bugün

(bkz: bana lagaluga yapma lan)
boş konuşmak, kuru gürültü, çevrenizde vardır muhakkak. benim bir arkadaşım var sağolsun bana bu kelimeyi kullandırıyor sürekli.
radyo uludağ'da bir program.

edit: sadık bir dinleyicileriydim, artık değilim.
radyo uludağ'ın neşeli ekibi. bu aralar göremedik.
bana ve yapma kelimelerinin arasına konularak karşımızdakine rahatça atarlanabileceğimiz kelime şeysi**.
aynen neşeli ekip nerelerdesiniz lan? özlettiniz kendinizi.
pişmanlıktır dedim ama bir kez daha dinlemeye çalışacağım radyo programı.

-kadın çok boş konuşuyor.
"kakara kikiri"nin bir başka versiyonudur.
istek parçamı yayınlayan djlere sahip radyo pat diye yayınladılar istek parçamı, vallahi alem fm rakip olur bunlar.
an itibari ile 834 kişinin dinlediği radyo programıdır. *
bağlantımın kopması nedeni ile ilk çıktığım radyo programının hüsrana uğradığı gece, elbet buradan ttnet başlığına geçeceğim.

bir bayan adlı yazarımızın beni korkutması ile far görmüş tavşan gibi hissetmeme sebep olan radyo, allah bir daha o bayan yazar ile aynı ortamda karşılaştırmasın abi ne ürkdüm ya, ben ki bayanlar ile çabuk kaynaşan onlar ile adnan oktar'ın melekleri gibi sohbet eden adam yemin ediyorum nutkum tutuldu.

son dakika edit: rider of red uyarısından dolayı teşekkürler.
utkun tutulması tabirini türkçemize kazandıran programdır... (dolaylı olarak)

utkun tutulmaz nutkun tutulur çocuğum....
diyer ablanın abla diyorum cem'in yaşının kardeşinden küçük olduğunu söyleyen program bu bayan 45 var sanırım.
Kendi nickaltini kendi acan yazardir. Hosgelmis, sefalar getirmistir.

Gunler sonra gelen ekleme: herkes kullanici adimi merak ediyor fakat aslinda ne yazdigi gozunuzun onunde. Bosluklardan da anlasilacagi uzere 3 kelimeden olusuyor ve hepsi bir seyi ifade ediyor. Bu kullanici ismini alirken cozumlenebilmesi cok kolaydir diye tereddut etmistim fakat sozlukte nitelikli pek kimse yok sanirim. Tabi bilisim sistemleri konusunda. Sunu da ekleyeyim, birisi kullanici adimi kelimeye dokebilirse degistirmek zorunda kalacagim kadar onemli bir bilgi.

Haftalar sonra gelen ekleme: valla degistirmek zorunda kaldim iyi mi.
Teletex'te "adaklık kurban ve sünnet için koyun 05..." kodudur.

Bide yazarmış. Düz koşulara başlasın.
klavyeye veya telefona oturan yeni yazar.
komşunun wifi şifresidir ayni zamanda bir yazarimizin nickidir.
nick miydi lan? ben biri klavyenin uzerine oturup boyle sacma yazdigini dusundum. Kardes sen her giriste nasil yaziyon? mesaj at lutfen.
niki sözlüğe girişte hatırla demez kendisi de bir yere not almamışsa nah girer dediğimdir.
hangi şarkının monofonik melodisine ait olduğunu merak ettiğim koddur.

not. liseliler bilmez.
Kullanici adiyla ilgili gerekli aciklamayi nickaltindaki ilk yazida beyan etmistir.
benzerlik açısından;
0=o'dur
1=i'dir
2=z'dir
3=e'dir
4=a'dır
5=s'dir
6=b'dir
7=t'dir

yani sonuç olarak; afbetstz aibcto atbdtebtabd çıkıyor. buraya kadar ben buldum devamını da siz bulun artık.
Oytun'un feykidir.
troll lük için açılan bir hesaptır. (sonuna evet yazip oytunkaran ı taklit eder.) Bukaçıncı hesabın? immunoglobilin, tatli kedicik, terazi erkegi, laga luga. Hay maşallah!
Troll lük yapma gözünü seveyim. Ha bu yazar nasıl biridir? içinde sevimli, haylaz bir kız çocuğu taşır. Ya banane sakın öyle bir şey deme hüü gibi kedicik halleri mevcuttur. Tipi bana geçmişte birini hatırlatıyor olamaz... Üstünde baskı kurun, net olun, taviz vermeyin. Terazi burcudur. Aslında çok şeker anlaşılabilecek biri gibi duruyor. Çizgifilm sever, klasik müzik dinler. (bence sen bir git guiseppe verdi- la forza del destino overture dinle * ) Hadi bu da istediğin nick6 olsun. Oldu mu bakayım? Verdi de terazi burcu aklıma ondan parça geldi önermek için. Trompet, trombonlardan gelen sert taviz vermeyen yapım karşılasın seni önce. Sonra kemanlarla romantik hallere büründüreyim seni. Beni delirttiğinde de piccolo flütün tiz çığlıkları gelsin beynine. Klarnet ve arple yumuşa, obua ile hüzünlen. *