bugün

killadelphia dvd'sinde randy dayağı yerken ayırasim geldigi akabinde vigille heagbang'e girdigim beni feci gaza getiren gruptur.
grupla ilgili olarak davulda chris adler olagan ustu teknigiyle bu zamana ait degildir.
randy'nin bir misrayi brutal bir misrayi scream şeklinde söylemesi alışılagelmiş bişey olmakla birlikte yinede gaza getirici diğer unsurlardan biridir.
Grubun sahne performansı en katatonik dinleyici bile meksika biberine döndürür.
tartışmasız son 10 yılın en çok ilham veren grubudur. deli gibi klonları çıkıyor. her yeni grup illaki bir lamb of god esintisi taşıyor. sayısız vokalist randy gibi söylemeye çalışıyor. bu durum gitar ve bateri içinde geçerli.

her yeni çıkan core tabanlı grupda bir lamb of god kokusu var.
Olay müzik ise, herşeyimdir.

kendimi ''fan''ı saydığım tek gruptur şu hayatta.

ilk gelişlerinde kaçırdığım için kafayı yemekteyim..

gelin lan!
chris adler gibi aşmış bir bateriste sahip amerikalı metalcore grubu. insanı dehşete düşüren bir soundları vardır. son albümlerindeki in your words şarkısı inanılmaz bir ritme sahiptir. pariah, confessionel, set to fail gibi şarkılarında randy blythe'tan başkası olmaz dedirten gruptur aynı zamanda.
ek olarak, konserlerinde wall of deathi en verimli şekilde black label şarkısında gerçekleştirebilirsiniz.
sanılanın aksine metalcore değil groove metal yapan amerikalı gruptur.
benim için lamb of god başı çeker ve yeri de asla doldurulamaz bir tarza sahiptir. kendi gidemediği için bana lamb of god ın türkiye ye geldiğini söylemeyen abimden dolayı, ilk gelişlerinden haberim olmaması ve kaçırmam kahrolmama sebeb olmuştur.
(bkz: laid to rest)
(bkz: break you)
(bkz: we die alone)
(bkz: vigil)
bu böyle gider, hepsi de ayrı güzel parçalarının. ayrıca şarkı sözleri ve müziğin kalitesini dengede tutabilmişlerdir.
şu dünyada bütün parçalarını dinlediğim sevdiğim hiçbirini parça listesinden çıkarmaya kıyamadığım tek gruptur. abartmıyorum tanıdığım günden beri lamb of god dinlemediğim bir günüm geçmedi. metali belli belli kategorilere ayırmayı hep saçma bulmuşumdur her grubun kendine has tarzı vardır. groove metal dediler başka groovecuları da denedim sarmadı. melodi olacak melodi bu ibneler sanat eseri yapıyor resmen. her parçayı dikkatle dinlemek gerekiyor.

bunların üstüne tanımam.
(bkz: redneck) adlı grubun en sağlam parçasıdır. bence.
pantera dağıldıktan sonra o tadı veren tek gruptur.
walk with me in hell gibi hayvani bir şarkıya sahip gruptur.Şu sıralar insanı gaza getirebilen yegane gruptur.
henüz çuvallamamış gruptur.teknikalitede oldukça iyiler.gitarların kullanımında davullara kadar.
şimdi dinlerken hele bi uludağcılar ne demiş, diye düşünerekten grup hakkındaki tüm entyleri üşenmeden okudum* neyse, benim düşüncelerime gelirsek bu grubu ilk başta sevmemiştim, büyük ihtimalle vokali dolayısıyla. fakat sonradan çok sinirli olunan bir günde şu grup da neymiş diyerekten** tekrar dinlenir. ve olan olur. kesinlikle 'gaza getiren' kelime grubu bu grubun günün birinde ortaya çıkacağı için uydurulmuştur zannımca. öyle bir gaza getiriyor ki insanı kafa, gözün kırılmayacağı bilinse odadaki eşyalarla pogoya girilecek derecededir*. randy'nin vokali kimi zaman kafa siken türden olsa da o vakit davula odaklanmak* ya da gitara odaklanmak şarkıyı dinlenebilir kılıyor. özellikle davulların bu kadar ön planda olduğu bi grup daha dinlemedim ben. chris'in konserlerden birinde artık kollarının ve ayaklarının seyircilerin üstüne doğru fırladığını düşünmek hiç de hayalperestçe olmasa gerek.

(bkz: karada yaşayan bir ahtopot olarak chris adler)
(bkz: see who gives a fuck)
broken hands, bu tarz müzik dinleyenlerin playlistinde olması gereken parçalardan biridir.

özellikle 2:26 dan sonrası gazdır.
dünyanın en iyi davulcularından birine sahip olan dünyanın en büyük gruplarından biridir lamb of god.
inanılmaz güzel insanlardan oluşan, inanılmaz sağlam bir gruptur.

şuna eminim ki 2000 li yıllarda çıkan ve ilerde efsane olarak anılacak gruplardan biridir.
dave lombardo ayarında davulcuya sahip olan ve sex ile beraber alındığında fena kafa yapan grup.
17 mayıs istanbul konserinde ronnie james dio için tek bir kelime bile etmeyen gruptur. daha 2 gün önce hakkın rahmetine kavuşmuş insan iki kelime bişey der. konser ise mükemmeldi insanı farklı dünyalara götürmüştür zaten evde bile insanı gaza getirebilen bi grubun konseri nasıl olabilirdiki ?
redneck şarkısı aşmış grup.
metal müziğin ulaştığı son noktadadır.
(bkz: laid to rest)
as the palaces burn ve sonrasındaki albümlerinde bir tane bile kötü şarkısı bulunmayan gruptur. kendileri bana göre gelmiş geçmiş en iyi metal grubudur. sırf ashes of the wake albümünü günde bir kere dinlemezsem işlerim rast gitmez.
en sevdiğim parçası redneck'tir. gayet iyi bir metal grubudur.
new age metalcore'u icraat eden en sağlam grup sayılır. davulcusu chris adler davulda yeni bir akım başlatmıştır. gerçi gitarcıları da boş durmamıştır. vokal Randy zaten aşmışın tekidir..
çok iyi davulcuya sahip bir gruptur. şarkılarına headbang'le eşlik ederken boynunuz kopabilir.
dinlemeye 2009 sonlarında başladığım ve yaklaşık 5 aydır dinlemeyip,yeniden dinlediğimde özlediğimi hissettiğim grup.
çok sağlam, belki de günümüz grupları içerisinde en sağlam müziği yapmalarına rağmen vokali çoğu dinleyici tarafından eleştirilir.
bu kadar hızlı-sert, bu kadar temiz müzik yapan gruplar bir elin parmaklarını geçmez.
(bkz: testament)
yeni albümleri 2012 de çıkacak olan grup. albüm bitmiş diye duydum.
bekleyeceğiz yeni albüme kadar eski parçaları memnuniyetle dinleyecerek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar