bugün

iyi işler çıkarmaz, iyi işler çıkarıyormuş gibi gösterilir.

bu konuda fight club filmini ele alabiliriz mesela.

bu film, brad pitt ve edward norton'ın harika oyunculuğunun birleştiği bir kült filmdir ve başyapıt olduğu tartışılmazdır.ancak bu filmde tyler durden'ın çalıştığı şirketler ve oradaki icraatlarının geçtiği bir bölüm var ki bu bölüme başta ben de hiç anlam verememiştim.bu bölümün amacı insanları uyandırmaktı, sinema filmlerindeki subliminal mesajları üstü kapalı halka göstermekti, gittiğimiz daha doğrusu gidemediğimiz lüks lokantalarda yapılan harika yemeklerin içine konulan kanserojen maddelerin varlığını açığa çıkarmaktı.bu filmin amacı sadece insanları yaklaşan büyük tehlikeye karşı uyandırmaktı ve bunun yanısıra gerçekten harika bir filmdi.

buna rağmen oscar'da sadece 1 dalda aday adayı gösterildi.

oscar, grammy gibi ödüller, insanları birşeye yönlendirme çabasındadır ve piyasa kimin elindeyse* ona yönlendirir.

ödül töreninde lady gaga'nın "çok şık" bulduğunuz o kırmızı elbisesini hatırlıyor musunuz, peki ya eminem'in lady gaga'nın kıyafetine tiksinircesine bakışını?

eminem lady gaga'nın kıyafetindeki subliminallere lanet okuduğundan öyle bakıyor olamaz mıydı?

edit:hem neden oscar'a grammy'e bu kadar önem veriliyor?kendi değer yargılarınız yok mu sizin?neyin iyi, neyin kötü olduğuna kendiniz karar veremiyor musunuz?
sürekli çirkin olduğu vurgulanmaktadır.
bu kadın çirkin: görsel
bu kadına ise güzel diyorlar*: http://cdn.inquisitr.com/...ntent/angelina-jolie1.jpg

neyse, sorun bu değil. bu, yüzyılın en iyi popçularından olan gaga, illuminati'nin en büyük kölesidir şahsımca. güzelsin, sesin güzel, şarkıların güzel. e sen niye meraklısın bi taraflarını bize göstermekten? her klipte de olmaz ki bu. o kadar hayranın üzülüyor bu duruma, sen hala illuminati illuminati. gözüne girsin illuminati. gençken ne güzel, tatlı, şirin bir kızdın. şimdi?
the edge of glory adlı şarkısından başka hiçbir şarkısında müzik adına, kalite bulamadığım popçu. sanatçı diyenin gözü çıksın. (bkz: dali), (bkz: chopin), (bkz: raphael), (bkz: mimar sinan) ayrıca illuminati denen bir örgüte hizmet ettiğini söylerler. satanisttir ayrıca.
Çok cesaretli giyinen bir hatundur aynı zamanda ne giyerse giysin yakışır.
kliplerinde kadın seksepalliği kadar erkek seksepalliğinede yer veren yabancı şarkıcı.kendisi hakkında lezbiyen, biseksüel ve travesti dedikodularını duymuştum.
evet. kendisi ne yeteneklidir. ne de sanatçıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=uQRuYS_h-Vs
toplama bilgisayar gibi. alakasız şeylerin üst üste bindiği kitch varlık.
toplama bilgisayar gibi. kapasitesi fazla, güçlü, misal;
(bkz: monster)
peacocking teorisini ilke edinmiş artist.
illuminati zımbırtılarını gözümüze gözümüze sokmasaydı canım cicim der evimin bi köşesine koyar müzik kutusu gibi onu dinlerdim. bloody marysi ile yoü and I'ı loopa alınası şarkılardandır. ama neden yoü falan diye soracak mecalim de kalmadı kendisi ile ilgili.

