bugün

entry'ler (80)

survivor kızlar erkekler

Nette dolaşan söylentilere göre, son dörde Sarı Seda,Başak,Ertan ve ihsan kalmış.Yarışmayı da ihsan kazanmış.

başak özer

Küçük surat.

yıldız asyalı

80 doğumluymuş, geçenlerde ben 26-27 yaşındayım diyordu, anlaşılan matematiği de yapmacık tavırları kadar kötü olan hatun kişi.

evcilik oyunu

(bkz: yataktayız)

dünyayı çekilmez kılan varlıklar

iş arkadaşlarım, ikisi de olmasa dünya daha güzel bir yer olurdu.

bekaretle ilgili başlıklardan gına gelmesi

Sözlükten soğuma nedenlerinden efendim.Sözlüğü ne zaman açsam ya bekaretle ilgili, yahut türban başlığı görüyorum sol framede.inanın hatun milleti sizin tartıştığınız kadar tartışmıyor bu konuları, bizi doğrudan ilgilendiren mevzular olmasına rağmen.Birde futbol muhabbeti yapanlar var sürekli sözlükte.Yabancı bir arkadaşım Türk erkeklerinin futbol,arabalar, kadınlardan başka konuda konuşmadığını/konuşamadığını söylemişti birgün.ilk etapta basit bir görüş olduğunu düşünsem de, sol framde sık sık bu tarz içerikli başlıkların açılmasını tesadüfi bulmadığımı belirtmek isterim.

oxxo

Ürünleri yaz mevsimi gibi, cıvıl cıvıl, rengarenk, çiçekli böcekli olan, ürün kalitesine gelince sınıfta kalan, yazın en kavurucu günlerinde yaptıkları elma,dondurma ikramlarıyla insanda hoş duygular birakan mağazadır.Birde indirime girdiniz mi diye sorunca garip garip bakar çalışanlar yüzünüze, indirime girmiyormuş hiç meğersem.

kız çocuğu gibi yetiştirilmiş erkek çocuğu

Mutfakta çok beceriklidir bu tipler, sadece hanımların bildiği püf noktalarını bile bilirler.Gittiği yerde yanında terlik götürenine bile raslanılmıştır.

açık kadınların hepsi orospudur diyen insan

Eski dönemlerde hayat kadınları başlarını örterlermiş tanınmamak için, nerden nereye.

türban takmayan kızın müslümanlık samimiyeti

Türban takmayan erkeğin müslümanlık samimiyetiyle eşdeğerdedir.

koç burcu erkeği

En az koç burcu kadını kadar inatçıdır.

strawberry net

Ürünlerin orjinalitesinden şüphe duyduğum site.Aldığım estee lauder rujlar uçup gidiyor 1 saat sürmeden, clarinsi deneyeyim dedim aynı şekilde.Ambalajlamada kusursuzlar insan bu gerçek diyor, bence içeriğiyle yanıltıyorlar insanlarını.Asıl parfümlerinde problem yaşıyormuş alanlar, ben henüz parfüm siparişi vermedim.Almanyada yasaklamışlardı fake ürün satmaktan, sanırım kuşkularımı destekleyen bir gelişme.

markafoni

Dexter Kampanyasıyla gözlerimi yaşartmış sitedir.Piyasada 250-300 e satılan dexter ayakkabılara 89,90 gibi fiyatlarla sahip olmamı sağlamıştır.Dayanamadım 2 tane aldım evet.

tommy hilfiger

Aldığım ayakkabılarını bir yaz bile giyemedim koptu değişim için gittiğimde, fişiniz yoksa değişim yapmıyoruz dediler.2 adet gömlek almıştım zamanında güneşte renkleri soldu.Kol saati aldım modeline vurulup bir kaç aya kalmadan buhar yaptı.Gereksiz pahalı ve ürünleri dandik Çinde mi üretiliyor nedir, bir daha önünden bile geçmeyeceğim markadır.

keşke yeniden çekilse denilen diziler

Terminatör Sarah Connor Chronicles.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

Kara kitap-Orhan Pamuk.

kadınları itici yapan detaylar

Koca popolarına bakmadan diz üstü, altı etek giymeleri.Önden uzun, arkadan kısa görünür nasıl feci bir görüntü arz-ı endam eylediklerden habersiz dolanırlar ortalarda.

özel üniversite öğrencilerinin ezikliği

Bir de bunların şu versiyonları var, (bkz: Özel üniversitede burslu okuyorum)O bursu illa gözümüze sokacaklar.

ezel

Azadın peşindeki seri katil tiplemesiyle tüylerimi diken diken etmiş dizidir.Böyle ayağını sürüye sürüye yürüyen ünlü bir karakter vardı adını hatırlayamadım terminatör müydü yoksa, neyse başında şapka, hele o buz mavisi gözler lens olduğu besbelliydi ama beni oturduğum yerden tırsıtmayı başardı helal olsun.Ayrıca Kenancım çok yaşlanmışsın göz altların ne olmuş öyle torba torba, eski parlaklığın yok artık yakışıklı gelmiyorsun gözüme.
Edit:Seri katilin gözleri lens değil gerçekmiş Bizzat Bene teşekkürler.Bu dizinin ne çok hayranı varmış laf söyletmiyorlar yahu.Bizde ailecek beğenerek seyrediyoruz.

oylum talu

Aşkı Memnu dizisindeki Bihterin aynısı.