annesi kara çarşaf içindeki çocuğun benzerlerinin arasında annesini tanıyamamasından çok daha sağlam bir psikolojidir.

not:türkiye yarı kapalı değil türkiyenin kafası kapatılmaya çalışılıyor.
"annenin giyim tarzıyla kemalistlik arasında bağlantı kurabilmiş kişi" tespitler zinciri başlığıdır. annesi çarşaflı bdp'li mi olmak gerekir sağlam psikoloji sahibi olmak için, diyerek kafa bulunur.
Sanırım, iki tane ekstazi, bi şişe votka ve sekiz tekilanın ardından
kurulabilecek cümledir.
Bir ihtimal daha var, o da iki lob arasındaki kısa devre olabilir.
kafasındaki boşluğun sebebi pipisine dolan beyin öz suyundan ileri gelen sapık ve sapkın yobazların kendilerine bakıp otuzbir çekmelerine aldırmayan, onları yoksayan anne ve çocuğudur.
boş bulduğu her bankta sevgilisiyle sevişen ve başörtüsünü aksesuar olarak kullanan bir annenin babasız çocuğunun psikolojisinden kat kat daha iyi bir psikolojidir.
kendisini mükemmel yetiştirmesinden dolayı saçma başlıklar açmadığı için annesine minnettarlık duyma psikolojisidir.
(bkz: minetekoloji)
(bkz: başörtizm)
(bkz: simgeizm)

Boku çıktı ya nasıl başlıklar bunlar yazmıyorum lan! içine edeyim böyle korelasyonun. Her bokla her bok arasında bağ kurdunuz.
annesinin götüne bakılan çocuğun psikolojisidir. gerici nitelik yakıştırılan annenin çocuğununun psikolojisi yanında şizofrenidir.
(bkz: bi bok anlamadık)
Gavatlıkla sonuçlanır.
Her Kemalist'in annesi öylemin lan totoş ?
(bkz: mal beyanı) böyle bir genelleme yapmak doğru değil.
laik anne ne a.ına patlatayım? bitmediniz ki bi. mal herifler, insanlar değil ülkeler laik olabiliyor.

eşşeğin zkinin psikolojisidir. evet.
Annesi ne giyeceğini sana veya size mi soracaktı peki anneniz size hamileyken bize sormuşmuydu?
Peki babanın izin verip vermemesi size kalmış bir durum mu, peki babanız annenize hallenirken böyle bi sonucun ortaya çıkabileceğini düşünememiş mi?
Maaşlı sosyal medya kolları işbaşında yine.
laik bir ülke olarak anne.

kişilerin değilde ülkelerin laik olabileceğini bilmeyen davar beyanı.
öz anasına halleden (bkz: yobazların analarından tahrik olması) mendebur yobazınkinden iyi durumdadır kesin.
(bkz: laikliği mini etek giymek sanan mal)
şahsımın psikolojisidir. gayet güzeldir. cumayada gitmedim. şarap içiyorum.
(bkz: komik mi)
orul orul malum çocuğu olanların merakına mahzar olan fantezi.