bugün

amerikan sinemasinin marifetidir. kendi ulkemiz adina konusuyorum var miydi truva dan once yada 300 den once boyle kizlar bu amerikan sinemasi geldi bok yedi. butun bu eski cag adamlarininin vucutlari o bicim hepsi tek tip. napsin kizlarda yavas yavas ona alistilar. ey amerikan sinemasi sozum sana insan ol biraz, hic degilse birazcik bira gobegi koy bu adamlara olmuyor boyle. zaten bu ulkedeki erkeklerin yuzde doksaninda az da olsa bir gobek yok mu??? hee bi gun gelirde biri cikip gercek gorunsun diye kil da koyarsa o zaman cogu erkek icin durum degisir.*
tanim: kizlarin spor salonunda cok vakit geciren erkekleri digerlerine gore daha cok tutmasi.
doksanlı yıllarda türkiyede de yayınlanmaya başlayan pembe dizilerle gelmiş akımdır. kendimizi kandırmayalım ondan öncesi türkiye'nin ideal jönleri kadir inanır, tarık akan, yılmaz güney falandı. yani bıyıklı, taranmış saçlı, normal kilolu adamlar.

bir de şimdi türk dizilerine, filmlerine bakın. en zayıfıninkinde bile baklava var, biraz kol var, hacimli omuz, göğüs var. eskiden babacan, bıyıklı, normal görüntüdeki adamlar jön olabilirken şimdi kaslı olmayan figüran bile olamıyor.

bizi de, dünya dizi sinema sektörünü de bu biçim etkileyen latin amerika dizilerindeki kaslı başrol oyuncuları olmuştur. kadınlar öyle tipleri ekranlarda görmek isteyince önce ekranlarda sonra da toplumda kaslı erkekler makbul olmaya başladı. ha yarın bu akım değişebilir belki ama kadınların her zaman için zayıf veya kilolu erkek yerine kaslı erkeği tercih ettiği de bilinen bir gerçektir.
arkadaşlar dayanın yaklaşık 5 yıl içinde bizim gibi göbekli erkeklerin devri tekrar geri gelecektir.

Herkes kas yapmaya başladı alternatif oluşturuyoruz.

Ayrıca unutmayın moda her 5 senede bir eskiye döner sadece zamanını bekliyoruz. Hevesimizin kursağımızda kalmayacağını umut ediyoruz.
Doğrudur. Herkes kas yapmaya başlasa bile çoğu kişi bunu başaramaz.
Ve bir süre sonra sıkılarak bırakır.
Pes etmeyip devam edenler ise sonunda zafere ulaşacaktır. *
yalan.şahsen ben çok itici buluyorum.üstelik yakın çevremdeki kızlarda çok itici buluyor.aslında çok az sayıda kız hoşlanıyor.
Evet özellikle beyin lobları gelişikse donu yana sıyırdığımız çoktur.
Azıcık göbek iyidir. Böyle puvurttrtrtrrt yapmak için.

Üstelik kızlar babaları gibi erkeklerden hoşlanırlar. Kaç tane vücut geliştirmiş baba gördünüz?

Ille de olacaksanız fit olun. Abartacak derecede kas itici oluyor.

Edit: asıl yazacağım şeyi unuttum. Önce bi adam olun sonra vücuda bakarsınız. Git iki tane kitap oku önce beynin bi düşünmeye alışsın.
Hem vücudu hemde kültürel olarak kendini yetiştirmişse doğrudur, yoksa sadece vücutla konuşana kadar hoşlanır.
allahın emri gibi bir şeydir. erkeğin güçlü ve sağlam yapıda olması elbet kadının bilinçaltında bundan bana iyi koca, çocuklarıma iyi baba olur düşüncesini güçlendirir.
Beş seneyi aşkın süredir karate yapiyorum Haliyle vücudumda belirgin bir şekilde biçimlendi zamanla. Bu süteçte bana vücudumla ilgili övgülerde bulunan kızlar oldu ve hepsine "yolumdan çekil lütfen" dedim. Bu seviyedeki abazan kızlar hayatımda olmasada olur.
Doğruysa hoşlananlarımı tanımak istediğimi belirtirim.
ne yapsam da vücudun gelişmiyor. kız vücudu gibi kaldı
Vücudu gelişmiş erkekten hoşlanan kız maldır.
Supplement piyasasının patlamasına yol açan durum.
kaslı bir erkekten hoşlanmayan (hayvani 100 kg ve üzeri gibi değilde filmlerde gördüğümüz gibi) kız çirkindir. hiçbir zaman öyle bir erkeğe ulaşamayacağını bilerek bok atıyordur, ben beğenmiyorumlar falanlar. kaslı erkekte heryerde seni arıyordu sanki tavukgötü.
standart ölçülere sahip bir erkektense kaslı ve fit bir erkek daha tercih dahilinde olabilir fakat kaslı erkeklerde kimse de olmayan o özgüven patlaması ve egoyu da dahil edersek emin olun cılız olan bile size daha sempatik geliyor.
ve tabii her şeyden önce beyin kası önemli.*
arz-talep ilişkisi, genellemek doğru değil kanımca, kaldı ki buda dahil bütün genellemeler yanlıştır demiş güzel bıyık nietzsche.
evet hoşlanıyordum taki malın birinin gece yarısı kalkıp mutfakta gizli gizli çiğ yumurta içtiğini görene kadar. bu olaydan sonra hepsinden tiksiniyorum.
Ay yok beeii !
Beyin gelişmemişse olmaz o iş.
Yani bu durumda türk erkeklerinin % 90'ından kimse hoşlanmıyor.*
Hafif bir vücut ve karizmatik yüz hatları varsa kesin kazanır. Gargamel suratlı ve gelişmiş vücudu varsa kaybeder. Fakat sadece karizmatik bir yüzü ve gelişmemiş bir vücudu varsa kazanma ihtimali vardır. Yüze bakıyoruz biz en çok.
Ayrıca vücut geliştirecem diye öküz gibi olan erkekler çok iticidir.
Sadece ben değil çoğu tanıdığım kızlar böyle.
çok normal kıllı göbekli memeli bir erkektense kaslı baklavalı geniş omuzlu kol kasları şişmiş cillop gibi bir erkeği her kadın tercih eder.
Alayı et kafa oluyor. Cidden sporcuysa o ayrı. Sporcu insan özellikle takım sporu yapıyorsa kafası çalışır. Lakin gidip bi fitnes salonunda protein tozu vs ile kendini şişirip ortalıkta gerine gerine dolanıyorsa o adamdan bi cacık olmaz.
Bana vücut geliştiren üçgen erkekler hep itici gelmiştir. Bunlar benim gözümde sadece dış görünüşe önem veren, gezip tozup, kızlara hava atmaktan başka işi olmayan tiplerdir.

Bakımlı olmak tabiki iyidir ama adamın içi boşsa, hayatı vücut geliştitme olmuşsa hiçbir anlamı yoktur.