bugün

Ben sevmiyorum. Neden derseniz aldatma potansiyelleri çok yüksek ve sürekli kızların sevgilinize baktığını düşünmek çok rahatsız edici. Hafif gobekli olsun benim olsun.
Kızın tek yapabildiği makyaj ve saç düzleştirmek ama karsısındaki çekici karizmatik bakımlı kaslı olcak heaa?
Benim gibi fitness salonlarında nefes nefes kalmadan öyle bişey istemeyiniz efendim ben isterim en doğal hakkım.
iki taraf içinde win win durumudur. vücudunu geliştirenlerin yüzde 97.6 sı zaten bu kız muhabbetinden giriyorlar bu işe. 2-3 kız düşürsek iyidir diyorlar. hoppidi yaşayayım diyen kızlarda böyle basit düşünen erkekler ile vakit geçirmeyi istiyor. kısa süreli ilişki için ideal birliktelik. erkek kendisini de vücudu ile beraber geliştirememiş ise istediği gibi bir kız ile uzun süreli bir ilişki yaşama şansı çok düşük. bizim erkekler eğlenilecek kız evlenilecek kız muhabbeti yaparlar ya. bu da kızların eğlenilecek erkek karşılığına denk geliyor. netice itibari ile karşısına alıp oturduğunda konuşabileceği bir insanı ( kadın erkek farketmez ) bulamayan hemen hemen hiçkimse uzun süreli ilişkiye girmez. sabahtan akşama üstleriniz çıplak vücutlarınızı izleyip sevişemeyeceğinize göre tabi. bunu yapabiliyorsanız ne mutlu size zaten.
Haksızda sayılmazlar sonuçta biz de 90-60-90 ölçülerinde belli ince kalçası dışarıda olan kızlardan hoşlanıyoruz. arz talep meselesi yani.
hani biz erkekler neslinin devami vs iri memeli kalcali kadin seciyoz ya o da belki oncu, saglam erkegi secmek istiyordur, diye dusundurmustur.
yani böyle bir genel kanı var ama o kadar da önemli olmadığını düşünüyorum. sosyal ve ahlaki olarak gelişmiş erkeklerin daha çok prim yapması muhtemel. haa vğcut geliştirme önemli ve gerekli mi? kesinlikle evet.
görsel
yakın olduğum birkaç kız arkadaşımda görüyorum bunu. kıçını kaldıramıyo ama diyor ki 6-packi olmalı kesinlikle, neden diye sorunca da biz güzeliz falan diye birbirlerini pohpohlamalar. kezbansınız diye suratlarına suratlarına söyleyeceğim bir günde gelecektir muhakkak. ulan daha 3-4 ay evvel bir yanlış anlaşılmanın üzerine birbirinizin saçını başını yoluyodunuz, whatsapp chatinde ben dahil bütün ortak tanıdıklarınıza 2 chat arası mekik dokutturuyodunuz noldu şimdi? "oşkom çok gozolson", " işkim tiş gibisin tiş" falan filan her instagram fotosu altında... nedir abi bu şekilcilik? herkes şekilci oldu çıktı. sebebi de sosyal medya amk tamamen. herkes süper sanki herkes harika yaşıyor, durum böyle olunca da çıta allahu ekber dağlarında malum. sürekli çevreye bir ispat kasmacalar falan yapmayın şunu ya.
Kafası gelişmiş erkekler alır.
Yanlış tespit.
Beyni gelişmişse sonraki aşamada vücut da önemli tabi.
(bkz: vücut geliştirenleri kıskanan erkek) başlığında nedenini belirttiğim.
genel olmayan önerme.

ben omuzları geniş, kalıplı erkek severim ama çok kaslı erkekleri sevmem. armut göbekli de değil tabi. sadece çok kaslı olanlar itici geliyor işte.
50 derece sıcakta paltoyla dolasirsak kızlar daha çok bakar!
görsel
Kas mas yalan, şöyle olun beyler.
ulan önce akıllı mı düzgün mü diye bakın hemen iki kaslı hıyar görseniz atlıyosunuz üstüne.
Bir realitedir. Hoşlanırlar hoşlanmasına ama elde edemezler. Bu nedenle mecburen göbeklilere tornistan yaparlar.
Kas candır yapamayan bok atar. Göbekli mi istesin. Fit olmak iyidir.
işte bu sebeple vücudu gelişmiş erkekler ile evlenmezler. sadece hoşlanırlar ve takılırlar. mantıklı olan bu değil mi ey ahali? evlisin, yanında hanımın var ve tüm gözler senin üzerinde. o hanım seni de oyar o gözleri de oyar arkadaş!
Yok öyle bir şey. Göbek olacak aga o göbek olacak sarılınca böyle kolların dolu dolu olcak. Napayım taze fasulye gibi adamı shahsha.
vücudu değil, beyni gelmişmiş isterler.
Erkeklerin kızlarda göğse ve kalçaya önem vermesi gibidir. Kızlar da ne yapsın, en güçlü ve sağlıklı erkeği arıyorlar bizim dolgun hatlı kızı aramamız gibi. Bunu da en kolay erkeğin yapısından anlıyorlar.
Lan bak vücut geliştirmekten önce aklınızı geliştirin adam olun diyen kızlar böyle şeyler yazıp yemeyin milleti.

Beyler net gerçektir vücut geliştirmek herşeydir.

Piç olun serseri olun aldatın dövün ama iyi bir vücudunuz, biraz da tipiniz olsun. Sonra girin bi ortama tatlı çocuk olursunuz.
Şekilciliktir.

Sadece dış görünüşe önem verip karakteri yok sayan geri zekalılar aldatılınca sağda solda ağlayıp dururlar.

Aldatanın hiç mi suçu yok derseniz tabiki var. Ama siz aklınızı kullansaydınız karakterli insanları seçseydiniz başınıza böyle şeyler gelmezdi.

Erkeklerin kadınları cinsel obje olarak görmesinden şikayet edip duruyorsunuz. Haklısınız da. Ama siz de genelde karakterden çok dış görünüşe, ahlaktan çok adonise önem veriyorsunuz. Aynı bokun grisi değil mi?

Çuvaldızı başkasına sokmadan önce iğneyi kendinizde deneyin. Düşünmeden konuşmamayı öğretir. Tahayyül ve ön görü yeteneğini geliştirir.

Kendi düşen ağlamaz demiş atalarımız. Paketi çok janjanlı bir yiyeceği sırf paketini beğendiğinizden dolayı alıp içindekinin ne olduğuna önemsemeden yerseniz, paketin içindeki bozuk şey sizi zehirleyebilir.

Hırsızın hiç mi suçu yok mantığını bırakın. Kapılarınızı iyice kilitleyin. Yoksa daha çok ağlarsınız sağda solda erkekler şöyle erkekler böyle diye.

Eyyorlamam bu kadar.
kızlar vücudu gelişmiş erkeklerden hoşlanıyor tamam ama mesele o da değil. Erkek vücudunu geliştirdikten sonra da bu sefer onu diyen kızlara bakmıyor. Erkek de kızlardan beklentisini yükseltiyor. Kızlar da mecburen sıradan tiplere yol alıyor. Bir kısmı ise ben bu erkeği elde tutamam deyip hiç bulaşmıyor. Yani işin doğrusu kızlar vücudu gelişmiş erkeklerden hoşlanıyor ama onları elde edemiyor.
(bkz: sonra beni niye siktiler demek)
(bkz: siksen dert sikmesen dert)
(bkz: 4s kuralı)
güncel Önemli Başlıklar