bugün

yakın zamanda onarıcı bakım kremini aldım, kullanmaya başladım, cilt tonunu esıtleyen pırıl pırıl gosteren bir güneş kremı mutlaka deneyın (bkz: la roche-posay onarıcı bakım kremi).
Akneye yatkın yağlı bi cildim var. Sabah akşam uyguladığımda gözle görülür sonuç gördüm. Fiyatları yüksek gibi gözükse de fiyat verim açışından ideal, tonikle birlikte kullanıyorum gayet memnunum. (bkz: La Roche-Posay Effaclar Gel)
Ben güneş kremini yıllardır kullanıyorum çok memnunum yağlı bir his bırakmıyor hem koruyup hem de nemlendirdiğini hissediyorsunuz yüzünüzde beyazlık da oluşmuyor güneş kremlerinde o oluyor genelde. kutusu küçük gibi duruyor ama bana bir yaz boyunca yetiyor kışın daha uzun süre gidiyor alacaklara tavsiye ederim (bkz: La Roche-Posay Anthelios Shaka Fluid Spf 50+)
"La Roche-Posay is not cruelty-free because their products and/or ingredients are tested on animals and sold in mainland China where animal testing is required by law for all imported cosmetics."

(bkz: https://ethicalelephant.c...-roche-posay-cruelty-free)
la roche Uludağ'da reklam yapacak kadar ince düşünen reklam departmanına mı sahip merak ettim.

kullanmak istediğim ürün. keşke üstüme atsalar.
Düzenli kullanımda çok faydalarını gördüğüm bi ürünü oldu tavsiye üzerine edindiğim pullanma karşıtı kremini, Burun çevremde ve kaşlarımda kepeklenme ve kızarıklık sorunu vardı, geçti. Ama sabah akşam düzenli kullanmak gerekiyor, Yanında yine la roche marka temizleme losyonunu da kullanıyorum. Bence kötü yorumlara hiç aldırış etmeyin. (bkz: La Roche-Posay Kerium DS Crème)
Bu markanın nemlendirici kremini yaklaşık 1 aydır hergün kullanıyorum. benim cildim karma t bölgem yağlı sadece, yanaklarım hafif kuru sayılır, pul pul olduğuda oluyor. ben sevdim nemlendirmesi yeterli günlük bir nemlendirici olarak, sivilcelenme yapmaması benim beğenimi ikiye katladı çünkü sivilce yapmaya musait bir cildim var ve ergenliğimden beri uğraşıyrum. hassasiyet, yanma yapmadı bende. tavsiye edeceğim bir nemlendirici. (bkz: la roche posay toleriane sensitive nemlendirici bakım)
Bu markanın nemlendirici kremini yaklaşık 1 aydır hergün kullanıyorum. benim cildim karma t bölgem yağlı sadece, yanaklarım hafif kuru sayılır, pul pul olduğuda oluyor. ben sevdim nemlendirmesi yeterli günlük bir nemlendirici olarak, sivilcelenme yapmaması benim beğenimi ikiye katladı çünkü sivilce yapmaya musait bir cildim var ve ergenliğimden beri uğraşıyrum. hassasiyet, yanma yapmadı bende. tavsiye edeceğim bir nemlendirici. (bkz: la roche posay toleriane sensitive)
Bu markanın nemlendirici kremini yaklaşık 1 aydır hergün kullanıyorum. benim cildim karma t bölgem yağlı sadece, yanaklarım hafif kuru sayılır, pul pul olduğuda oluyor. ben sevdim nemlendirmesi yeterli günlük bir nemlendirici olarak, sivilcelenme yapmaması benim beğenimi ikiye katladı çünkü sivilce yapmaya musait bir cildim var ve ergenliğimden beri uğraşıyrum. hassasiyet, yanma yapmadı bende. tavsiye edeceğim bir nemlendirici. (bkz: la roche posay toleriane sensitive)
