bugün

ibibik imzalı sözlük teması. acaba temayı hazırlamaya ayrdığı vaktin onda birini isim bulmaya harcasa ben bu entryi girer miydim?? girmezdim tabi. yaratıcı ve dikkat çekici olmuş. ama her zamankindan şaşmayız o ayrı.
pek bir sevdiğim tema.
(bkz: uludag sozluk e ısınma nedenleri)
Renk uyumu ve dizaynı oldukça başarılı olan adı gibi güzel tema.
fazlasıyla başarılı olduğunu düşündüğüm tema. ibibik e teşekkürler.
sözlüğün yeni teması çok şık olsa da, okuma kolaylığı açısından geri döndüğüm canım gri temadır.
az biraz değişikliğe uğramış tema.

sol framenin üzerine geldiğinizde, başlıklar koyu bir kutucuk içine alınıyor. ayrıca bazı renk değişiklikleri de var. pek bir farklılık yok eskisine göre.
Gizli bakınızlar da gözükse hakkatten lokum gibi olacak tema.
sevdiğim ve hatta bayıldığım tema.
adı üstünde olan tema.
boş bakınızların maviye dönmesi ile daha güzel olan tema. * *
sözlüğün standart teması sandım ben bu temayı. çok hoş.
sözlüğün en iyi teması. ancak ekşi'deki gibi orjinal temalar* * beklemekteyiz arkadaşlardan.
bugün denedim, gelgitler yaşayarak fuck you james'e dönüp dönmeme kararı ile ekranın ortasında beliren resme gözüm takılıyor değiştirmekten vazgeçiyorum.
gözümü yormayan tek tema. iyidir iyi.
en kullanışlı tema.
mor renge bayıldığım için benden artı puan kazanan temadır. severek kullanıyorum efenim.
en rahat gözü yormayan tema.
bağımlılık yaratan tema. ulan alıştım bir kere başka tema kullanamıyorum, başka temayı seçiyorum, sıkıyorum kendimi, yok olmuyor.
ismiyle müsavi tema.

o kadar tema denedim bunun gibi kullanışlısı yok arkadaş.
sözlüğün orjinal temasıdır ve benim üsrekli kullandığım temadır sanırım alıştığım için vaz geçemiyorum ya da hakikaten en iyisi bu.
farklı bir seçeneğe sıfır şans tanıyan tema, onun gibisi yok bu dünyada.
üyeliğimden beri kullandığım ve çok sevdiğim uludağ sözlük teması. başlangıç temasıdır.
en güzel tema.
en güzel temadır.
ocak 2011 den beri kullanmaktan bıkmadığım gerçekten de lokum gibi temadır.* ancak yeni tasarım eski tasarım arası geçişler hala doğru dürüst gerçekleşemediği için önce sözlüğe yeni ara-yüzden girmek ardından eskiye tıklamak gerekmesi, bir entry numarasına veya yazar sayfasına tıkladığımızda oturumdan atılmamız gibi sorunlar yüzünden yeni temanın ve bu işte emeği geçenlerin gözlerinden öpüyorum. üç kuruşluk zevkimizi de yeni tema modası ayağına katlettiniz. zall bu hafta sözlüğe hangi reklamı alsam diye düşünürken biraz da bunları düşün ciğerim.