bugün

2015 e nasıl yeltişceğini merak ettiğim telefon.yaparlarsa bile bence yapmamaları gerekir. adam bi telefon alacak. 2 ay sonra telefonun yeni versiyonu çıkacak telefon eskiyecek. hem bu kadar az süre zaman Zarfı içinde bir telefondan diğer telefona ne kadar fark olacak o da merak konusu.
Başlık sahibi tutturamamış.
daha 4 ün taksitlerini ödüyoruz o yüzden zikimizde olmayan model.
5 gb ram en az, 4200 mAh BATARYA OLACAK. snapdragon qualcomm ocatacore 3.0 ghz işlemci (yani bayağa iyi). 24Mp araka kamera ön 12 mp, su geçirmeyecek, retina okuyucu su olacak ve paramak izi okuyucusu. Ve tasarımının büyük ihtimalle esenek bir yapısı olacak ( yani ekran eğilip büküle bilecek). arakasında projeksyon olması düşünülüyor. ve büyük ihtimal 5.6 inç olacak. Vede çok ince olması pilanlanıyor ( yani ultra ince olması şu anda bildiğiniz tüm telefonlardan daha ince.). fiyatı en az 3.200 den başlayacak 2017 de çıkacak. Eğer param olursa kesinlikle alıcam. tabi bu özellikler olursa.
verelim tabi neyimiz var neyimiz yok telefona verelim. masanın üstüne koyup hava atacağız ya amk. verelim böbreklerimizi de verelim. siz adam olmazsınız. on iki taksitle alalım aman eksik kalmayalım.
(bkz: ben artık yokum)
görsel

Cercevesiz gibi duran smartphone. Hele bir çıksın piyasaya bakalım neymiş? ne değilmiş?
bence inşallah yanılırım ama ne iphoneye ne samsunga rakip olabilecek bir telefon.hatta lgnin çıkaracağı son amiral gemisi.hele huawei gibi gün geçtikçe gelişen markalar varken.adamlar bataryasının patlamayacağını iddia ederek samsunga diss attıklarını sanıyorlar.siz ilk baş bunlarda kronik sorun var doğrudur,öyle kullanın dediğiniz o kronik sorunlu telefonlarınızı düzeltin.resmen kullanıcıyla dalga geçtiniz.g4' teki ghost screen bootloop,g2'deki ekran sararması,g3'teki kasa çatlaması gibi sorunları es geçtiniz,düzeltmeye dahi uğraşmadınız.sizin o diss attığınız samsung hiç değilse note 7'nin patlama sebebini videoyla sebepleriyle açıkladı,genel başkanı tüm kullanıcılardan özür diledi,ürün değişiminin yanında gear watch gibi hediyeler verdi ya da para iadesi yaptı,hediye çeki verdi.sizin gibi doğru,bunlarda kronik sorun var kullanın diyip,hataları es geçmedi.iphoneyi zaten söylemiyorum.telefonu yapamayınca yenisini veriyorlar.ayrıca artık bence yapay zeka önem kazancak telefonlarda.iphonede siri var zaten,samsung s8 e büyük bir ihtimalle bixby gelecek,huaweide alexa vardı yanılmıyorsam.yani lg bence bu markaların yanında çok geride kalacak gibime geliyor.

edit:samsung videosunu merak edenler için: https://youtu.be/-0FyC6ylbvQ
her serisinde kronik arıza çıkartan lg'nin yeni telefonu. alan insanın parasına yazık olacaktır muhtemelen.
26 şubatta barcelonada tanıtımı yapılacakmış.Modülerlikten vazgeçmişler ayrıca.
Ben hala G3... Gözüme 6 kaçtı çekil.
Lg g3 kullaniyorum su an. G6 6 veya 8 ram olursa almayi dusunuyorum.
parasi olan fakir telefonu.
iyi tarafları;
yekpare metal kasa
kamera

kötü tarfları;
geçen yılın işlemcisi
gorilla glass 3
4 gb ram
3300 mah batarya

http://www.youtube.com/watch?v=iU2mmBNrCrs
lg g serisinin gördüğü en sikindirik , en boktan , en rezalet ve en kötü telefonu.

avradını siktiklerim sizin bir tarzınız vardı yapacağınız telefonun anasını sikeyim önden samsung arkadan apple çakması gibi duruyor bu ne amk ?

g4'ten sonra g5'teki arkadaki tuşları yanlara alma fikri de yarrak gibiydi ama onda en azından tak çıkar batarya vardı bunda batarya bile çıkmıyor amk.

kesinlikle ve kesinlikle alınmaması gereken bir telefondur. tekrar g3 - g4 formatına gidip tuşları arkaya almaları gerekiyor. şu bir işe yaramayan çift kameradan da vazgeçmeleri gerekiyor sony bile dalga geçiyor bu ne amk diye.

