bugün

eğer haberi varsa ve bile isteye gönderdi ise godoşun teki olan babadır. yok haberdar değilse üzüldüm haline ki böylesine bi kız evlada sahip. bu nasıl bi midedir allah aşkına. kızım git doya doya öpüş de gel diye mi yolladı nedir yani. evet.
kızını şeyhlere hoca efendilere yem yapan babadan yeğdir.
kavat oğlu kavatın tekidir, baba değil tam bir piç kurusudur her ne kadar moruk dahi olsa.
Canim sen biraz rahat misin diye sorulmasi gereken babadir.
öyle bir baba olacağını sanmıyorum. kızlar habersiz bir şekilde o eyleme gider ve orada olması gerekeni yapar. umarım babaları eylem sonrasında gazete okumaz. şayet diğer bir güne 2. sayfa manşetlerine kız katili olarak giren babaları okumayız.
neyin derdindesiniz siz efendiler?

kızını şeyhlere peşkeş çekenden ahlaklıymış.

sizin ahlak anlayışınız kızın kime peşkeş çeklildiğiyle ilgili midir?

iki tarafa da yazıklar olsun.

kızını ahlaksız eyleme gönderen babadır.
böyle baba olmaz olsun dedirten babadır.
pankart hazırlamıştır; ''öpüşelim sevişelim''
+ kızım hadi berksan geldi bekletme, koş.

+ tamam baba ya! beklesin.

+ deli kız...

+ dilini değdirme olur mu?

+of baba yaaaaa.

+ off mofu yok dil yok.

+off peki baba, sonra berksanlara gidip grup şeysi yapçaz.

+aferim çağdaş kızıma.

+tülay! ne grubu deli kız, kaçma.

+ ay "indirimi" babiş.

edıt: kesinlikle şakirt değilim lakin bu eylem tck. aykırı olduğu gibi aynı zamanda türk örf ve adetlerinede aykırı durumu protesto etmenin binbir çeşit yolu varken bu tarz bir eylemin tercih edilmesi gafilin ahmaklığından öte bir tutum değil kimse kusura bakmasın.
13-14 yaşındaki kızını, amca, dayı, hala, teyze oğlu ile evlendirip, özürlü nesiller yetişmesine sebep olan,
9, 10 yaşındaki kızını dedesi yaşındaki adama eş diye satan şerefsizler dururken, eleştirilere hedef olan babadır.
Halkımız kaldıramayabilir ama bence babanın bir sorunu yok. Baba iyi bir baba.
solcudur.
Ankaralı olmayan babadir.
şan babası ve iskele babası gibi çeşitli türleri de vardır.
ilerde kızının çok iyi bir bankacı olduğunu ve patronu tarafından çok sevildiğini anlatacak olan babadır.
godoş bakınızı vermemek için kendimi zor tutuyorum. tutamadım (bkz: godoş).
edit: godoşlar eksi yağmuruna tutuyor.
kızının arkasından su dökmüş babadır.
kesinlikle, oğlunu geneleve gönderen baba ile eşdeğer değildir.
(bkz: bay cingılbört)
belli ki muasır medeniyetler seviyesine erismis bu baba. izmirli laik baba olduguna iddaya girerim.
olmamış baba.
Nerede bu pezevenler sorusunun karşılığı olan babadır.
şakirt değildir. helal olsun kızına güvenen babadır.

kızının yanındaki kişi abazan bir orospu çocuğu değil de kız erkek ilşkilerini rayına oturtmuş medeni bir birey olacağından içi rahat olan babadır.
Muhtemelen kızının eyleme gittiğini ancak eylemin öpüşme eylemi olduğunu bilmeyen babadır .
(bkz: merveler)
Kızının üstünde baskı kurduğunu zanneden ama arkasından neler neler yapılan babadan daha iyidir. Kimse kimsenin ahlak bekçiliğini yapamaz, ancak yapmaya çalışır.