bugün

entry'ler (228)

toplu taşıma aracında lahmacun yemek

tatlı olarak da içinde bulunulan araçtaki aç insanlardan küfür yenir.nefis.

tek elle kopça çözerken hissettirmemek

(bkz: zilli)
(bkz: özgün)

özlenmediğini bilerek özlemek

durumu kabullenmiş ümitsiz aşığın hissidir.

io ho studente

doğrusu io sono studente dir.avere fiili(burada ho geçmiş zaman 1.tekil kişiye göre çekimlenmiş hali) kullanılamaz.

goguslere nutella surup yalatmak

yaptırandan yok yapılan taraf için süper bişidir. her derde devadır nutella. candır.

taninilmayan bir yerde rezil olmak

istediğinizi yapıp sapıtıp defolup gidersiniz bidaha da kimse sizi görmez görsede tanımaz. gayet eğlenceli bi durumdur.

sürekli gülümseyen ve hiç sorun çıkarmayan sevgili

(bkz: yok böyle birşey)

cikolata adamli axe reklami

en güzel kısmı otobüste kızın birinin çocuğun poposunu ısırmasıdır.

davos 2009 da tayyip erdoğan ın paneli terk etmesi

bir kez daha ne kadar saygısız bir başbakana sahip olduğumuzu göstermiştir. türkiyenin diplomatik ilişkilerini de çok güzel etkilemiştir bravo ona. eşi emine hanım da çok üzülmüş ağlamış. al birini vur ötekine bu kadar politikadan uzak insanlar türkiyenin başında işte.

edit:aman durmayın eksileyin ilerleyen günlerde görücez kim haklıymış. gene kahraman yarattınız aferim.

nietzsche nin icine pollyanna kactiginda

(bkz: içimde bir depresif polyanna)

akla takilan olayin bulunmasindan sonraki rahatlik

bu kafaya takılan şarkı ismi olabilir şarkı sözü olabilir ve en kötüsü birinin ismi olabilir en sıkıntılısı da odur. a harfinden başlayıp alfabeyi baştan aşağı tararsınız.bulursanız ne ala...

altin ve gumus rengi pastel boyalar

bunlar sınıfta statü göstergesiydi o zamanlar.48 lik setleri olanlar hava atarardı baaak benim simli boyam var diye .

cocuklukta fanta ve kolayla yapilan kokteyl

doğumgünlerinin vazgeçilmezidir. ev sahibi çocuk "kola mı fanta mı içersin" der sen "ben kokteyl içicem" dersin bir afra tafrayla. sade kola ve fanta içenlere de "sizi ezikler" dercesine bakışlar atarsın. eğlencelidir.

sivilce avcıları

(bkz: anne)

bilgisayar çöktükten sonra yapılacak ilk şey

"yemedim yedrdim içmedim içirdim gül gibi baktım senin yaptığına bak nankör!" denir.

cinsel ilişkiye iğrenç diyen kızlar

aşık olduktan sonra fikri değişir sakin olun.

sevgilin varken kizlar daha fazla ilgi duyuyor

"bu kız bununla birlikteyse vardır bir bildiği" denir ve nesi olduğunu görmek için uğraş verilir. ve sevgilisi olan erkek ilgi görür. olay budur.

sevisirken partneri yataga baglamak

(bkz: tüylü kelepçe)

turk erkeginin cinsellikle tanisma sureci

(bkz: ergenus)
(bkz: çghb)

arkadasin yerine akbil basmak

(bkz: arkadaşın yerine bukart basmak)