özelliklerini sıralayıp entry'i bitirelim zira lg hayranı olan benim sinirlenimi hoplattı amk telefonu.

- arkada iki tane bir sike yaramayan 13 mp kamera önde 5 mp kamera lazer odaklama vs vs aynı dalgalar
- 4 gb ram
- 5.7 inç ekran
- gorilla glass 5 ekran koruyucu
- metal kasa diyorlar iki güne çizilir amk
- çıkarılmayan 3200 mah aldıktan 1 hafta sonra 3 saate %10'a inen sikindirik bir batarya.
g5 in satmamasından ders alınmamıs olmalı ki hala aynı tasarımda ürün çıkartmış.
sony varken lg samsung apple falan çöp leş rezalettir.
çıkış tarihi ve fiyatı açıklanmıştır.
http://shiftdelete.net/lg...is-tarihi-aciklandi-80749

samsung galaxy s8'in neden 4400 liradan gireceğini şimdi daha iyi anladım. döviz kurlarının ve aşırı vergilerin yanında firmanın yüksek kar isteği olarak sanmıştım ancak değilmiş. lg g6 bile 3700 liradan çıkıyorsa, sorun sadece döviz kurları ve aşırı vergilermiş.
bir sony xperia zx değil maalesef.
Almak için beklenirse fiyatı düşer deniyor. Şuan 3.555,00 - 3.699,00 arasında satılıyor.

http://www.blogzz.com/201...elliklerini-begendim.html
G2 idi LG nin olayı G3 ile kendini tüketti.
ağır, oturaklı telefon.

şaka değil lan cidden ağır. bugün gittim satın aldım. daha önce g3 vardı doğrudan g6 aldım artık g9 çıkarsa onu alırım. 3 3 gidiyor.

telefonuma kötü diyenin de aq. mis gibi telefon lan işte.
Cihazı 20 gün kadar önce aldım ilk 2 hafta ısınma sorunundan dolayı beni kendinden soğuttu arkasından ghost touch başladı ki dedim cihaz gitti bu sefer şu an ise bir sorun kalmadı sanırım aradan belli bir süre geçip yerine oturması gerekiyor.
Artıları:
-Hayvani ekran (5.7 inç ekranı 5.2 ye oturtmuşlar kenarlardan kısarak harikulade olmuş)
-Ekran QHD+ yani 2k plus (youtube da 2k videoları görülemiyor halen)
-Ses stereo kıvamın da ama hoparlör stereo değil (nasıl olmuş bende anlayamadım)
-Kaldıramadığı oyuna rastlamadım (şu ana kadar)
-Memnun muyum? (evet)
-IP68 mevcut (telefonu 24 saat buzlu suda bekletenler var ama siz yine de denemeyin)
-Parmak izi,sensörler v.s. herşeyi mükemmel çalışıyor.Kanımca kronik sorunlu geçmişinden ötürü ve g5 te kaybettiği başarıyı telafi etmek üzere G2'yi(!)yeniden tasarlamış.Olmuş mu ? olmuş.
Gelelim eksilere:
-Facebook benim cihazımı ısıtıyor Bu yüzden facebook u sildim
-Ghost touch oluştu ama kayboldu.
Gelelim en büyük eksiye:
-Kendisinden önce çıkan q6 ve sonra çıkan g7 oreo aldı ancak cihaz stabil olmadığı gerekçesiyle lg tarafından oreo yu geri çekti.Şu an nougat yüklü oreo henüz verilmedi cihaza.
Sonuç olarak alacaklar bence fiyat/performans cihazları lakin eksileri göz önün de bulundurun.Diyeceklerim bu kadardır.Lg deki mühendis dayılarıma selamlar(oreo verin la)
Almak için çok geç kalın mış telefondur...

iki senedir kullanıyorum...

Ne yazıkki hayvani ekranı yüzündensık sık hayalet ekran yaşanacak ve senin telefon gibi aq... Denilecek telefondur...