bugün

markaya değil giydiği kıyafete para ödemek isteyen kızdır.
(bkz: şopar)
Evlenilecek kızdır. Kıyafete varını yoğunu gömmez. E sizi de üzmez. Daha ne istiyonuz amk?

Lcw den giyinen kızlar eklesin.
kıyafetler değil zeka ve karakter kadını yücelten durumlardır.
Zarardadır. Çünkü bir iki yıkamada renkleri solacak ve formları bozulacak giysiler alıyordur. Hani derler ya "bir malın ucuzunu alacak kadar zengin değilim."... önemli olan marka veya fiyat değil kalitedir.
lcw çocuk bölümünden giyinen koskoca kadın yazmadıkça üstüme alınmadığım başlıktır.

rengarenktir
güzeldir
bir mevsim giy, devret.
on numara kızdır gidip bir kıyafete 300-400 veren mallar yerine kendine yakışan ama uygun fiyatlıyı giyer.
o kadarına parası yetiyordur, marka takıntısı yoktur, markayı önemseyen insanların söylediklerine aldırmıyordur...

herkesin böyle saçma dertleri yok neticede.
varoslugun derinliklerinde gezinen kizdir.
igrenc kezbanlar sizi.
Tercihini LCW dan yana kullanan kızdır. Tüketim toplumlarındaki marka takıntısına inat tercihi olan, başkaları için yaşamayan kızdır.
Markaya değil ürüne para ödüyorda olabilir.
Bir de facto dan giyinen kız değildir.
Zevksiz.
Büyük ihtimalle imam hatiplidir ve fakirdir.
nerden giyiniyorlarsa giyiniyorlar sanane dedirten başlık.
senden daha taş kizlardır o kesin.
varoslar kralicesidir.

lcw'den aldigi kiyafetlerle nasil sokaga cikabiliyor merak edilir. ustune para verseler yine giymem lcw'yi.
Böyle başlıkları okuyunca midem bulanıyor nedense.
salak olur eleştirirsin, kaşar olur eleştirirsin, yalaka olur eleştirirsin ... ama parası olmadığı için eleştirmek...
nasıl desem..
çok aşağılıkça bir hareket.
kızın mı lcw nin mi aşağılandığını anlamadığım söz öbeği.
Gayet normal durumdur. Ya böyle düşünen insanlarin var olmasi gerçekten çok üzücü. Neden garip veya kötü olsun ki? Herkesin gelir durumu farklı giyime ayırdığı para farklı. Herkes sizin gibi zengin değil kusura bakmayin.

Waikiki den de nefret ederim ayrıca, ama geliri düşük insanlar tercih ettigi için değil ürünlerini beğenmediğim için. Ayrica, düz beyaz tişörte waikiki den 10 tl ye almak varken mangodan alıp 50 tl veriyosan kusura bakma ama malsin kardeş.
halktan biridir. Allah dusurmesin oraya.
Hayat ona vaykiki vay vaydır. O halde bize nedir.
Varoştur. nasıl giyiyorlar o bez parçalarını. Biraz Para vereyim de manga'ya gitsinler.
Sondan okuduğum için kızdan sonrasını okumadım. Araplık var galiba bizde.
"ne adamlar gördüm üstünde elbise yok, ne elbiseler gördüm içinde adam yok." dedirten başlıktır.
anneliğe ilk adımı atmış demektir. git berschkadan, pull beardan falan giy, lan hiç olmadı kahretsin ki mangodan giy.