bugün

olay almanya nın Hildesheim kentinde yaşanmıştır.Andreas B. isimli azgın kadın 2 yıl önce 4 yaşındaki kızını döverek beyin kanaması geçirmesine neden olan ve 7.5 yıl hapis cezasına çarptırılan adamla cezaevinde evlenmiştir.şimdi de daha az ceza alması için mücadele ediyormuş...

bende türkiye de adalet yok sanırdım.almanya ya baksana...asıl suçlu dışarıda kudurukluk yapıyor.asıl onu hapise atacaksın.bu haber den sonra;

(bkz: )kesinlikle orospudur)

http://haber.mynet.com/de...katili-ile-evlendi/471438
"sen benim kızımı öldürdün. ben de seninle evlenip hayatını karartacağım" diye de düşünmüş olabilecek kadındır.
aksi halde insan demeye dilim varmıyor.
(bkz: kadınlarda orospuluk belirtileri)
kadının beyninin yerinde, başka şeylerinin olduğunun göstergesidir. bu kadar da hayvan sever olmayın, kendi canınızı, canınızdan bir parçayı böyle kolay harcatmayın.
facebooktaki cem garipoğlu hayranı kızların bir level üstü kadındır.
haberi okumadan kasten öldürmemiştir heralde diye düşündüğüm, okuduğumda döverek öldürdüğünü gördüğüm ve hayretler içerisinde kaldığım haber.
intikam için herşeyini feda etmiş bir kadındır. ne olursa olsun annelik dürtüleri daha baskın gelecektir ve mutlu son:)
(bkz: game over)
(bkz: stockholm syndrome) diye bir şey duymamış olan avamın çarptırdıkça çarptırdığı aşık olma durumu.
aynı zamanda anasını .iken adama baba diyen kadındır.
adam hapisten çıktıktan sonra yemeğine zehir koyup öldürmesi muhtemeldir.
analık duygularından nasibini almamış, şeyiyle düşünüp hareket eden insanımsı.
kızını kaybeden annenin korkunç intikam planının bir bölümüdür. evlendiğinde belkide adamın penisini kesecektir bilinmez.