bugün

kızını evde erkekle basan babanın kızına tokat atmasıyla aldığı cezadır, haberin detaylarını okuyunca olay daha da ilginçleşiyor. asıl amacı aile hukukunu ve örflerini korumak olan sulh mahkemeleri, babaya verdği bu cezayla türk aile değerlerine ağır bir darbe vurmuş.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26739583.asp
kızı 18 yaşını doldurduysa gerekli bir cezadır. hakimi kutlarım.
Karara dogru diyenlerin kizlarinin 19 yasinda orospu olmasini diledigim hadise. Ulan kizim 15 yil sonra cikip gelecek, eve oglan atip namus kavramimin anasini sikecek, sonra ben tokat attim diye ceza alicam? Baska? Eve attigi oglanlar beni de siksin? Nereye domalacagimizi sasirdik amina koyim memleket ne hale geldi... yazik.
yerinde bir cezadır hakimi kutlarım.
kızının özel hayatına saldıran babaya verilen cezadır.

o babanın oğlu olsa, evde bir kızla bassa ''ehehehe aslan oğlum hadi bakim devam'' deyip evden usulca çekip giderdi. kız olunca mı zoruna gitti?

cinsiyetçiliğinize sokayım.
Memleketin akp yönetiminde ne kadar yozlaştığının göstergesi.
yobaz herif. kızını siktiler diye tokat mı atılır.
saçma cezadır. sonuçta kızını komaya sokacak kadar dövmemiştir. haklı olarak bir tokat atmıştır. o babanın kızı yerine oğlu olsa aslan oğlum benim eheheh diyen andavalları da ayrıca sikerim. babam beni evde uygunsuz bir şekilde bir hatunla yakalasa aslan oğlum demez domaltır siker. net.
kendi kızının gece ilaçla ailesini uyutup eve aldığı erkeğe kendini siktirmesine birşey demeyeceklerin doğru bulduğu karardır.
hukuka uygunluğunu hukukçuların bileceği ama habere göre adaletsiz cezadır. adamın iddiasına göre ilaçla uyutulmuş ve kendi özel mülkiyetinde fuhuş yapılmış, özel mülkine tecavüz var. ağır tahrik diye bir şey yok mu hukukta?
tuhaf bir durm.
meseleyi hala 18 yaşını geçti özgürleşti bıdı bıdılarıyla anlamayan andavalları görüyorum hemşerim olayın ahlaki boyutunu düşünmek gerekmez mi nasıl bir ahlak anlayışınız var arkadaşım kız veya erkek evde ilişki yaşayacak baba birşey demicek gerçi önceden yol vermeseydi böyle olmazdı.
Babasını hapla uyuttuğu için ceza alması gereken kızdır.
Babanın suçu yok gitsin başka yerde yesin bokunu babayı uyutmalar felan ayıp.
18 yaşını doldurduysa gitsin babasının parasını yemesin tokadı yemek ağır geliyorsa eğer.
kız da biraz anormallik var bu doğru. sonuçta çöpçülük yapan doğulu bir babnın kızı ve anladığım kadarıyla biraz serbest yetiştirilmiş o da batılı olabilmek için babasını uyutup eve erkek atmış. duygusal yönden bakmamak gerekir. kız çalışıp ev alıp dilediğini yapabilir ama babasının evine erkek atması doğru bir şey değil. bence olayda ağır tahrik var. adama da dayağın kötü bir şey olduğunu öğretmek babından sembolik bir ceza verilebilir. normları bilmek lazım. o adam her ne olursa olsun bir suçlu. kız da biraz anormal. yani normal değil.

not: doğulu derken, duygusal, doğulu kafasına sahip anlamındadır. türkler de doğuludur, bir kısmı hariç.
meşrebi genişlerin oh iyi olmuş adama dediği hadisedir.
abazanlığın uç noktalarında olabilirsin belki kafan basmıyor ama bir baba olarak sen yatağında uyurken yan oda da kızını dürtmeye çalışmaları, üstelik kızının bu duruma ön ayak olması..
Allah kimseye bu ve benzeri durumları yaşatmasın çok zor.
bekara karı boşamak kolay derler ya bu da öyle bir durum.

kızı olmayan evli olmayan ya hakim haklı der. bu kadar genişsiniz madem evlerinizin adresini verinde bir geceliğine evden gidin bakalım.
kızı 18 yaşına girdiyse de haksız bir cezadır. o amına soktuğumun evinde kalıyorsan o adamın sözünü dinleyeceksin. 18 ine geldim atarı yapıyorsan da evden siktir olup gideceksin o adam sana bakmak zorunda değil.

edit: haberi şimdi okudum. Allah senin belanı versin orospu. düşesin sokak orospusu olasın, evladın olmasın anne olama.
Ne kadar siktiriboktan Anayasamız olduğunun kanıtıdır. Kızı erkeği yok bunun bu babanın oğlu da aynı şeyi yapmış olsaydı eminim ki o baba oğluna da aynı şekilde davranacaktı. Madem böyle bi bok yiyeceksin siktir git dışarı da ye. Aile ortamının olduğu yerde bu tür ahlaksızlıklara yer verilemez. Burası Türkiye.
hukuk sistemimizin gelişmişlik seviyesinin göstergesi.
Baba artık kızı reddetmelidir, nası bakar ki o kız babanın yüzüne. Genelde bu tarz olaylarda kan çıkar, kız şükredip gitmeli o pompacısının yanına, tabi babasına tercih ettigi o adam kabul ederse kızcağızı(!)
süte ilaç atmak.. * .. memlekette biriyle takılmak için düşülen hallere bakın. bir ihtiyaç için..
(nedense aklıma oz dizisinde ryan o reilly karakterinin * cam kavanozu kırıp, sabırla ve zamanla camı toz kırıklarına çevirip mafya babasının yemeğine katması, günler sonra adamın iç kanamadan acı içinde ölmesi geldi..)
Erkek olsa , babası "aferim oğluma eheheh devam" derdi diyenler , bi deneyin bakalım diyo mu yoksa ikinizi birden sikiyo mu?

Kız olsun erkek olsun doğru bir şey değildir. Sadece benim evimde yaptıkları için bile cezasını çekerler. Bırakın bu moderniz ayaklarını.

Yapan baba da en hakiki babadır. eline sağlık.
ne kadar kötü bir babaymış böyle bir şey için kızına vurulurmuymuş aa çok ayıp diyenlerin aynı durumda ne yapacağını merak ettiğim hadisedir. herhalde kızına döşerken arkadan çocuğun sırtına pıt pıt vurup hadi beline kuvvet delikanlı diyeceklerdir.
Şimdi olayı iyi yorumlarsak çoğunuz babayı suçlamış kız reşit olma yaşını geçtiği için tabi bir kızı evinde yalamak öpmek işinize gelir. Kıza da bir şey diyemiyorum lakin haberi sonuna kadar okuyunca nuri alço taktiği uygulayıp babasını uyutup eve erkek atabilecek potansiyele sahipse bir kaç şamar vurmak şart.
kız 19 yaşında,haberi okuyan zanneder ki kız reşit değil.adam kızını ''fuhuştan'' kurtarmaya çalışıyor ama kızın beraber olduğu erkeklerden para aldığına dair herhangi bir ibare yok.
ayrıca kız muhtemelen iyi bir ailede büyümemiş,babasını 15 yıl boyunca görmemiş ancak bir anda diğer eşiyle babası kızın yanında bitmiş.muhtemelen kız kendince intikam almaya çalışıyor.