bugün

türkiye de eşine pek rastlanmmayacak bir baba türüdür.
elleri kaşınıyordur.
chp seçmenidir.

kodoş olma ihtimali vardır.

not: kodoşlar dolmuş yine, baba istemedikten sonra o kız o serseri ile ne boksa işte görüşemez. eve kapatır, o yavşağı da siker atar.
en iyisini yapan babadır. üsteki entrye cevap niteliğinde olmasın ya da olsun amk chp seçmenidir. eniştem olur kendileri. bana çocuğun ağzını burnunu kırmak istiyorum ama bizimki ona kaçar gider diye korkuyorum en azından gözümün önünde görüşsünler ne yaptıklarını bileyim diyen babadır. adam kendince haklı.
kızının sevgilisi ile bir babanın tanışması o banın ne kadar modern olduğunu gösterir. böylede olmalıdır.
aksi düşünce de olan babalar ve aileler kızının özel hayatına tahammülü olmayan, yobaz siyasi görüşleri olan insanlardır.
ağzını burnunu dağıtmayı düşünüyordur.
ya çok rahatdır yada numara yapıyodur. "benim kız nasılsa takılcak bu çocukla bari tanışayımda nasıl biri bileyim,dövmem gerektiği zaman aramaya gerek kalmasın"
türkiye de bulunmayan babadır.

ama kızı belli bir yaşa gelip olgunlaşmışsa ve konuştuğu erkekle evlilik düşünüyorsa o zaman kızın sevgilisiyle tanışmak babanın hakkıdır.
numara çekiyodur çocuk eve gelsin kim olduğunu öğreneyim bakalım bizim kız ne tip erkeklerden hoşlanıyormuş sonra nasıl olsa ayırırım bunları diye düşünen babadır.
akıllılık eden babadır.. kızı ile karşılıklı güveni olan, doğruyu yapan babadır.. böyle babaya sahip olan kız güven alır ve güven vermek için de elinden geleni yapar..

aksi durumlarda kızlar sevgilileriyle gizli saklı görüşür, yine görüşür.. babanın kısıtlamalarına karşılık vermek ister içten içe bu nedenle her görüştüğüne de "verir".

bu nedenle böyle babaları yadırgamak yerine örnek almalı bazı kuş beyinli yazarlar, zira kimse kızı ona bunu versin istemez ve siz kızınızı kısıtladıkça başınıza gelecek olan da budur.. kalın sağlıcakla.
ileride benimdir.
15'inde başlık parasına satmayacağıma göre, birini sevecek elbet. Benim şu an olduğum gibi biriyle sevgili olacak. Sonra gelsin baba bu çocuğu seviyorum, evlenmek istiyorum desin, çocukla tanışayım. Beğenirsem, gözüm tutarsa da evlensin. Bu kadar basit bir olay. Ya ne olacaktı.
Kızını sevgilisiyle dışarıya da gönderen babadır. Mezhebi uçak pisti ile yarışır.
Fitness yapmiyorsa sorun yok.
kız arkadaşın babasidir. en doğru olanı yapmaktadır.
güncel Önemli Başlıklar