bugün

türkiye'de her iki kişiden birinin oyunu aldığı konusunda ciddi iddiaların ortaya atıldığı ve başbakan olduğu halde ülkedeki her olay hakkında yorum yapmaktan geri durmayan tayyip erdoğan'ın, 'kızlarla erkeklerin aynı evde kalması ne kadar uygundur? aynısını sizin kızınız oğlunuz yapsa nasıl olurdu?' şeklindeki açıklamasına ve yobaz akp seçmeninin bu açıklama sonrası daha da bir hadsizleşerek yapmış oldukları, 'kızınıza öğrenci evinin tekinde böyle köpekler gibi bassalar ne düşünürdünüz?', 'kızınızın o ceberrut gibi vilyım gallas dalgalarını emmesi sizi rahatsız etmez miydi?', 'kızınızın o üç tane kaslının öğrenci evinde kucaktan kucağa atlaması normal midir?' gibi çirkin imalara karşı; ilerici, aydın, çağdaş ve onurlu kadın gazetecilerin vermiş oldukları tarihi cevaptır.

http://www.youtube.com/watch?v=9H6O0_mr4pY&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3D9H6O0_mr4pY
uygundur diyen tiplere gel. 250 gram ruj, 300 gram fondöten azıcık allık biraz pulluk oh mis. entellektüel bir bakış açısı ile yaklaşıyorum olaylara, evet uygundur, salih abi bizim dönerler nerde kaldı? acı da koy, turşu olmasın kafam karıştı mına koyim. haydi ben gittim.
Kızının geleceğini düşünmeyen bir baba.
evet diyenlerin yaş ortalamasının 16 olduğu video.

o da 40 lı yaşlarda 3 ayrı kadın var onların sayesinde.

not : bı kafayla çok sik tutarsınız. sandık zamanı başın öne eğilmesin , aldırma gönül aldırma dersiniz. * zavallılar. axıyorum gerçekten.
Okadar geniş olmak mümkün değil amk. Siyaset yapmayın istemezsiniz işte. O kız elden ele gezer gerçek bu lan neyi tartışıyoruz bunu kim neden ister. buna türkçede gavatlık denir kusura bakmayın.
bizim eve alabiliriz yanıtı verdiğimiz girdiri.
eminim ki hiçbir anne baba kızlarının nerede ve kiminle kaldığına kayıtsız kalmaz, biliyordur, tanıyordur, bir bildiği vardır, akrabadır, belki başka birşey, sonuçta aile dışındaki hiçkimseyi ilgilendirmeyen bir durum bu, doğru ve yanlışları başkalarının vazife çıkaracağı bir durum değildir,, asıl sorun şu; birileri kızım erkeklerle kalabilir dediğinde, birileri de gelsin bende kalsın diyerek bu yemi yiyor, zıplayıp orta yere atlayarak kendi niyetini belli ediyorsa, ve bu insansıların sayıları eğer bu toplumda çok fazlaysa, sen ahlakı işte burada sorgulayacaksın, emanet duygusu gelişmemiş, kendi ailesinden başka diğer herkesi potansiyel av ve kurban olarak gören zihniyet, işte hesap soracaksan bunlara soracaksın, kızın fikirleri nedir, istiyor mu istemiyor mu, bak bunlara girmiyorum bile, anladın ?
-kızımın erkeklerle aynı evde kalması bana uygundur.
_bana değildir kardeşim. hiç kusura bakmayın.
*niye rasim abi?
_kalıcaklarsa bizim evde kalsınlar yahu, olur mu başkasının evinde? biz otele gideriz.
*haaaaydaaa..
uygun olmasa bile, evler denetlenemez, çünkü hem birey 18 yaşını geçip reşit olmuştur, hem de ev denetlemek mantıksızdır.
(bkz: ahlaksız diye ev denetlemenin mantıksızlığı) *
piç kurularının aklından geçen sorulardır. ulan allah belanızı versin lan. içimi bir dökesim var en baştan en sona herkesin yüzüne tüküresim var.

dün arkadaşlarımız bizde kaldı. ne oldu lan ne oldu ? orospumu oldu bu kızlar ? kaşarmı oldu bu kızlar ? benim yatağımda yattı 2 kız ben salonda. acaba lezbiyen ilişkimi yaşadılar ?

