bugün

yeni bir sözlük klonu.*

http://www.lisesozluk.com/
caesar ın sözlük script'i kullanılarak yapılmış basit bir sözlük çalışması.
sözlüğün default temasının 2006 model ekşi sözlük teması olduğunu düşünürsek, sita sahibinin acemi bir tasarımcı olduğunu doğrulamış oluruz.

kaynak: http://www.lisesozluk.com/images/lisesozluk.css
sadece 3 entry almış olan basit sözlük türü. ama oda gelişir zamanla. yani umarız.
dandirikten bir site.
klonu anladık da yapılan her sitede de aynı kodların kullanılması yeter be hacım. "sözlük açtım, öhöhö, gelsene, yazsana".
yok be abicim: (bkz: baba ogul kutsal ruh)
sözlüğün ismi "lisesozluk" değil de "liselisozluk" olsaymış abazanlar tarafından istila edilmesi kaçınılmazdı. nasip.
bu da benden nacizane reklam mottosu olsun.

"liseli sözlük yazarlarının seksi entryleri için tıklayınız."
tey teyy.
Genel Istatistikleri

ba$lik sayısı : 3287
entry sayısı : 8676
uçurulan ba$lik sayısı : 12
uçurulan entry sayısı : 140
ba$lık gösterimi : 103700
kaç ziyaretçi gelmiş : 8297

aktif yazar sayısı : 138
çömez yazar sayısı : 0
uçurulmuş yazar sayısı : 7
gammaz sayısı : 3
moderator sayısı : 4
admin sayısı : 4
en ragbet goren baslik : psikopat

yazar basina du$en ortama ba$lik : 24
yazar basina du$en ortalama entry : 63

olan sözlük.
üniversiteler arası sözlük yarışmasına alternatif olarak liseler arası sözlük yarışına davet çıkaran klon.
cuma günü son iki saati beden olan sözlük. ayrıca cumartesi-pazar, resmi ve dini bayramlarda tatil için kapanan, yazın tatile giren, kar ve grip salgınları gibi olaylarda da tatil edilen sözlük. her entry 2 puan; süreniz 120 dakika başarılar sözlük... *
(bkz: izmirgazilisesi sozluk)
(bkz: adanaseyitcinarilkogretimokulu sozluk)

(bkz: serbest çağrışım engellenemez)
sayfanın altında sözlüğü tanımlayan yazıyı silmesi gereken sözlük. zira espri yapılmaya çalışılmış, olmamış. çok itici görünüyor. yazara ihtiyaçları varsa önce onu kaldırsınlar.
. motherfucker
patron
alternatif sigara ustu yazilari
hayal
nuri alco
knight online

üst sıralarda olan bu ba$lıkları görünce tam bir lise sözlük olduğuna kalpten inandığım sözlük klonu.
(bkz: alternatif lise sözlük başlıkları)
sözlükteki kızları tespit etmek için türlü akraksiyonlara gerek olmayan sözlük imiş. girdim biraz baktım, pelin, nesli, şekerportakalı, şeker, gkc, gokçe, ayşhe, fathma vesaire bir sürü kullanıcı var. rahatlık bir açıdan.

edit: süper bir yer lan burası. hayran bıraktı beni kendine. bakın bir tanım vereyim, sizi de hayran bıraksın.

başlık: kaşar
tanım: ilayda :d

hala gülüyorum mnıskyim.
en kısa zamanda lisesözlük istanbul sivilce patlatma zirvesi düzenlemesini beklediğim klon. gelecekteki tek rakiplerinin açıklisesözlük, ve ergensözlük olmasını beklediğim oluşumdur aynı zamanda.
beni koparan sözlük.
başlık : kaşar

1.bir peynir çeşidi ":d"
2.tikkynin sikilmiş modeli
3.eski çıktıklarımdan birine verdiğim isim *
4.aslında tam anlamıyla kanka olayını göt ayağına yatıran varlık
5.genel kız modeli
6.her çıkma teklifi eden erkekle çıkan kızımsı.
7.istemeden veren , bu işi zevk için yapan , yalama olmuş varlık
8.ilayda * *
bağımlılık yapan sözlük. şey yani oluşumumsu bir yer. * * * *
sözlükte on sekiz yaşın altındaki yazarların * yavaş yavaş , çaktırmadan gideceği sözlük .
herkes sözlük formatını yaladı yuttu, sözlük gurusu oldu sıra başkalarının kendilerini eğlendirmek ya da herhangi bir şekilde vakit geçirmek için yaptığı naçizane işlere bok atmaya geldi. her önüne gelen sözlük açıyodur, taklidin de suyu çıkmıştır, sıkıcı geliyodur filan tamam ama size ne yahu. bu kadar aşşağılamak, entryleri buraya kopyalayıp yapıştırmak suretiyle orada olanların zeka seviyesiyle dalga geçmek nası bi tatmindir. aferin siz böyle iyi yazarlarsınız, işte bu kadar yaratıcısınız.

tanım: yeni bir sözlük klonu *
hakkında eleştiri yapınca kimilerinin alınıp kırıldığı sözlük. sözlük deyip kesinlikle uludağ sözlük vb. sözlüklerle aynı kategoriye koymak istemediğim oluşum. her kötü olanı iyi eleştirilerle, pışpışlamakla bir yerlere getirebilsek çok daha yaşanası bir toplumumuz, bir ülkemiz olurdu. ama malesef bunu zamanında çok yaptığımız için şimdi bu hallerdeyiz. lise çocuklarının hayatlarının nuri alço, knight online, kaşar ve sex gibi kavramlardan oluştuğunu gösteren oluşumdur.*

edit: bir daha hiç gülemeyecekmişim gibi içimi anlık bir nefret ve üzüntüyle dolduran sözlüktür. marjinal, orjinal takılanlar eleştiriyi hor görenler, moderasyonlarına mesaj atın ki adam akıllı birşeyler yapsınlar. ben kapatın burayı gidin diye mesaj attım.
başlık: bakırköy
entry:internet cafe ve dersane -ulkesi-.
(bkz: evladım ne içtin sen)
güzel bölümünde:
başlık: kızla gezerken takılan çiçekçi
entry: erkekle dolasırken bile uzatırlar. ben onlara bir uzatcam.*
itü sözlük'e de bulaşmış sözlük klonu.*
az sonra annelerinden azar yiyecek olan yazarlara sahip olan sözlük. uyku saatleri çoktan geçti. okula geç kalacaklar. çok tedirginim. n'olacak bu çocukların hali, gece yatmak bilmiyolar sabah kalkmak bilmiyolar.

buradan sesleniyorum onlara;
"sizi babanıza söylerim. sonra klavyeyi mouse'u saklar bir yerlere üzülürsünüz. hele o dersler bi kötü gelsin bakalım ben göstericem size sözlüğü. det cevap verme. abiye öf denmez."
liseli gençlerin kurduğu, heves ile açılmış, bol reklamlı, leş bir klon.