bugün

hakiki türk malı le cola'yı beğenmeyip 2-3 katı fiyatındaki diğer kolalara yönelen beyin yoksunu tip.
ulan, tadı desen güzel, asidi desen soğuk içtiğinde gürül gürül geğirttirecek kadar enfes. e, neden içmiyorsun?
bunların amacı tamamen gavur lobisine hizmet, başka da bir şey değil. oyun büyük amına koduklarım iyi görün.
damak zevkine sahiptir ihtimal ki.
ağzının tadını biiyordur.
ha tayyipin oğluna ha amerikaya.

edit: iki kola arasındaki farktan* bahsetmiyorum lan. *
iktisatta giffon mallar olarak tanımlanan zengin züppelerin fiyat arttıkça tüketimi artırdığı mallar akla gelmiştir.
tamam para yokluğunda le cola içilebilir kısmen diğer kolaların ikamesidir ancak ben bir kere içtim ağzımda kötü bir tam bıraktı ve dilimi sim siyah yaptı. ucuz yapacaz diye bu kadar da kalitesiz yapılmaz ki sonuçta insan sağlığı. adam akıllı kola yap türk malı olsun içmeyen şerefsizdir.
şuan benim bildiğim üç kola var içilebilir cola turka, pepsi, coca cola bunlardan coca cola çok şekerli, cola turkanın asiti az bana göre en iyisi pepsi ama genelde coca cola tüketiliyor bunu anlayabilmiş değilim eğer pepsi yoksa şahsen ülkere ait cola turkayı tercih ederim.
le porta da içmiyodur kesin. Ama özenti denilemez tercih meselesi.
1. isteyen istediğini içer zevk tercih meselesidir.
2. siyasi açıdan düşünüyorsanız hiç kola içmemek en mantıklısıdır.
3. sağlık açısından kola zararlıdır.
Dikkat ettim de bimin gerçektende reklam yapmasına hiç gerek yok onun yapacağı reklamı biz halk olarak heryerde yapıyoruz zaten sosyal paylaşım sitelerinde şakaları dönüyor falan. kısacası adamlar işi çözmüş beyler dağılın.