bugün

entry'ler (528)

mustafa kemal atatürk

soysuzlarca, hakaretlere maruz bırakılmaya çalışılan büyük önder.

entry sonuna evet yazan yazar

millete huy öğreten insanlardır. "öyle ışte..." çıkmış bir de.

dj akman ferdi tayfur mega mix

http://www.youtube.com/watch?v=tSqlFrPgBoQ dr. dre beatini ferdi tayfur'a yamamışlar. olmuş mu lan ha, olmuş mu?!!

teknolojik aletlerin çat diye ses çıkartması

çok oluyor hem de. genleşen aletin plastikleri büzüşürken çıkarır o sesi.

intikam guzel sey

daldırıp gitmişim her başlıkta okumuşum bu yazını. hepsi birbirinin aynısıymış ya lan. *

--spoiler--
açıkçası bu başlığın altına yazı yazıyor olmamın sebebi troller olmasa entry girilemeyecek bir solframe sahibi olduğumuz gerçeğini görmemdir. ben entelektüel seviyesi dücane cündioğlu seviyesinde olan bir adam değilim ancak şu sözlükte azıcık kafa açıcı şeyler okumak isterdim. kaldı ki bilgi alma şeklinin bu kadar çok değiştiği dünyamızda internet ve onun çocuklarından olan sosyal medyayı tekrar tekrar söylemek mantıksız şu anda lakin sözlükler de bu konuda aktif birer oyuncu. kabul etmek gerekir ki halen uludağ sözlük ekşi ve itü ile birlikte en çok entry girilen sözlük konumunda, haliyle insan içinde bulunduğu bu topluluğun daha verimli ve mantıklı işlemesini de istiyor ve bu istek sanırım bencilce bir düşünce değil. troller ölsün, bitsin bundan sonra yazmasınlar demiyorum onlar da canımız, ciğerimiz lakin her zaman pilav yenmez be güzeller, papazlar bile vazgeçti o işten. diyeceksin ki sen başlık aç o zaman bilader. haklısın kardeşim bu da doğru bir yaklaşım ama ben tek başıma bir başlık açarım, iki başlık açarım onlara da rağbet olmaz ise arkalara gömülürler ki gömülmüşlüğü var da konuşuyorum, insan beziyor gerçekten ve eeeh ben mi kurtarcam sözlüğü amk demeye başlıyor ki bu söylem ipin ucunun kaçtığının göstergesidir. bu yazıyı okuyan arkadaşların tam bu noktada solframeye bir göz atmalarını istiyorum. eğer hala benim dediğim gibiyse vay halimize. zaten bu satırları sonuna kadar okuyan bir arkadaş varsa beni dinlemiş ve anlamaya çalışmıştır ki zaten bu kadar uzun bir giriyi bu yüzden yazıyorum. teşekkürler.
--spoiler--

atatürk ün rakı ile abdest alması

http://inciswf.com/kn69xl38.swf

izmirde tattoo önerileri ve fiyatları

kirmizimavininihtisamlisonunu görürüz bu gidişle.

edit: ulan tartışmaya girerim beni çaylak ederler şu ortalığın hâline bak ayıp be.*

edit2: bana kitlemişler başlığı. sağ ol burakyorucu. :)

oytunkaran

karması gittikçe yükselen yazar. eksilerde olsa bile iki basamağa düşürmüş.

benim adim efulim

(#20832198) hayat öyle değil ışte...

ak gençlik in atatürk e hakaret etmesi

tayyip uşaklığını tamamlayıp çöpe atıldığı zaman, abd ile baş başa kaldığımızda, tayyipin tepemize çıkardığı pkklılarla ve diğer tüm düşmanlarla baş edecek olan atatürkçü gençliğe "hıı sz kaçarsnız biz svaşırızzz .s .s" veya "onlardan 5 kişi bile çıkmaz lan" da demeyi bildikleri gibi -bu kez atatürk'ün kendisine- bu yorumları da atmayı başarmışlar. vefasız kalleşler.

fikir muhendisi fikri

boşu boşuna beklenen gündür. tartışmaya girince çaylak olursunuz onun gammazlığına bile dokunmazlar öyle bir sözlükteyiz.

başbakana küfredip özgürlük yok diye ağlayan zevat

atatürkçülere "salyalı itler" deyip kul hakkından bahsetmekten iyidir. o anladı neyden bahsettiğimi.

büyük karakterle yazılan mesaj

text-transform:uppercase;

yaparsan sözlükte de yapabilirsin.

ay çok yakışıklı çocuk yaa

bir "ay 25 ctm yaa" değildir.

akp yandaşı olunmaz candaşı olunur

rte'nin "ya taraf olursunuz ya bertaraf" lafından çok korkmuş kişi söylemi.

solak erkek çekiciliği

gerçekse yaşadık.

hoşlanılan kızın dondurma yemesi

--spoiler--
boşver bu işleri vesikalığa devam.
--spoiler--

gizlice meee leyen akp li

yok devenin bale pabucu.*

ilk kez gemicik alacaklara tavsiyeler

benzini 5 tl yapın.

190 boyunda 80 kilo sarı saçlı mavi gözlü garson

fabrikatör kızını kendine aşık ederek muhittin bey'e zor günler yaşatacak insafsız kişidir.