bugün

entry'ler (199)

atatürk olmasaydı palavrası

atatürk olmasaydı onun yerini dolduracak elbette başka bir kahraman çıkardı. kazım karabekir vardı mesela. şükür ki atatürk olmuş fakat olmasaydı şu veya bu olurdu demek tamamen yanlış. her zaman içerisinden bir kahraman çıkaran bir milletiz biz. bu milletin her ferdi birer atatürk potansiyeline sahip.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum geçen sene birinci dönem kayıt yaptırıp okula gitmemiş ve tatile gitmiştim ikinci dönem okula devam etmiştim. bu sene toplam 18 ders aldım ve hepsine gitmek zorunda kaldım. pişmanım.

iphone 4s kullanan liseli

hiphone olma olasılığı yüksektir. neden olsa çin pazarı bilemeyiz.

gelişine gelişen insan

hayatın sıkıntılarını pekte önemsemeyen, anı yaşamakla meşkul olan, küçük şeylerle mutlu olabilen, elinde olan güzelliklerin farkında olan ve bunları değerlendirebilen kişidir.

dile dolanan saçma şarkılar

ajdar'ın yeni şarkısı olan şahdamarım şarkısıdır.

nefret edilen dizi karakterleri

kurtlar vadisinde polatın annesi.

memelere takılan nesneler

para. gazinolarda çok gördüğüm şeydir.

avm tipleri

dikilmiş şekilde saçlar, boyunda fular, kulakta küpe ve kulaklık, elde telefon bir sağa bir sola giden tipler.

sözlük yazarlarının etkilendiği filmler

the prestige.

harun yahya

stüdyoda what the fuck şarkısını çalarak oynayan sözde din adamlığı yapan amip.

yedi yaşındaki çocuğu kuran kursuna göndermek

öğrenilecek en güzel yaştır. eskiden 5 yaşında öğretilirmiş. tabi cumhuriyetten sonra bu iş biraz sekteye uğrasa da müslümanlar çocuklarını kur'an eğitiminden mahrum bırakmayarak öğretmeye devam etmişlerdir. 8 yıllık zorunlu eğitim sebebiyle 7 yaşındaki çocuklar bundan mahrum bırakılmıştır. eğer 4+4+4 sistemi devreye girerse kur'an kurslarına olan ilginin artacağını düşündürür ve bu da bazı sözde laik çavreleri hiçte hoşnut etmeyen bir durum ortaya çıkaracaktır.

iri gözlü simsiyah dalgalı saçlı esmer kız

bir gün bulma ümidiyle sürekli aradığım profildir.

çocukken yaşanan unutulmayan olaylar

mahallede misket oynarken bizden büyük çocukların gelip misketlerimizi gaspetmesi ve bizi dövmeleri. hiç unutamam.

arsenal ac milan maçı için ne dediler

aaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooo goooooooooool.

ömer üründül

avrupa ya vize kalkınca olacaklar

türkler gittikleri ülkelerde boşa kurşun atmayacaktır.

ilkokulda fen bilgisi dersinden akılda kalanlar

sadece su kaynatıp buharlaşmanın nasıl olduğunu ve bunun sonucunda nasıl yağmur yağdığını öğreten bir öğretmen ve kırık tabureler.

lisede beden dersinden akılda kalanlar

parke sahada çivili kramponla hentbol topuyla maç yapmak.

istanbul işgaline fetih demek

yalnızca vatan hainlerinin kullanabileceği bir cümledir.

sembolü aslan olan vasat takım

sembolü kuş olan kuş beyinlilerin kıskandığı kral takım.

türkiye nin gelmiş geçmiş en rezil dizisi

(bkz: muhteşem yüzyıl)