ölün lan ölünde kurtulalım.

mezhepi geniş demiş. evine gelen her erkek ananı sikti herhalde kardeşim direk aklına bu geliyor.
aklı amdan götten öteye gidemeyen gavatların rahatsız olmadığı söylem.
"ne var canım kızım evde kalsa; yiyişsinler ,orgy yapsınlar, tost yapsınlar kızımı, hatta hızlarını alamayıp satsınlar, uyuşturucuya alıştırsınlar..."

açık ve net yazıyorum bakın, kızların başının boş bırakıldığı hiçbir senaryo iyi sonla bitmemiştir.

melis akpınar sadece bir örnek.
Ak parti hükümetine karşı gösterilen bir tavrın ürünüdür elma ile lambayı karıştırıyorsunuz yine.
meshebi geniş insanların sarfettiği hezeyan. hey amk' akp genelevleri kapatacağız dese, ''bundan böyle genelevde çalışıyorum.'' diyebilecek insanlar var bu memlekette.
Bunu söyleyen birileri varsa bile Kimsenin dile getiremediği düşünce. Altına imzami atabilirim bu sözün .doğmamış kızım evet.
Cagdaslikta olmasi gerekenden cok cok fazla level atlamis kisi beyanati.
ağır makyajlı çirkin bir grup gazete personelinin görüşüdür.
esasında şunu demek isterler: "ne var canım kızım erkeklerle aynı evde kalsa; yiyişsinler ,orgy yapsınlar, sıra ile attırsınlar, tost yapsınlar kızımı, hatta hızlarını alamayıp satsınlar, uyuşturucuya alıştırsınlar..."
insan bunlari görünce hayret ediyor gerçekten. bu mu sizin medeni insan kavraminiz. bu ülke ne zamandır bu kadar geniş mezhepli olabildi. insan başkasına saygı duymasa bile kendine saygı duymalı önce. öyle baba mı olur ? kızın ortalik malı olsun. erkeklerin elinde rendelensin kaşar gibi. ve sen olabilir de geç.
Kızına son derece güvenen aile söylemidir.
Kendini AYDIN olarak gören kesimin aslında hiçbir noktam anlamadığı gerçeğini ortaya koyan bir gerçektir. O beyendiğimiz Avrupa, ingiltere, Amerika'nın bazı eyaletleri, ahlaki değerlerin düştüğü ve eğim kalitesi düştü adında kız ve erkek öğrencileri ayırmaya başlamıştır. Fakat biz modernlik, aydınlık adı altında sahip olduğumuz ahlaki değer ve güzellikleri elimizden alınmak istenmesini iyibişeymiş gibi destekliyoruz en azında öylemiş gibi düşünüyoruz.

Ateşle barutun yan yana durması nekadar güvenli ise kadın erkek ilişkileri her yaşta tehlikelidir. Kadın hastalıkları doktoru arkadaşımın ve psikolog arkadaşımın en çok hatastaları genç kız kardeşlerimiz. Hatalarını anladıklarında iş işten geçmiş oluyor bu sefer tıbbi müdahaleler ve ilaçtan beyinleri çürümüş insanlar topluluğu oluşuyor.

Bu düşünceyi destekleyenlerin yaş ortalaması 26 geçmez fakat imkan olsa şöyle 34 sonrası aynı arkadaşlar ile konuşma fırsatımız olsa ne diyecekler birde kız çocuk sahibiseler bakalım ozaman aynı sözleri söyleyebileceklermi? Benim gibi yaşı ortalamanın baya üştünde olan arkadaşlarımız ne demeye çalıştığımı gayet iyi anlayacaktıt fakat ergen diye tanımladığımız ve tecrübesiz kardeşlerimiz gene ayaklanıp küfürler edip eksikiceklerdir. Ama şunu unutmayın yaşadığınız tecrübeler sizi sahada olgunlaştıracaktır.
Kendini AYDIN olarak gören kesimin aslında hiçbir noktam anlamadığı gerçeğini ortaya koyan bir gerçektir. O beyendiğimiz Avrupa, ingiltere, Amerika'nın bazı eyaletleri, ahlaki değerlerin düştüğü ve eğim kalitesi düştü adında kız ve erkek öğrencileri ayırmaya başlamıştır. Fakat biz modernlik, aydınlık adı altında sahip olduğumuz ahlaki değer ve güzellikleri elimizden alınmak istenmesini iyibişeymiş gibi destekliyoruz en azında öylemiş gibi düşünüyoruz.