tanım:illuminati kölesi zibidi. evet zibidi. zibidi gaga
kliplerinde ve müziğinde sürekli gizli mesajlar bulunduğu iddia edilen, ama ne hikmetse henüz hiçbir zarara ve çarpıklaşmaya yol açmamış kadındır.
sübliminal mesaj verme çabasından müzik yapamayan kadın. gerçekten ama müzikleri de şarkıları da hiçte iyi değil. peki neden bu kadar ünlü? illuminati vefalıdır da ondan. kendisine hizmet edenleri açta bırakmaz, açıktada.
kendisi çift cinsiyetlidir .işte kanıtı http://www.youtube.com/watch?v=qA600MGvZzs&feature=related
son klibi you and i ile ne yapacağını şaşırdığına inandığım şarkıcı. o kadar anlamsız ki absürt olma adına tekrar tekrar saçmalamış.
deccal'in hizmetkarı olduğu doğrudur. daha çok gündelikçi gibi. hafta içileri* gündüz deccal'in evini siler süpürür. haftasonları lucifer'in evinin şöyle bir kabasını almaya gider. resmi tatillerde illüminati'nin sürtüklüğünü yapar. ne yapsın ekmek parası.
edit:üstüne üstlük bunları yaparken bir de yaratıktır.
hakkında çıkan erkek olduğu yönündeki dedikoduların asılsız olduğu başarılı şarkıcı.
kanıt var elimde olm.
sırtında ciddi bir pop mirası taşıyan star. pop müzikte yapılanlar çoktan yapıldı. müziğin kralı mj, madonna gibi kocaman isimler tarihe geçtiler bile. bütün bu yapılanların üstüne dikkat çekebilmek, bu kadar başarılı olabilmek kim ne derse desin her yiğidin harcı değildir. madonna'dan ciddi anlamda etkilenmiş bir yıldızdır, aslında bundan doğal ne var ? pop müzikte madonna'dan daha başarılı bir "kadın pop star" var mı, yok. ee o zaman, gaga da doğal olarak kendine en iyiyi örnek almışsa bunda kötü bir şey yok, aksine iyi bir şey. (gidip britney spears'ı mı örnek alsaydı yani). her müzisyen birilerinden etkilenir, özenir, onlar gibi müzik yapmak ister. sonra da yavaş yavaş kendi tarzını oturtur.

ardındaki pop mirasını nereye götüreceği de şu an gaga'ya kalmış. ya çığır açacak işler yapacak ya da sönüp gidecek. hep birlikte göreceğiz sayın seyirciler.
yoü and i klibiyle görüyoruz ki erkek haliyle daha yakışıklıdır. en azından yüzüne bakarken "ne kadar çirkin la bu karı" demiyoruz.
overrated olduğunu düşündüğüm amerikalı müzisyen*.

müzik yapmasın demiyorum, hobi olarak yine yapsın da bana göstermesin. hayır tip yok vücut yok tamam onu geçtim de bu karının şarkıları da bi boka benzemiyo amk. nedir bu karının olayı biri açıklasın bana. eğer tahmin ettiğim gibiyse bi olayı yoksa kadın kılığına girip kendimi amerikan müzik piyasasına salmayı düşünüyorum. teşekkür ederim.
bildiğin yan sanayi john travolta.
makyajlı kargadır.
yoü and i klibinde görüldüğü üzere erkek halinde bile kadın halinden daha fazla gideri vardır. *
yarın gerçekleşecek olan mtv vma'de adele ve tony bennet'le birlikte amy winehouse tribute'une layık görülen sanatçıdır.
edit:amy winehouse performansı sergilemeyerek haberlerin asparagas çıkmasını sağlamıştır.
şimdi kadın mı erkek mi ona karar verelim. *
ya da tipini-cinsiyetini sktir et. şarkıları şahane.
gündemden hiç düşmeyen italyan kökenli abd'li şarkıcı, söz yazarı ve müzisyen.
twitter da 12 milyon, facebook da 42 milyonu aşan takipçi sayısı varmış. * *
çok yakışıklı bir kadın.