bugün

hocanın tabiriyle; hırsızın hiç mi suçu yok dedirten olaydır. serap ın tek suçu cinselliğini özgürce yaşayabilecek kadar dobra ve cesur olmasıdır. aslen, serabı düdükleyenlerin insaniyetleri neden bu kadar laçkalaşmıştır onu tespit etmek gerekir.
(bkz: liseli serap)
montla sıçtırılması gereken zihniyettir. acıların en büyüğüne layıktır. liseli serap'ı suçlamak ataerkil argümanların seksist bakış açısı ile yoğrularak cinsiyetçi yorumlarla liseli serap metaforu üzerinden kadın haklarının ve cinsel devrimin inceden inceye altının oyulmasıdır. liseli serap'ı suçlayan zihniyet liseli aylin'i de suçlasındır madem. serap üzerinde oynanan oyunlar bir ermencilik bir kürtçülük gibi abd arka planlı aktivitelerdir ve bizi içimizden vurmak maksatlıdır. bu zihniyet var ya bu zihniyet... hadi neyse sonra küfür ediyor oluyor. göttür lan bu zihniyet. oh rahatladım.

baştan editimi de yaparım: liseli serap'ı suclayan zihniyet nedir hocu bu arada, zerre malumatım yok. kimdir nedir açık konuş. yorma bizi.
sadece liseli serap'ı suçluyor ise yanlış yapıyordur.
söz konusu görüntülerde görülmekle beraber yapılan fiil tek bir tarafın üstesinden geleceği bir şey değildir, her iki tarafta suçludur, video kaydı yapan da suçludur...

masum değiliz hiç birimiz.
(bkz: su güzel ortamı bozuyorsun)
suclamasinda hakli olan zihniyettir. Neymis efendim 15 yasindaki kizimiz cinselligini ozgurce yasayacakmismis... bir kere cinsel hurriyet hayvanlara mahsus bir ozelliktir. ancak hayvanlar istedikleri zaman istedikleri yerde turdesleriyle ciftlesebilirler. bu ancak hayvana yarasir. kimse bir cift kopegi sokak ortasinda duzusuyor diye ayiplamaz. ahlak ve namus mefhumlari insani hayvandan ayiran en onemli niteliklerdir. bunlar yanlizca insanda bulunur ve kadin erkek iliskilerini bir disiplin altina alarak toplumun sosyal dokusunu muhafaza eder. ha insan vardir kendini hayvanla esdeger gorur ona da saygimiz sonsuzdur.
otu boku suçlayan zihniyettir. ota boka zihniyet de der bu zihniyet. Bugün liseli serap'ı suçlayan yarın üniversiteli hamza'yı da suçlar. Kusulasıdır bunlar. Birbirimizi kandırıyoruz. Başka da bişey yapmıyoruz.

+ Şehmuz Abi !
- He gulüm.
+ Senin için liseli serap'ı suçlayan zihniyet diyolar?!
- Dedikodudur o...
(bkz: hepimiz liseli serapız)*
(bkz: hırsızın hiç mi suçu yok)
bunu düşünenlere, çok üzülüyorsan nikahına al denir.

(bkz: liseli serapla evlenmek isteyen yazarlar)