bugün

entry'ler (243)

ölmeden önceki tahmini son sözler

"hassiktir, gerçekten ölüyor muyum lan? ölmek istemiyorum" gibi bir şey olur herhalde. öyle özlü söz falan aklınıza gelmez yani.

aids oldum

aids kanseri kadar berbat bir illet yok. partnerlerine ilet belki bulaşıcıdır bel gamzeli kardeşim.

rheya

kelvin'e musallat şirret karı. naif ama baş belası. allah'ından bul rheya.

burun pisliğini top yapıp fırlatmak

sümüğün en güzel kıvamına şekil vermenin tadı bir başkadır efendim. küp yapmışlığım da yok değildir.

140journos un yayınladığı bdsm videosu

kaldırmaları büyük bir hayal kırıklığı. ancak kullandıkları bir parçanın ilahi sanılıp kendilerine silivri olarak dönmesi ihtimalinden kaldırdılar sanırım. geri yüklerler umarım.

erkekler neden evlilikten korkar

birden fazla kadınla birlikte olup daha fazla çarprazlanmak isteyişinden olabilir. nihayetinde bu davranışı hayvan diye sınıflandırdığımız atalarımızdan aldık. o çok insanlaştırdığınız tek eşliliği bilinçaltınız ve içgüdünüz reddediyor olabilir.

çırılçıplak şekilde ağlayarak bulgur pilavı yemek

akabinde bulgurun şişkinliğini çırılçıplak osurarak atabilirsiniz.

anarşiyi tek cümleyle çürütmek

mümkün olduğunu düşünüyorum. zamanında bakunin'e "gardaş senin anan bacın yok mu?" diye sorsalardı şimdi ne anarşizm kalırdı ne de bakunin.

ardahan adliyesi faks numarası

478
211 44 49.

ankara adliyesi faks numarası

312
312 39 40.

amasya adliyesi faks numarası

358
212 53 48.

aksaray adliyesi faks numarası

382
212 36 20.

ağrı adliyesi faks numarası

472
215 75 05.

afyon adliyesi faks numarası

272
214 19 64.

adıyaman adliyesi telefon numarası

416
216 59 80.

dexter vs breaking bad

dexter bir insan ismidir. breaking bad ise değildir. dizi olarak bakarsak breaking bad anasını bile siker.

burn the priest

bazı kesimler tarafından çekilemeyen yazardır. ingilizcesinin çok iyi olması nedeniyle kıskanılmaktadır.

having a power of being a bitch and a pimp

here we come to the most capitalist power. people who possess this power become their own pimp by controlling their prostitudes when they also make love for money. the power making people rich should not be disregarded indeed.

not: türçesi olmayan arkadaşlar için yazılmıştır. seri eksiye geçmeden önce duyurulur.

hem orospu hem pezevenk olacak kadar güçlü olmak

işte geldik güçlerin en kapitalistine. bu güce sahip olan kişi pezevenk olarak kadınlarını pazarlarken aynı zamanda kendini de pazarlayarak kendisinin pezevengi olmaktadır. oldukça kazanç sağlatan bu güç gerçekten göz ardı edilmemelidir.

hem teist hem ateist olabilecek kadar güçlü olmak

düşünüldüğü ve abartıldığı kadar büyük bir güç değildir. yalan söyleyebilen herkeste bulunabilecek bir güçtür.