bugün

bünyede gay oldugu öğrenildiğinde şok olunan ünlülerden daha ufak bir etki yaratacak ünlülerdir.

ayrıca kulaktan kulağa yayılacak dedikoduların da başlangıcıdır.

+ abi seda sayan'a lezbiyen diyorlar?
- iyi tabii. erkekler sevişemezdi zaten onla.
lezbiyen kelimesini duyduğunda dahi tahrik olan abazan kitlede aynı şekilde tahrik etkisi yapacaktır.
(bkz: yine şaşırtmadı)
Lindsay Lohan gibi ünlülerdir. aslına bakarsanız birçok erkek bu durumda şok olmaz. zaten hiçbir zaman koynuna giremeyeceği bir kadının koynuna başka bir erkeğinde girmeyecek olması rahatlatır abazanları.
henüz haber gelmedi ama eğer ortaya çıkarsa böyle bir şey, boğaz köprüsüne giderken köprüden önce son çıkışı görmezden geleceğim!

(bkz: şebnem ferah)
(bkz: bülent ersoy)
(bkz: ibrahim erkal)

nasıl bi şoka girdim çıktım, sen hesab et.

nerden baksan tutarsızlık.
(bkz: portia de rossi)
heteroseksüel olmasının bana getireceği bir faydası olmayacağından, lezbiyen veya gay olması çokta tına alınır bir durum değil açıkçası.
amerika'da sabah porgramı sunan ellen degeneres'ın lezbiyen oldgunu ögrendigimde şok oldum.ülkemizde e2 kanalında gösteriliyor tv şovu.ayrıca evlenmiş.
(bkz: charlize theron)
(bkz: bülent ersoy)
(bkz: yok artık)
Charlize Theron diyorsak telaşa mahal yok.Kendisi ile 1 saat yalnız kaldığım an bütün endişeleriniz,şok durumunuz bilimum kaygılarınız giderilmiş olup hayat tekrar güllük gülistanlık devam edecektir.
Mevzu meme,götse gerisi fasadır fisodur.
(bkz: jodie foster)
(bkz: megan fox)
(bkz: rte)
(bkz: aa ne dedii)
(bkz: güler duman)
(bkz: amber heard)
(bkz: sıla gençoğlu)
(bkz: Fatih ürkek)
Sigourney Weaver
(bkz: lipsoz) * *
(bkz: ellen degeneres)
t.a.t.u gurup üyeleri.
değilim. şahsıma hararet var.
cara delavigne.
Şu edwardın bellası.
Gerçek adını unuttum. Gerçi o bisexüel mi oluyor ki. Neyse.