bugün

utanması gereken kızdır. bershka, OYSHO, CALZEDONIa gibi mağazalardan giyinmeyen kadını neyleyim ben?

edit: fakir kızlar eksiliyor. ahahaha.
yabancı markalarla yabancı sermayeyi zengin etmeyen kızdır.
en azından giyinen kızdır.
aynı bez parçasına 10 lira yerine 1000 lira vermenin salaklık olduğunu, benliğine bir şey katmadığını bilen kızdır.

veya;

parası olsa aynı bez parçasına 1000 lira vereceği halde parası olmadığından 10 lira veren kızdır.

belki de;

parası olsa da olmasa da aynı bez parçasına bazen 1000 lira bazen de 10 lira veren kızdır.

bir ihtimal de;

lcw deki "w" harfinden dolayı lcw'yi bir dünya markası zanneden kızdır.

her halükarda;

ilk seçeneğin dışında kalanlarla evlenilmesi aklen caiz değildir.

eğlencelik olabilirler, sakıncası yoktur.
kendisi mağaza seçemeyecek, annesi nereye götürse her yer çok güzel görünecek kadar sevimli küçük bir kız da olabilir.
kendisinin h&m den giyinmesi itibariyle küçümsediği kızdır.

insanın giydiklerinle, bırak giydiğini giydiklerinin markasınla değerlendiren iğrenç insanlar var. ister lcw den giyinir ister pazardan giyinir isterse annenisin eski kıyafetlerini giyer. bu seni, beni kimseyi ilgilendirmez. insanı bir markaya indirgeyen o sığ beyinler etrafta sandığımızdan daha çoklar. ben seni beynin %1ini bile kullanamamanla yargılamıyorsam sende insanları rahat bırak. kıyafetlerini de öyle.
muhtemelen aynı kız daha geçenlerde "ayy o ne be giyime bak, amele gibi giyinmiş napayım ben onu" diye kız kankasıyla birlikte küçümsemiştir bir çocuğu. müstehaktır bu fakirin duygularıyla oynamak. saldırabiliriz dostlarım. *
eğer lcw'den giyinen erkeği aşağılıyorsa hayatı boyunca aşağılanmaya mahkum kızdır. diğer durumda hiçbir sorun teşkil etmicektir kanımca.
normaldir.
anneliğe ilk adımı atmış demektir. git berschkadan, pull beardan falan giy, lan hiç olmadı kahretsin ki mangodan giy.
"ne adamlar gördüm üstünde elbise yok, ne elbiseler gördüm içinde adam yok." dedirten başlıktır.
Sondan okuduğum için kızdan sonrasını okumadım. Araplık var galiba bizde.
Varoştur. nasıl giyiyorlar o bez parçalarını. Biraz Para vereyim de manga'ya gitsinler.
Hayat ona vaykiki vay vaydır. O halde bize nedir.
halktan biridir. Allah dusurmesin oraya.
Gayet normal durumdur. Ya böyle düşünen insanlarin var olmasi gerçekten çok üzücü. Neden garip veya kötü olsun ki? Herkesin gelir durumu farklı giyime ayırdığı para farklı. Herkes sizin gibi zengin değil kusura bakmayin.

Waikiki den de nefret ederim ayrıca, ama geliri düşük insanlar tercih ettigi için değil ürünlerini beğenmediğim için. Ayrica, düz beyaz tişörte waikiki den 10 tl ye almak varken mangodan alıp 50 tl veriyosan kusura bakma ama malsin kardeş.
kızın mı lcw nin mi aşağılandığını anlamadığım söz öbeği.
Böyle başlıkları okuyunca midem bulanıyor nedense.
salak olur eleştirirsin, kaşar olur eleştirirsin, yalaka olur eleştirirsin ... ama parası olmadığı için eleştirmek...
nasıl desem..
çok aşağılıkça bir hareket.
varoslar kralicesidir.

lcw'den aldigi kiyafetlerle nasil sokaga cikabiliyor merak edilir. ustune para verseler yine giymem lcw'yi.
senden daha taş kizlardır o kesin.
nerden giyiniyorlarsa giyiniyorlar sanane dedirten başlık.
Büyük ihtimalle imam hatiplidir ve fakirdir.
Zevksiz.
Bir de facto dan giyinen kız değildir.
Tercihini LCW dan yana kullanan kızdır. Tüketim toplumlarındaki marka takıntısına inat tercihi olan, başkaları için yaşamayan kızdır.
Markaya değil ürüne para ödüyorda olabilir.