bugün

8 yaşıma girmeye bi kaç ay kala br diye bi sunucu üzerinden eriştiğim oyun ilk oyunum elinde balta tutan bi kopekle olmuştu ekrana sag tikladigimda 1 dk sonra hedef konuma giderek ne kadar akıcı bir oyun olduğunu gösteriyordu o gün bugündür var bi hayalim.
lise zamanlarında internet kafelerde gençliğimi çürüten oyun.
Ya tek atarsınız ya tek yersiniz.
Çok iyi bir oyun olduğunu söyleyemem
Online oyunlar zaten benim tarzım değil
Ama çok geniş bir evreni var
Karakterler çok iyi işlenmiş
Hatta bu evrenin bir dizisi ve bu evrende geçen hikaye tabanlı bir oyun bile var
Ayrıca türkçe seslendirmesi de çok iyi.
görsel
bedava verseler oynamam.
Türkçe Dublajı en iyi oyun kesinlikle budur.
oynamak isteyen ekleyebilir:

chicharito jr .
yavaş yavaş kavramaya başladığım oyun.
oynamayı beceremediğim ama güzel bir oyun.
tüm veletlerin birbirlerine ana bacı sövdüğü boktan oyun. hiç oynamadım açıkçası ıq mun düşmesini de istemiyorum. biraz olsun beyni olan bir adam bu oyuna başlamaz.
lol evrenine dayalı mmorpg oyunu geliştirilme aşamasındadır.
item ve rün sistemini öğrenmediğim için bıraktığım oyun.
Az önce biri maçın başında eniştem doğurmuş dedi ve gitti.
Kanser eden oyundur.
aktif oynamayı bıraktığım sadece turnuvalarını izlediğim güzel oyun.
Takımda ne eksik diye bakmadan direkt kafasına göre karakter alanlardan nefret ediyorum.
League of legends grafiklerini beğendiğim genelde genç arkadaşlarımızın oyunu silip dayanamayıp tekrar tekrar yüklediği oyundur. strateji oyunu olarak geçse de pek düşünerek oynayan yoktur. oyunu oynamaya başlamadıysanız hiç girişmeyin. yeni neslin metin 2'sidir. kitlesi de ergen küfürcü tayfadır. lol kitlesi büyüyünce iş görüşmesinde biz sizi ararız repliğini duyduğunda fight club deki adam gibi kendi kendini dövmeye başlayabilir. yani kısacası league of legends oyun dünyasının ekşi sözlüğüdür.
Bir başladınız mı hayatınızı yavaş yavaş ele geçiren ve toxic kitlelerin dolu olduğu bir oyun...
https://instagram.fdiy1-1...54a154&_nc_sid=9c1db7
kanser olmak için hala oynuyorum, mobile de geçiş yaptım daha kanser kitle.
Edit: evet malım.
yeni itemler çıktığından beri herkesin birbirine tek attığı saçmalık ötesi oyundur.Ap Ve Sup heroların hepsi şuan leş ötesi.
Hiç başlamadığım oyun. Görüntüden zaten kaybediyor. Ölene gadağh ko diyorum ben.
sadece biraz ileriye gittin diye ya da yanlış bir atış yaptın diye herkesin kendini oyun profesörü gibi görüp küçücük bir hayata ana bacı küfür edilen saçma sapan bir oyun.
1 defa neymiş diye bakıp, mantığının sadece ileri geri vur-kaç yapmaktan ibaret olduğunu anladığım ve bana göre mouse bozma simülatörü olan oyun.

Oyun oynayacaksanız biraz alanınız geniş olsun, çeşitlilik arayın. Lol nedir ya.
yıllardır bir kaç ayda bir girip 2-3 el oynayıp kapatıyordum. 1 haftadır yine başladım sanki. kazanmışım kaybetmiş sikimde değil. hem kendi takımımı hem karşı takımı tilt edip çıkıyorum. tüm derdimden arındım kaç gündür. böyle oynayınca hakkaten zevkliymiş.