bugün

çok ısınan ve performansı düşen laptop ın soğumasını sağlamak için hızlı ve etkili bir yöntemdir. zararı olabileceği yönündeki düşünceler yersizdir. işlemci ne kadar soğuk olursa o kadar hızlı çalışır.
açıkçası bu sıcak günlerde çığrından çıkan casper marka laptop ıma uygulayabileceğim bir yöntemdir.
ilk kulağa absürd geliyor fakat deneyince iyiki diyor insan.
bir poşete koyulan buzun, laptopumuzun altına yerleştirilmesiyle gerek kalmayacak eylem
yaptığım eylemdir neyse ki benden başka manyaklar da varmış.
bir keresinde unutmuştum kullanmak için çözülmesini bekledim.
laptobu rahatlatır.
hp laptoplara fayda etmeyecek eylem.
laptopa ayıp etmektir.
laptop dile gelse, kışın benlen ısınırken iyiydi yavşak şimdi kıymaların arasına atarsın öyle olsun...
harbi harbi yapan psikopatlar var yani bunu. teknolojiyi katletmektir. milyarlık laptop dalağın, ciğerin, butun, kanatın yanına konur mu lan?
deepfreeze versiyonu arkadaşın laptopuna uygulanmıştır ve başarılı da olmuştur kısa süre de olsa.*
https://fbcdn-sphotos-b-a...f685dee068868d9f29912ea16
Difirizdeki donmuş tavuğun uzerine yerleştirmekle gerçekleşen eylemdir.
(bkz: welcome to turkey)
deep freeze yani derin dondurucuya konulursa daha çabuk sonuç alacak, bozuk laptop adayı.
Bunu yapan bunu da yaptı (bkz: etini buzunu çözmek için laptop kullanmak)
geçen yaz derin dondurucuya sokmuştum leptop u bi şeycikte olmamıştı ekranı buğulanmıştı o kadar ,başlığı görmem yalnız olmadığım anlamına gelir.
Ancak bilinçsiz ve mal olan insanların yapabileceği bir eylemdir.
hp pavilion marka laptop kullananların yapabileceği eylem. bundan tam 2 yıl önce sahip olduğum laptop'a yaptığım eylemdir aynı zamanda.

https://www.facebook.com/...5.&type=3&theater
iphone' u soğutmak için buzluğa koymak gibi değildir.
Sadece laptop değil iphone da konulabilir. 3 dakika Fifa oynayayım dedim telefon elimi yaktı amk.
Öğrenci adamın yapacağı eylemdir. Buzlukta unutulmaması gerekir.
ölmüş acer marka laptop için bi kalp masajı, suni teneffüs etkisidir. Neyse yalnız değilmişim *
süresini doğru ayarlamak şartı ile konulabilir. aksi taktirde işlemciyi, ram'i soğutayım derken likit kristal ekranı alırsınız elinize.
toshibaları değil buzluga koymak, buzlugu soksan fayda etmez. Buzluk erir ısınır alev alır.
deep freeze e koymak değildir.
Deep freeze e koyulmaz, deep freeze kurulur.
laptobu kullanmak için buzluktan tekrar çıkardığınızda beş dakika sonra yine ısınacağı için hiç de gerekli olmayan birşeydir.
Koy da gör ebenin amını cevabı hazırdır.