bugün

3-4 gündür oynayamıyorum elim ayağım titriyor amına koyim, yasuo oynasam yeter 2 oyun sadece.
yıllardır duo bulamadığım oyun.
Bilenin bilmeyenin yasuo oynadığı oyundur.

Ne yasuo'ymuş arkadaş. Hoş onlarda haklı ne kadar ezilirse ezilsin oyun uzadığında 3 itemle neredeyse yenilmez oluyor amk.
kanser oyun.
bronz çarı olan varsa versin hayrına plat yapıp bırakcam
veledlerin oynadığı oyun gibi bişey herhal.

illa bu tür seviyorsan git dota oyna azzıcık ortamda seviyen olur.
Zilean ve soraka ile rekorlar kirdigim oyundur.
Bir buçuk aydır elimi sürmediğim oyun, halbuki yazın oynarım diyip finallere asılıyordum o gazla, ama ders baskısı olmayınca hiç çekiciliği kalmadı.
hiç bir zaman oynamadığım ve oynamayacağım balon oyun. size inat oynamayacağım lan varmı. evet.
gerçekten sürekli değişiyor oyuna başlayalı çok olmadı bir şeyler öğreniyorum bir yama geliyor her şey alt üst oluyor. eşyalar, şampiyonlar vs. bir tane hero oynamıyoruz ki biz her koridorda iki champı bilmezsen derecelide o koridora düştüğünde küfür yemeyen akraba kalmıyor oturup ders çalışır gibi buna mı çalışalım...
Oyun olmaktan çıktı. Bu şekilde devam ederseler oynayan kalmaz. Bazı şeyler stabil kalmalı. 1 yıl sonra girince sürekli oynayan kadar olmasada şansım olması lazım..
bu oyuna yeni başlayan arkadaşlara birkaç tane tavsiyem var öncelikle, ilk başladığınız zaman botlarla oynayacaksınız ve bir yerden sonra seriye bağlayıp bu ne kadar güzel oyunmuş diyeceksiniz. ardından normal maçlara girdiğiniz zaman tonlarca veletle karşılaşacaksınız ve oyundan soğuyacaksınız ama zaman geçirmek için gireceksiniz. sonra 30 level olacaksınız buraya kadar geldim buradan devam ederim zaten dersiniz birde lig atlarsam ohh tamamdır dersiniz ama o iş öyle olmaz.

neyse işte bronzdan başladınız diyelim, ne kadar iyi oynarsanız oynayın koridorda ne kadar iyi oynarsanız oynayın karşınızdaki şampiyon mobil bir şampiyonsa çevre koridorlardan kill toplayıp maçı size zindan edecektir. sonra takımınız komple size yüklenecek tabi bu hep böyle mi olur tabi ki hayır ancak benim başıma çok geliyor oradan biliyorum.

bakın bu oyunu gerçekten tavsiye etmiyorum. gidin kitap okuyun film izleyin işinize gücünüze bakın. çevrede o kadar çok oyunda kendini geliştiren insanlar var ki adamlar sırf oyunu daha iyi oynamak için oynadıkları maçları tekrar tekrar izleyip notlar çıkarıyorlar bu da oyunun eğlenceden çıktığını ve hırsa dönüştüğünü gösteriyor.

not: arkadaşlarınız arasında lol muhabbetine kesinlikle girmeyin. bir tane ansiklopedi alın elinize okuyun kurcalayın en azından bir yerde muhabbete girdiğinizde dolu konuşursunuz

edit: oyunu sevenler genelde zengin kesimi bakın zenginden kastım bilgisayarı ve interneti iyi olanlar. özellikle ileri seviyelerde o minik ping farklarının ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız. ben bıraktım bu oyunu mecbur yoksa kafayı yedirecek bana.

edit2: ha birde oyunda çok gereksiz hasar vuran şampiyonlar var mesela yasuo harbiden çok gereksiz hasarı var. hatta 5vs1 çok rahatlıkla yapıyor yasuo, full item yasuoyu durdurmak ayrı bir yetenek istiyor. bir ara darius çok güçlüydü şimdide güçlü ama bir ara kendini aşmıştı hasar konusunda eskiden oynayanlar dediğimi anlarlar yenilerse youtube girip araştırsınlar videolardan.
1 yıldır oynuyorum. Güzel oyun. Supportum.
sigara gibi oyun. arkadaş tavsiyesi ile başlanıyor hayatınızı çürütüyor. bırakmak istiyorum.
sigara gibi oyun. arkadaş tavsiyesi ile başlanıyor hayatınızı çürütüyor. bırakmak istiyorum.
Gece ve gündüz oynandığında aradaki muazzam farkın harkülade bir biçimde ortaya çıktığı bir oyun.
(#30362925) numaralı entryde de belirttiğim üzere veletlerden bezmiş oyuncunun euw serverına geçip kafa rahat takılması gerekir.

30+ yaş ortalamasıyla yalnızca arkadaşlarla oynandığında tadı çıkmaktadır. 20 yaşındaki yayıncıların götünde "abi abi" diye dolaşıldığını görünce kendimi sorgulamıştım başta.
Baslamayin. Ciddi bagimlilik yapiyor.
Darius denilen heronun silinmesi gereken oyun.
Eğer düşük elolarda falansanız yani takım adc'yi korumayı falan bile bilmiyorsa hiç adc, support falan uğraşmayın. Direkt jungle geçip mute all yapıyorsunuz. Sıfır sıkıntı ve oyunu taşıma imkanı.
Mobil versiyonu pc versiyonu her türlü bağımlılık yapan meret.
skt sanırım ilk defa şampiyon olamadı kendi liginde. longzhu gaming babaların olduğu ligde, sezonun en büyük sürprizini yaptı. fnatic'in yarı finalde elenmesi üzdü. tsm yine kazanacak gibi. bunun dışında dünya şampiyonasında görüşürüz.
4 senedir oynuyorum neredeyse yüksek eloya kadarda çıktım. Tavsiyem çok boş oyun oynamayın gereksiz. Sonradan anlıyorsunuz.
sup main im , silver 2 elosundayım yanıma bir gosu gelirse çelincir bile olabiliriz bu sene, nerede o şanslı insan ?
Diger bir adiyla lol. Bunu oynayan adama da lolcu denir. Allah bunlardan uzak tutsun herkesi.
Sevgilim oynuyor diye başlamıştım. Belki birlikte oynarız, orda geçirdiği zamanın azıcığını birlikte geçirmiş oluruz diye. Sonra sen erkeklerle oyun mu oynuyorsun dedi ve ayrıldı. Zaten bende oyunu çözememiştim.