araya girmiş dizi.
07 $ubat 2007 tarihinde kaldigi yerden devam edecek olan dizi.
"sezon 3 - bölüm 6" ile çok afedersiniz azımıza sıçmış dizidir.

--spoiler--
gerek locke'un, eko'nun asasının üstünde bulduğu incilden alınma yazılar olsun, gerek kate'in sawyer'a vermesinin sevdiğinden mi yoksa acıdığından mı vermesi olsun, gerekse jack'in bu güzide olayı görmesi olsun fevkalade bir bölümdü kanımca. jack bence bi ibnelik planlıyo ama du bakalım...
--spoiler--
insanların izlerken msnde kişisel iletilerine lost in LOST yazma güdülerini engelleyemedikleri dizi.