Ateşle barutun yan yana durması nekadar güvenli ise kadın erkek ilişkileri her yaşta tehlikelidir. Kadın hastalıkları doktoru arkadaşımın ve psikolog arkadaşımın en çok hatastaları genç kız kardeşlerimiz. Hatalarını anladıklarında iş işten geçmiş oluyor bu sefer tıbbi müdahaleler ve ilaçtan beyinleri çürümüş insanlar topluluğu oluşuyor.

Bu düşünceyi destekleyenlerin yaş ortalaması 26 geçmez fakat imkan olsa şöyle 34 sonrası aynı arkadaşlar ile konuşma fırsatımız olsa ne diyecekler birde kız çocuk sahibiseler bakalım ozaman aynı sözleri söyleyebileceklermi? Benim gibi yaşı ortalamanın baya üştünde olan arkadaşlarımız ne demeye çalıştığımı gayet iyi anlayacaktıt fakat ergen diye tanımladığımız ve tecrübesiz kardeşlerimiz gene ayaklanıp küfürler edip eksikiceklerdir. Ama şunu unutmayın yaşadığınız tecrübeler sizi sahada olgunlaştıracaktır.
çok muhterem ve dini bütün bir danışmanın eşine; 'sana bekar arkadaşımı teklif ediyorum ne diyorsun beyy' yanında bu solda sıfır kalır.

note: avrupa ve amerikan'nın belli yerlerinde karma eğitimden cayma fikrinin ana temasi ise: kadınların kariyer planlamasında geri kalmamasını amaçladıklarından uygulmaya konulmuş veya düşünülmektedir. kadınlar avrupada ve amerika'da kıymetlidir, mühimdir. anlayacağınız, kadının sırtından sopayı, karnından sıpayı her daim eksik ediyorlar. ayıp ediyorlar yavvvvvv.
'uygundur' fiili kullanıldığında anlamı başka yere giden ifadedir. sanki destekçisiymiş gibi oluyor, 'bir mahsuru yok' ile 'uygundur' arasında bu kez fark var. uygundur onaylar, bir mahsuru yok'un çok da derdi değildir.
laik zihniyet örneğidir.
ileride kızım olursa kimle aynı evde kalacağına, kimle ne yapacağına doğru şekilde karar verebilecek zeka ve karaktere sahip olacağından benim için şimdiden geçerli olan önermedir. isteyenin evine de yollarım o hazırladığı prezervatifleri götüne sokup fotoğrafını çeker getirir birlikte güleriz. ben bu karakterdeyim, çevremdeki insanlar bu karakterde, kızım olursa da böyle olacak.

ama kızları aptal, kandırılıp s.kilebilecek kadar karaktersiz veya ruhu orospu olanlar tabi ki de buna izin vermemeli. genetik sonuçta anası orospu olanlardan gen aktarımı olabilir özellikle dikkat etmeliler.
önemli olan bu hakkı savunabilmektir. ben kızım olsa bir erkekle aynı evde kalmasını istemem fakat bir erkekle bir kızın aynı evde kalma haklarını savunurum. özgürlükle ilgili bir durumdur bu. insanların inançlarını istediklerini yaşamasını da savunurum inanmayanların inanmama haklarınıda. kimse kimseyi aynı evde kalmaya da zorlamamalı ayrı evlerde kalmayada. ulan manyak mısınız ya? bırakın insanlar ne halt ediyorlarsa etsinler.