bugün

ürünleri arasında makyaj ürünleri, cilt bakım,parfüm, güneş yağı, saç bakım ürünleri olan, prestijli bir fransız kozmetik firmasıdır
genelde bayanlar için kozmetik ürünleri sattığı düşünülen bir markadır, fakat erkekler için de güzel ürünleri vardır, özellikle parfüm olarak miracle homme tavsiye edilir.
juicy tubes dudak parlatıcıları pek bi hoş olan fransız kozmetik markası.
güneş kremleri ve güneş sonrası bakım ürünleri ile sektördeki en kaliteli markadır. heriflerin ürettikleri fondotenler bile nefes alan cinstendir o derece. kozmetikte kalite arıyorsanız sevgili bayanlar, lancome sizin için biçilmiş kaftandır.

yok lan vallahi maaş almıyorum... *
süper, uzun süre kalıcı allıklar üreten marka.
topaklanmaya engel olmak amacıyla piyasaya titreşimli rimel sürmüş olan kozmetik markası.

(bkz: Lancome Oscillation Mascara)
Böyle köpük köpük bir cilt temizleme ürünü vardır, onunla yıkayınca yüzünüzü bir arınma bir hafiflik hissederseniz o derece etkili ve güzel bir ürün.Tonikleride son derece başarılı, kozmetik ürünleride genel olarak başarılıdır.
etkileyici parfumler ureten marka.
(bkz: hypnose)
hypnose adinda muhtesem bir parfumu olan kozmetik markasi.
hypnose adında süpersonik bir rimele sahip kozmetik markası.
efendim bu rimeli kullanacaksanız, tavsiyem öncelikle parasal anlamda bir miktar yatırım yapmanız. piyasada 60 lira üzerinde olan bu rimeli "aman bir kereliğine alırız işte, ne yatırımıymış" diyerek hor görmemeniz gerekir. zira kendisini kullandıktan sonra artık diğer rimellere bakamaz, başka hiçbir rimelle tatmin olamaz bir dişi haline geleceksiniz. haliyle "bir tane kullandık, şükür elhamdülillah" durumu olmuyor böyle bir ürün karşısında, kozmetik alanında zaten arsız olan bünye haklı olarak devamını da istiyor.
bir rimelden beklentiler neyse tümüyle karşılıyor bu ürün. kirpikleri türkan şoray'ınkiler gibi uzatıyor, ayırıyor, dolgunlaştırıyor, üstüne üstlük biraz da kıvırıyor. kirpiklerimin kaşıma değdiğini hissediyorum yahu, o derece diyim.
ha tabii, "bu kadar para bayılmışım, kirpiklerim rüzgar yaratmadığı sürece memnun kalmam arkadaş" diyecek olunursa bir şey diyemem, "haklısın tabii bir yerde" derim. zira ben de ekonomik olarak çökmüş durumdayım, halden anlarım.

son olarak, şu tarz bir şey oluyor kirpikleriniz;

görsel
langel'in ingilizcesi.**
kozmetik ürünlerinde kalitenin diğer adı..
cild bakım ürünlerini kullandıktan sonra eski cildinize bir daha asla kavuşlamayacağınızı garantileyen marka..şiddetle uzak durulması gerekir.
oynattıkları yuzlerı dehset guzel olan kozmetik markası.
loreal firmasına bağlıdır. lorealin bir üst segmentidir. her yerde satılmaz. senelerden beri kozmetik sektörünün lider markasıdır. ürünlerinin işe yarayıp yaramadığı tartışılır ama insan sağlığına zarar verdiği hiç görülmemiştir. lancome 3d for meni muhteşimdir.
siyah göz kaleminden uzak durulması gereken marka.
lancome miracle.. bu parfümden iyisini görmedim duymadım bilmiyorum.
Gectigimiz gunlerde yeni parfumu "la vie est belle" (hayat guzel) isimli yeni parfumu 30 ml'si 52 euro'dan satisa sunuldu.

http://touch.dailymotion....-roberts-2012-hq_creation
ürünlerinin uzun süreli kullanım sonucu onarılmaz hasar bıraktığını şu video ile tespit ettiğim ve bir daha kullanmayacağım marka. *
http://www.facebook.com/photo.php?v=241782659300546
rimelinin bile gül koktuğunu fark etmemle 'la sen hayırdır' dediğim kozmetik markası.
Genelde ürünlerine gül esansı da ekler ve bu çok hoş ama çok ağır bir koku verir onlara.

Rimelleri gerçekten çok kaliteli, ama gerisini boşveriniz.

Yalnız ben sürsem de zaten bir şey değişmeyecegi için hepsini sevdiğim insanlara dağıttım. Makyaj kullanmıyorum artık.
(bkz: hypnose) (bkz: miracle) (bkz: la vie est belle) isimli parfümlerini beğendiğim kozmetik firması.
yılbaşıııı

http://www.haberturk.com/...cilmezi-lancme-beauty-set
Parfümleri konusunda arşa çıkmış firma. Benim parfüm zevkime çok hitap ettikleri için parfüme en çok güvendiğim firmadır. Göreceli tabi bu benim düşüncem. Kalıcılıkları konusunda zaten üstüne yoktur.
La vie est belle insanıyım normalde ama çok fazla bilindiği için geçen yıl la nuit tresor insanına dönüştüm. Evet.
aqua fusion gel cream'in üretimini durdurduktan sonra küstüğüm firma.
neden ha. niye?