bugün

ünlü bir organizatör. bir ara popstar geyiğini organize etmişti.
michael jackson, madonna, julio iglesias, Metallica, Guns N Roses, Bon Jovi, Pavarotti'yi türkiyeye getirmiş organizatör.

ayrıca yurtdışında Kim Wilde ve Kylie Minogue'in menajerliğinide yapmıştır.
yılların ercanını ercaaaaaaan diye telaffuz eden organizatör bozuntusu.
"... burada bayhan'ın tetone* olduğunu düşünüyorum, onçün bayhan'ın bu haftaki notunu düşük veriyorum" şeklinde popstar yarışmasında sözleri olan organizatör.. ayrıca:
"ben michael jackson'ı getirirken bile bu kadar uğraşmamıştım" demiştir..
"abidin'de zaten tam bir popstar potansiyoneli* var. firdevs'te iyi ama daha çok şey öğrenmesi gerekiyor. onçün abidin birinci olsun diyorum" demiştir..
döneminde ülkemize gelmeye ve parayı bulmaya hasret kişileri getirerek cepleri dolu vaziyette göndermiş kişi, ben en son asgari ücret 40 ytl (yeni para) iken getirdiği şarkıcının biletini 50 ytl ye sattırmıştı diye biliyorum, bunun adı organizasyon mu? giden eşşekler ben dahil olmak üzere soygun diyoruz, kimilerinin yalakalığı üzerinde olur, organizasyon muhteşem der. bazılarının yalaklığıda, avukatlığıda bu ülkede (sözlükte) bedava nede olsa.
"cumhuriyet'in 75. yılında elton john'a beste yaptıralım, anıtkabir'de okutalım, diye bakan'a gittim. hakkında gıyabi tutuklama var, ahmet'çiğim, dedi. afedersiniz ama, hastirin yani."
adının sadece popsıtarlarla anılması üzen büyük organizatör.
(bkz: olmadı olması da mümkün değil)
"için" sözcüğünü "içün" olarak kullanmasıyla ünlüdür.
28 haziran 2008 için celine dion'u getirmek için kendisiyle anlaşıp sonra vazgeçmesi büyük talihsizliktir. kendisinin eski günlerine dönüp dünya devlerini ülkemize getirmek için canla başla çalışması pek çok insanın istediği bir şey. ucuz rock gruplarıyla nereye kadar artık ama öyle değil mi?
sözüne güvenilmemesi gereken organizatördür.

9 yıldır rammstein'ı getirecek, turneye çıktıklarında enselerinde olacak. hadi ordan, hadi ordan, hadi ordan derler adama.
organize sube tarafından gozaltına alınan organızator.
tarkan'ı tarkan yapan kişi aslında budur.
tarkan'ı tarkan yapan yeteneği ve müziğidir.
müzik işinin piridir.
görsel
görsel
görsel
görsel
illuminatici bir masondur

görsel
hiçbir şey imkânsız değildir isimli kitabın yazarı. kitap, eğlence sektöründeki dev ismin 50 yıllık kariyerini etkileyici bir şekilde özetliyor. ahmet san'ın mücadele dolu serüvenini okurken, sektördeki dönüşümü ve başarılarını detaylı bir şekilde keşfetmek mümkün.
Lan bu adam zamanında michael jackson ı getirdi türkiye ye.
vay be, kraldı zamanında ama yıllardır adı geçmiyor hiçbir yerde...