bugün

(bkz: bacak omza)
Üniversite reklamlarında sıklıkla gördüğümüz olaydır . Bu tür resim , afiş ... gibi çeşitli reklam araçlarını kullanarak ergenlik çağındaki çocuğa olmadık hayaller kurdurtur . Bu reklamlarda topluca bu şekilde oturan kızların fotoğrafları , yada tekli bir biçimde kitap okurken yada dizüstü bilgisayarı ile uğraşırkenki halleri konu olur . Çocuk bunları görüp hayallere dalar :

- Üniversitede kızlar çokmuş , baksana ...
- Üniversiteye giren her erkeğin sevgilisi vardır heralde , baksana ...
- Üniversitede keyf yapılıyormuş , baksana ...

gibisinden düşünceler geçmeye başlar . Halbuki bunların hepsi bir hayaldir . Üniversiteye gelince bu şekilde oturan kızların olmadığının farkına varılır . Hayaller suya düşer ...
başka şeylerin de etki tepki olarak dikilmesine işarettir.
bir kere o rahat bir yatış tarzı değildir bi süre sonra ayaklarınız uyuşmaya başlar ve rahat rahat nefes alamazsınız çok da cazip gelen bir şey olmamalı..
kumsalda dikkat çekmek için uğraşan ilgi budalası hatunların kullanmakta bir an bile düşünmedikleri son silahları.
üstüne çıkıp arkada zıplasam ne güzel olur diye içten geçiren erkekler de mevcuttur. haklılardır tabi, kabak gibi göt gözüme gözüme batıyor. istiyorum lan. *
yataga uzanıldıgında eger bir şeyle ilgileniliyorsa istemsizce gerçekleşen hadise.
sertap erener in bir şarkısındaki pozisyondu sanırım.
bir elimde ayna var
şair beni kıskanır
umudum yarınlarda
sahildeyim.. falan galiba.

inamoto matik( inamoto? gs? sıçmışsın sertap)
enamuh platonik ( he he öyle)
özellikle playboy kızlarının sahilde köpüklü sular eşliğinde yaptığı eylem.
ne yapayım yani dimağımda öyle kalmış. allah belanı versin cine 5!..
çoğu ergenin hayallerini süsleyen hadise.
kendiliğinden ve doğal bir şekilde böyle uzanılıyorsa, bilinçte değil ama bilinçaltında bir seks isteği yatıyordur. bu hareketin ayrıca dinlendirici etkisi de vardır.
en çirkin kızı bile seks tanrısı olarak gösteren pozisyon.

(bkz: bittim gözünaydın)
(bkz: vurursa gol olur)
bahsi geçen eylemi gerçekleştiren, sevgiliyse eğer; 'yeme de yanında yat' tadında bir görüntüdür, sevginiz, ihtiras ve şehvetle biraz daha büyür.
çok masum ve daha daha daha çok seksi hareket.
bu şekilde uyuyan cinsleri de mevcuttur.
bir de önünde okunuyormuş gibi yapılan tam ortadan açılmış bir kitap olmalıdır. işte o zaman bir reklam afişidir.
ve nedense, her bu şekil klişe karede, bahsi geçen kitap her zaman tam ortasına kadar okunmuştur. hiç yeni başlanılmış ya da bitirilmeye yüz tutmuşu yoktur.
lolita yatışı.
"o kadar uğraştım anlamadı, bari hedefi açık açık belli edeyim" düşüncesindendir. bence tabi.
(bkz: kızları seksi gosteren unsurlar)
kızların genellikle televizyon izlerken, radyo dinlerken, kitap okurken yaptıkları hareket.
(bkz: pulp fiction)
Bu davranışın erkek cinisyetteki karşılığı çadır kurmaktır.
dergi okuma pozisyonudur.
(bkz: tespite gel)
ayakların inik olması durumunda da ağlama pozisyonudur efenim.