bugün

(bkz: gangbang)
kısacası budur söylencek başka birşey yok.
kız için "ehehe beni seviyor", erkek için "kısmetse bu hafta verecek" cümlesine dayalıdır.
oo sen çok yanlıs gelmişsin kardeş denilesidir.
(bkz: sübyancı koğuşu)
böyle bir ilişki yaşamıştım kız bana 2 haftada bütün geleceğini bağladı hayır bir de anlatıyor orada burada sevgilim üniversiteli falan hazırladığınız tezin konusunu bile anlatır.iç burkan durumlar bunlar hemen ayrıldım.
bunun bir de liseli erkek, üniversiteli kız versiyonu vardır.
olgun erkeklerden hoşlanmayan kız tipi.
Kültür ve üniversite mezunluğu bir değildir. Yani liseli kızlara kültürsüz cahil gözüyle bakılmamalı üniversiteli erkekleri de kültürlü tip olarak bakılmamalı. Okunan tek bir kitap bile insana neler katar. ilişkilerin yürümesi mertebeyle değil tamamen karakterle alakalıdır.
(bkz: aria montgomery) (bkz: ezra fitz)
pek de saglikli bir sey degildir efenim.
tam tersi daha kötüdür. bu yine tolere edilebilirdir.
erkek piçse açık ve net sömürüye dayalı ve seks üzerine kurulu bir ilişki olacaktır.
aşk herhalde yaşlara duyulan bir ilgi. çünkü herkes tutturmuş bir yaş yaş eee sevgiye noldu aşka noldu hislere ne oldu. iki tarafta sevgisinden eminse yaşlar sadece rakamlardır. birçok ilişki bu yaş önyagısı yüzünden sevgi bile olsa başlamadan bitiyor. yani biz insanı değil yaşını seviyoruz aslında bu durum onu gösteriyor.
(bkz: sübyancı)
Aylin - Soner Bey aşkı.
kız hamile kalır çocuk terkeder. kürtaj olmak için artık çok geçtir. kız çocuğu bir umumi tuvalette doğurur sonra çocuğu camdan fırlatıp atar. tanıdık geldi mi?
zor ilişki dir efendim, düşünün bu çiftin evli olduğunu, bir gün bir tartışma esnasında erkeğin kıza '' sen zaten lise mezunusun beni anlamıyorsun'' demesi kız da deprem etkisi yaratır, eşin olsa bile okumuş kız alacaksın, veya sen okumuş bir bölüm bitirmiş olacaksın, bu durumun tam tersi de olabilir, velhasılı okumak önemli dir, her şeyin başı eğitim...
erkekler daha çocuksudur.
ergenlik dönemine girme yaşlarını karşılaştırırsanız da farkedeceksiniz.
kızlar yaşıtlarına ve kendinden küçük erkeklere pek bakmazlar zaten.
ilişki kurmaları doğal durumdur.

kaldı ki ilişki dendiğinde sevgili ilk olarak sevgili gelmesine rağmen arkadaşlık da bir ilişki biçimidir.
eğer liseli kız, dalga geçtiğimiz liseli kız tipi ise hemen bitmesi gereken ilişkidir. ama yok, eğer liseli kız bildiğimiz okuyan, kendini geliştirip bir yerlere gelmek isteyen kız ise buyursun devam etsindir bu ilişki. allah mutluluklar bahşetsin efendim.
erkeğin abazalığını, sübyancılığını gösterir. annecim, onlar daha bebe, neden daha olgunlarla takılmıyorsun? neden onlarca yaşıtın varken minicik yavrulara sulanıyorsun? yaşıtın olan bir kadına söz geçiremeyeceğini bildiğin için mi üzerine dominant bir tavırla yaklaşabileceğin bir yaşam formu istiyorsun? utanmasan anaokulundan bir kızla takılacaksın değil mi sapık şey?
erkeğe siktir çekilmelidir.
kızın çıtırlığı, su perisi havası her ne kadar çekici olsa da yürütmenin kolay olmadığı ilişkidir. düşününce çerez gibi hatun, süper fikirmiş gibi geliyor, belki ilişki sadece yatak içinde geçse öyle de olur ancak kendi adıma katlanılabilinir bulmuyorum. insan istediği kadar olgun olsun, bu sefer de yaşına göre fazla olgun davranan kıl bir tip oluyor bence sanki sosyal açıdan sorunluymuş gibi.

bence duygusal ve tatmin edicilik açısından en uygun ilişkiler büyük hatun, küçük erkek ilişkileridir ancak bu da uzun süreç açısından bakıldığında patlak vermektedir zira hatunlar zaten hızlı çökerler. galba en mantıklısı çok kafa yormamak, hormonların gösterdiği yöne ilerlemek; onlar en doğrusunu bilir.
Lıselı erkek unıversıtelı kız ılıskısıne gore daha uzun surecek olan ılıskıdır.
Erkek nasıl bir yoklukdaysa artık.
Kız liseyi bitirmemişse sıkıntılıdır.