bugün

mezun olup kapatılmış olan sözlük. *
forum furyasıyla beraber sözlük açma furyasının da ne hale geldiğini gösteren sözlük. her yerde bir sözlük yeter yahu!
--spoiler--
Sitemizdeki çesitli sorunlar nedeniyle kapaliyiz biraz..

Kusurumuza bakmazsiniz insallah..

Kisa bir süre sonra sizlerle olacagiz..
--spoiler--
bu yıl liseden mezun olmuş biri olarak, utanç duyduğum sözlüktür.

(bkz: bi siktir git dedirten sözlükler)
okulların bitmesiyle tatile gitmiş olan sözlük.

Sitemizdeki çesitli sorunlar nedeniyle kapaliyiz biraz..

Kusurumuza bakmazsiniz insallah..

Kisa bir süre sonra sizlerle olacagiz..
(bkz: başlığa konu diyen sözlük)
(bkz: hanım koş sözlüğe eğlence çıktı)
uludağ sözlükteki liselileri ve lise fantezisi olanları kendisine çekerek sözlüğü biraz rahatlamasını umduğum yeni sözlük.
basit bir şekilde sql injection ile veritabanı'nı alabileceğim site dir.
ama içerği biraz daha genişlesindir. sonra alınsındır.
şimdiden görebiliyorum oowww wooww sequelsozluk com **
sabır, sabır denilesi sözlük...
-ilk öpücük(41)
-devamsızlıktan kalmak
-kopya çekme teknikleri(23)
-karne(21442)
-kerimcan topsun olm
-baba azarı(4)
-evden kovulmak(12)
-jölenin bitmesi
-allah okulun belasını versin(4135131)
-bir lisede yaşanabilecek en dumur olaylar(32)
-sevgiliye rezil olmak(2)
-yaran öğretmen lafları(53)
-geçilemeyen dersler(5)

gibi bir sol frame i olması muhtemel sözlük.

sosyal tespit yapmak için pek uygun gözlem olanakları sunmaktadır.
fellik fellik yazar arayan sözlüktür. çaylaklıktan yazarlığa 2 entry ile geçilebilmektedir. uludağ sözlükteki güllük gülistanlık yaşantıma rağmen zamanında yanlış girdiğim nickimden dolayı rahatsızlığım devam etmektedir tedavisi yoktur tek çare bu diyarlardan göç etmektir o yüzden lise sözlüke yazar olma eylemim gerçekleşmiştir. * *
liseli gençlerin kurduğu, heves ile açılmış, bol reklamlı, leş bir klon.
az sonra annelerinden azar yiyecek olan yazarlara sahip olan sözlük. uyku saatleri çoktan geçti. okula geç kalacaklar. çok tedirginim. n'olacak bu çocukların hali, gece yatmak bilmiyolar sabah kalkmak bilmiyolar.

buradan sesleniyorum onlara;
"sizi babanıza söylerim. sonra klavyeyi mouse'u saklar bir yerlere üzülürsünüz. hele o dersler bi kötü gelsin bakalım ben göstericem size sözlüğü. det cevap verme. abiye öf denmez."
itü sözlük'e de bulaşmış sözlük klonu.*
güzel bölümünde:
başlık: kızla gezerken takılan çiçekçi
entry: erkekle dolasırken bile uzatırlar. ben onlara bir uzatcam.*
başlık: bakırköy
entry:internet cafe ve dersane -ulkesi-.
(bkz: evladım ne içtin sen)
hakkında eleştiri yapınca kimilerinin alınıp kırıldığı sözlük. sözlük deyip kesinlikle uludağ sözlük vb. sözlüklerle aynı kategoriye koymak istemediğim oluşum. her kötü olanı iyi eleştirilerle, pışpışlamakla bir yerlere getirebilsek çok daha yaşanası bir toplumumuz, bir ülkemiz olurdu. ama malesef bunu zamanında çok yaptığımız için şimdi bu hallerdeyiz. lise çocuklarının hayatlarının nuri alço, knight online, kaşar ve sex gibi kavramlardan oluştuğunu gösteren oluşumdur.*

edit: bir daha hiç gülemeyecekmişim gibi içimi anlık bir nefret ve üzüntüyle dolduran sözlüktür. marjinal, orjinal takılanlar eleştiriyi hor görenler, moderasyonlarına mesaj atın ki adam akıllı birşeyler yapsınlar. ben kapatın burayı gidin diye mesaj attım.
herkes sözlük formatını yaladı yuttu, sözlük gurusu oldu sıra başkalarının kendilerini eğlendirmek ya da herhangi bir şekilde vakit geçirmek için yaptığı naçizane işlere bok atmaya geldi. her önüne gelen sözlük açıyodur, taklidin de suyu çıkmıştır, sıkıcı geliyodur filan tamam ama size ne yahu. bu kadar aşşağılamak, entryleri buraya kopyalayıp yapıştırmak suretiyle orada olanların zeka seviyesiyle dalga geçmek nası bi tatmindir. aferin siz böyle iyi yazarlarsınız, işte bu kadar yaratıcısınız.

tanım: yeni bir sözlük klonu *
sözlükte on sekiz yaşın altındaki yazarların * yavaş yavaş , çaktırmadan gideceği sözlük .
bağımlılık yapan sözlük. şey yani oluşumumsu bir yer. * * * *
beni koparan sözlük.
başlık : kaşar

1.bir peynir çeşidi ":d"
2.tikkynin sikilmiş modeli
3.eski çıktıklarımdan birine verdiğim isim *
4.aslında tam anlamıyla kanka olayını göt ayağına yatıran varlık
5.genel kız modeli
6.her çıkma teklifi eden erkekle çıkan kızımsı.
7.istemeden veren , bu işi zevk için yapan , yalama olmuş varlık
8.ilayda * *
en kısa zamanda lisesözlük istanbul sivilce patlatma zirvesi düzenlemesini beklediğim klon. gelecekteki tek rakiplerinin açıklisesözlük, ve ergensözlük olmasını beklediğim oluşumdur aynı zamanda.
sözlükteki kızları tespit etmek için türlü akraksiyonlara gerek olmayan sözlük imiş. girdim biraz baktım, pelin, nesli, şekerportakalı, şeker, gkc, gokçe, ayşhe, fathma vesaire bir sürü kullanıcı var. rahatlık bir açıdan.

edit: süper bir yer lan burası. hayran bıraktı beni kendine. bakın bir tanım vereyim, sizi de hayran bıraksın.

başlık: kaşar
tanım: ilayda :d

hala gülüyorum mnıskyim.
(bkz: alternatif lise sözlük başlıkları)