bugün

gerizekalılarla aynı ülkede yaşamaktan daha kötü değildir.

(bkz: çok komik amk)

edit: başlık üstüme kaldı.
Pişti olma durumudur, hemen o ortamdan kaçası gelir insanın.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.
okuldan kaçan liseli ile aynı sözlükte yazmak gibidir.
lcw den giyinenlerle aynı ülkede yaşamak başlığı açanla aynı sözlükte yazmakla eş değerdedir. önemsizdir.
lcw'den giyinen varos tayfasi ile ayni ulkede yasamaktir.
ayni tisortu abartmiyorum 50 kere falan gordum yani bir gunde.
boyle varos bir moda anlayisi ile takilacaginiza ciplak gezin daha iyi.
(#30543038)
Küçüklüğümde böyle ayağa düşmemiş bir marka olduğundan LCW deyince zaten kaliteli marka geliyor aklıma.
Valla ben begenirsem alıp giyerim. Hali hazırda da bir adet yarım botunu ve siyah bir kotunu kullanıyorum.
maymun figürü olan bir markanın amacı ile eşdeğerdir.
(bkz: lc waikiki den giyinen bir erkekle sevgili olmak/#16573861)
Gayet normal bir şekilde karşıladığım durumdur.En azından Cevahir'lerde Marmara Parklarda yada Çeşitli AVM'lere gezerek check-in yaparak zengin zübbe değildir .50 lira vererek alacağı gömlekten 40 liraya düşük kalitede iki tane gömlek alarak kalan paraysa bir paket sigara ve Çiğköfte parası sıkıştıran tutumlu genÇlerle aynı ülkede yaşamaktan utanÇ değil gurur duyuyorum.
Lcw fakir fukaranın lüksüdür. Ben ürünlerini beğenmiyorum ama beğenen kişiler belli. (bkz: giyilen kıyafete göre yaşanacak ülke seçme sorunsalı)
Giyinilmesine lafım yoktur ama öyle klasıkleşmiş hep aynı renk aynı desen kıyafetlere o kadar fazla para vermek ne biliyim ilginç. Daha ucuza daha iyi kıyafetler alabilirsiniz.
utandiran durum.
evet efendim lcw'den giyinen varoslar ile ayni ulkede yasamaktan utaniyorum.
sizin yuzunuzden sokaga cikamaz oldum, ayni urunu 354354354 kere gormekten kusucam artik.
insanin icini acitan gercek.
sizin yuzunuzden insan sokaga adim atamiyor.
ayni tisortu 354534354 kere goruyorum disari ciktigim zaman.
allahin fakir varoslari ya.
defolun gidin buradan.
çocukken hiç tişörtünün üstünde lcw maymunu taşımanın keyfine varmamış yazardır.
çoh hojdır.

sanki kendi giydiği elbise özel dikilmiş, ülkede onu giyen tek kendisi.
insana turkiyeden siktir olup gitme istegi uyandirir. yok arkadas benden bu kadar. her yerde goruyorum lcw'den giyinen varoslari. adim atacak yer kalmadi ya. biletimi ayirttim. seysellere ucuyorum. hoscakalin.
insani kahreden durum.

yani bu kadar rezil bu kadar varos giyinilmez ki. midemi bulandiriyorsunuz.
Dedi defactodan giyinen adam.
Ülkenin %99'unun aylık gelirinin 3000 tl'nin altında olduğu bir ülkede ne bekliyordun.
herkesin maddi durumu belli. neden zorluyorsunuz?
Beyni olmayanlar ile aynı ülkede yaşamak tuhaf gelmiyor da asgari ücretin 1300 tl olduğu ülkede lcw giyen canım insanları mı küçümsüyorsun?! Hadi oradan!
Keriz gibi aynı malı daha pahalıya almaktan daha iyidir.