Roacutane tedavime başlarken eczacının tavsiyesi üzerine alıp 1. kutuyu bitirip ardından hemen 2. kutusunu aldığım cağğğnım krem. ilk başladım zaman sabah akşam sürüyordum ve yetiyordu daha sonra sadece gündüzleri sürmeye başladım.tam bir kurtarıcı yüzüm cayır cayır yandığı zaman yüzümdeki kızarıklığı ve yanma hissini çok güzel alıyor.i̇lk sürerken biraz yapış yapış bir his bırakıyor ama bı müddet sonra oturuyor. (bkz: la roche posay effaclar h nemlendirici)
Herkes gibi ben de burnumun üzerinde güneş lekelerimi hiç sevmem, doğal olarak pürüzsüz bir cildim olsun istiyorum, cildim lekelenmeye müsaiti kış aylarına ayına kadar güneş kremi kullanıyorum. xl serisinin renkli olanını kullanmıştım bir süre. yapısı hafif, resmen su gibi. kullandığım süre boyunca güneş lekelerimin azalmasında oldukça etkili olduğunu gözlerimel gördüm eğer kuru cilde sahipseniz kullanmaznızı tavsiye ederim koruması ve ayrıca lekelere etkisi oldukça iyi. (bkz: La Roche-Posay Anti-Shine Anthelıos Xl)
Geçmiş yıllarda canım dermatoloğumun tavsiyesi üzerine kapatıcı, akne karşıtı kremini kullanmaya başlamıştım. 2,5 yıldır kullanıyorum daha herhangi bir yamuğunu görmedim yani gayet memnunum ama rengi biraz koyu, dikkat etmekte fayda var denemeden almayın, çok memnun kaldım, sivilcelerime cok iyi geldi. Sivilceleri söndürdü. Hem cilt tonunu eşitliyor hem de makyaj bazı gibi görev yapıyor. Yağlı ve hassas cilt probleminiz var ise paraya kıyıp cildiniz için kulanmanızı öneririm. (bkz: La Roche-Posay Effaclar Duo Unifiant Kapatıcı)
ben normalden kuruya dönük ciltler için bakım kremini 2,5 haftadır kullanıyorum kuru bir cilde sahibim bu yüzden aldim etkili bir ürün kış aylarında yeterli. Yumuşak bir yapısı var cildi rahatlatiyor yagli his birakmiyor, markanın diger tamamlayici ürünleriyle kullanmayı tercih ediyorum, ben beğendim verimli ürün istiyorsanız tavsiye ederim. (bkz: La Roche-Posay Hydraphase Intense Riche).
görsel
kuru ciltli olanların halimden çok iyi anlayacağını düşünüyorum bu zamana kadar bi çok farklı yüz temizleme jeli kullandım bi çok iyi markanın fakat hepsi yüzümde gerilme yaptı taa ki la roshenin lipikar syndeti ile tanışana kadar yüzümü yıkadığım andan itibaren hiç gerilme yapmadı yumuşacık hissi verdi kesinlikle kuru cilt derdi çekenlere tavsiye ediyorum. (bkz: la roche-posay lipikar syndet)
ERğenlik dönemimden bu yana sürekli olara yüz temizleme jellerin kullanyorum ve sivilceye yatkın bir yüzüm var bununla beraber mecbur olarak en iyi ürünü bulmak ümidiyle bugüne kadar değişik zamanlarda çok farklı markaların yüz temizleme jellerini kullandım.fakat en iyi sonucu la roche posay toleriane yüz temizleme jelinden aldım. benim cilt tipime en uygun ürünün bu olduğuna uzun kullanımlarım ve aldığım sonuçlardan sonra karar verdim.benim gibi hassas cildiniz varsa tavsiye ederim.(bkz:La Roche-Posay Toleriane Gel Mousse
görsel
)
ablam geçtiğimiz yaz yeğenim için alıp kullanmaya başlamıştı ben de onunla beraber birkaç gün bi kullandım, etkileyici bir şekilde iyi geldi, normalde ben zaten kasım ayına kadar çil oluşumunu engellemek ve yüzümü korumak amacıyla yüksek faktörlü güneş kremleri kullanıyorum, açıkçası cocuk kremi oldugu için daha hassas ciltlere göre oldugunu düşünüyorum çok memnun kaldım.
