bugün

eşofmanın altındaki kundura ayakkabılar.
beden dersi hocamızın bizi kestiği. *
beden hocasının müthiş fiziği ve tahrik eden g*tü.
kızların koşmaktan kaytarmak için adetliyim yalanı uydurması.
kasa üzerinden takla atmak. gerçi bu ortaokulda olur genelde ama olsun.
kızlarla voleybol maçı yapmak paha biçilemezdi.
parke sahada çivili kramponla hentbol topuyla maç yapmak.
hocanın götü.
Sağ baştan say!! Hizaya geç! Farkettim de beden eğitiminde değil, her zaman böyle yaptırırlardı. zihniyetinize limon dökeyim.
lise 4'te başımıza gelen ve okulun karışmasına neden olan bir olay yaşadık.

lise: cem bakioğlu anadolu lisesi.
öğretmen: adını vermek istemiyorum ama bayandı.*
olaya gelelim.

1 saatlik araya girilmeden önceki son derstir. minyatür kalelerde futbol maçı yapılamaktadır. atılan pasın çok kötü olması üzerine bir arkadaşım topu bir adımla kaçırmıştır. ortaya bir şekilde "amına koyayım ya" demesinden sonra üst bahçede oturan bir bayan hoca bunu duyarak topu ister. nedeni sorulduğunda da küfür edildiğini söyler. ardından kimsenin birbirine küfür ettiği yok desek bile topu vermemiştir. arkasından bizi sınıfa yolladı tüm sınıf hep birlikte merdivenlere gelindiğinde "siktirin gidin lan, gerizekalılar" demiştir. bunu söylediği sınıf, okulun tüm hocaları tarafından "arıza" ilan edilen sınıftır. ve bu laf pencereleri açık olan tüm sınıflar tarafından duyuldu. bu laf üzerine tüm sınıf hocanın üstüne doğru yürüyüp ne dediğini sormaktadır. bu arada bayan öğretmenin yanında birde erkek öğretmen bulunmaktadır. oda küfürü duydu yani. biz orada tartışırken zil çalmış öğle arasına girilmiş ve tüm okul dışarıya çıkmış bizi izlemekte ve kalabalık git gide artmaktadır. bağrışmaların artması üzerine okulun sevilen -bizim tarafımızdan da sevilen- hocaları araya girmişler ve olay bir süreliğine sakinleştirilmiştir. küfürü eden kişi beden eğitimi hocalarının odasına alınır. tabi yaklaşık 100 kişi kapıda beklemektedir. odadan sesler yükselmeye başladığında küfür eden arkadaş dışarı fırladı ve bir erkek beden hocası arkadaşın peşinden fırladı. o erkek hoca çıkmasa kesin kavga çıkardı. benim en sevdiğim ve iyi anlaştığım hocaydı. arkadaşımın peşinden büyük bi hışımla çıktığı sırada engel oldum ve okulun birbirine girmesi engellendi.

sonuç olarak o küfür eden arkadaş uzaklaştırma cezası aldı 5 gün ve biz liseyi cahil geçirdiğimiz için o bayan hoca hakkında şikayette bulunmak için geç kaldık.
top alıp maç yapmak.
üzerinde takla atılan sandıklar.
görsel
içerik bulunamadı.
"beden hocası 10 lira topluyor cumaya kadar herkes getirecekmiş." sanki godfather bana.cumaya kadar getirmezsek çocuk ölür sanki.
hoca nın futbol maçı için takım seçmesi, ama kızlarla vakit geçirmek daha eğlenceli olduğundan voleybol u tercih etmektir.
Öbür sınıflardaki kızlara cool gözükmek.
Başkaları bu dersten 100 alırdı da bizim okuldaki hoca sözlü sınav yapardı bilemediğinden de adamakıllı not kırardı, yanisi bi türlü 100 alamadım içime oturdu yav.
"Gızııım karpuzcuda mı çalıştın? Basket oynuyoz düzgün at" deyişi. Herkese derdi.
okulun dışına kaçan futbol topudur.
Okul takımında basketbol oynardım güzel bi yerdeydim o yüzden bedencinin sağ kolu gibi bir şeydim lisansları çıkartırken hep derslerden alırdı beni takım antrenmanından sonra derslere girmez evlere dağılırdık.
ilk derste dersi işleyecez ikincisinde oynarsiniz tamam mi çocuklar * söylemi.
Takla atamayan seksi balık etli burcu. ne ugraşırdı be hoca senle.
"Beden eğitimi parası getirmezseniz punınızı kırarım."

"Kıyafet getirmeyen derse katilamaz, yok yazarım."

"Topu al kapıyı kilitle anahtarı bana getir."
Alın top. Erkekler futbol kızlar voleybol oynasın.