(bkz: la roche-posay anthelios spf 50+ 250ml) (bkz: çocuklar için yüksek korumalı güneş koruma kremi)

görsel
Markanın effaclar jelini ve toniğini almayı düşünüyorum, yorumları okudum cok güzel dönüşler olmuş arkadaslarımdan da olumlu yorumlar aldım, bir ara kuzenimin güneş kremini de kullanmıştırm, hızlı emilmesi ve izsiz olması açısından memnun kalmıştım ama acaba aynı memnuniyeti jel ve toniğinde kazanabilir miyim biraz git gellerdeyim. (bkz: La Roche Posay Effaclar tonik)
effaclar jel ve toniği severek kullanmıştım. karma ve yağlı cildi olanlar için gerçekten iyi ürünler.. yine kullanmaya karar verirsem bu kez toleraine serisinden alacağım çünkü sivilcelere veda ettim fakat cilt hassasiyetim var. bu açıdan faydalı olduğu söyleniyor.. evet deneyip göreceğiz.. (bkz: la roche posay toleriane gel)
Uzun yıllardır zaman zaman effaclar gel kullanıyorum. Yıkama jeli cildim kuruyken iyice gerdiğinden dolayı o dönemlerde bioderma'yı tercih ediyorum genelde, normal zamanlarda yüzümde o kadar gerginlik yapmadığı için memnun olduğum cildi gerçekten derinlemesine temizlediğine inandığım bir ürün, memnun kaldıgım sürelerde de genelde de memnun kalıyorum. (bkz: bioderma) (bkz: la roche kullananlar) (bkz: La Roche Posay Effaclar)
Effeclar jel kısmı gerçekten müthiş sabah ilk işim ve gece yatmadan tüm cildimi temziliyorum günlük rutin olarak en faydaısı öncelikle bu zaten, effeclar duo+ sivilcem çıktığında sadece sivilcenin üstüne biraz uyguluyorum ve sivilceyi kurutuyor, süreklilik olarak kullanmıyorum yani, fiyatları da aşırı bir abartısı yok, açıkçası seviyor ve başarılı buluyorum ve sonuçlarından memnunum. Effeclar jel ve effeclar duo+ ürünlerini düzenli kullandım ve hala kullanıyorum. bu iki ürün benim cildimde tüm vaatlerini yerine getirdi. (bkz: La roche posay duo+)
Cilt dostu olduğuna inandığım marka, uzun bir dönem effaclar serinin toniğini kullandım ve memnun kaldım. Ayrıca çıkan sivilcelerimi sıkmaktan kendimi alamam ve genelde yara oluyor, bu dönemlerde ne zaman yara olsa hemen o tonikten 3 gün üst üste kullanırdım ve gram iz kalmazdı. elime para geçse hemen serisini alıp cildimi eski güzelliğine dönüştüreceğim. (bkz: La Roche Posay Effaclar Tonik) (bkz: La Roche Posay Effaclar Duo+)
La roche posey hydraphase uv ıntense legere spf20 adlı kremini yaz boyu kullandığım marka. kendisi ile tanışmam bu kremle oldu belli bir süre sonrasında yüzümde effaclar kullanımı gerektirecek bir sorun yok ama markayı sevdiğim için ürünlerini aldım. günlük temizleme için effacler jel ve tonik kullanıyorum, geleceğe yatırım yapıyorum * Yüz yıkama ürünleri oldukça güzel. yüzünüzü temiz ferah hissediyorsunuz. tavsiye ederim.
(bkz: La Roche Posay Hydraphase Intense)
Cildinizi tanıyıp ona göre ilerlemek istiyorsanız öncelikle tanışma kitini alınız. Bazı ciltlere kötü bir izlenim bırakmış diyorlar ama ben çok memnunum aşırı memnunum heycanım içime sığmıyor.
Güneş kremi hayrika .
güneş kreminin yanlışlıkla renkli versiyonunu aldığım Fransız markası. her sürdüğümde ırk değiştiriyorum. kumral saç kavruk surat kombinasyonuyla eğlenmeye başladım artık. fransız olan biodermaydı galiba amaaan napim hayat mı kurtarıyoruz sanki.