bugün

entry'ler (272)

sahibinden com daki fiyat saçmalıkları

Araç fiyatları kime göre neye göre belirleniyor anlamış değilim, 685082381 numaralı ilândaki araçı kasım ayının başında favoriye eklediğimde fiyatı 62,750, 12 kasımda 64.950, 23kasımda 66.500, 29 kasımda 70.000 lira bu ne perhiz bu ne lahana turşusu arkadaş.

gecenin şarkısı

Müslüm Baba-Çünkü sen çölüme yağmur oldun.

güzel kadını tarif et

Dırdır yapmayan, elindeki ile yetinmesini bilen, kendi ayakları üstünde durabilen, kendine saygısı olan kadındır...

özel hastanelerin dolandırıcı olması

Devlet hastanesinin bokuna kurban olsunlar, milleti soymaktan başka bir işe yaramıyorlar, kendilerine saygıları olmayan adamlardan ne beklenir ki, saygıları olsa verdikleri söze riayet ederler...

ampute milli takımımız

Türk milli takımında olmayan ruh bu adamlarda sapına kadar var...

türklerin işe yaramaz yetenekleri

işe yaramaz başlık açan işe yaramaz yazar her yetenek bir işe yarar, işe yaramasa yetenek olmaz, kimisi her zaman, kimisi de zaman zaman...

2 el araba aldıktan sonraki masraflar

2.el araba aldıktan sonra karşılaşacağımız muhtemel masraflar hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirlerse sevinirim.

optimum vs hardline

Hardline hiç kullanmadım Weider ve optimum kullandım ikiside güzel weider çok pahalı optimum Hem fiyat hem performans açısından iyi bir ürün.

tanrı 9 milyar yıl boyunca ne yaptı sorunsalı

Albert Einstein zamanın göreceli bir kavram olduğunu söylemiştir ona göre zaman herkes ve heryer için sabit değildir mesela insanın sevdiği yanında 1 saat 1 dk gibi geçerken, düşmanı yanında 1 saati bir ömür gibi geçebilir yine milyarlarca galaksiden sadece bir tanesi olan Samanyolu galaksisinde 17 milyar olduğu tahmin edilen gezegenlerden birinde yaşayan bizlerin tüm bu sistemi yaratan yaratıcıyı 9 milyar yıl boyunca ne yaptı diye sorgulamaya çalışmak hele bunun cevabını burada aramak biraz komik geldi bana.

mini etekle camiye alınmamak

Dinde zorlama yoktur inanıp inanmamak kişiye kalmış birşey, kimse inanmıyorsunuz diye sizi kınamıyor ama sırf inanmadığınız için bir dini kötülemeye çalışmak acizliktir, saygısızlıktır, patavatsızlıktır, hangi dine ait olursa olsun dini bir mekana girdiğinizde oranın kurallarına uygun davranmak zorundasınız bunu bilemeyecek kadar cahil olacağınızı düşünmüyorum mesela yıllar önce ben Polonya’da nazi soykırımına uğrayan yahudiler için yapılmış bir mezarlığı ziyarete gittiğimde oradaki görevliler erkek olmamıza rağmen başımızı örtmemizi istediler sizin gibi cahil cahil eleştirmek yerine inandığım din olmamasına rağmen saygı gösterip başımızı bağlayıp ziyaretimizi yaptık.

insanın kendine yaptığı en büyük kötülük

Hayatını başkalarına göre yaşamak, kendini cahil bırakmak, zoru gördü mü kaçmak, hayatını ertelemek...

buluşmaya 30 liralık pantolonla gelen varoş

Ne adamlar gördüm üzerinde elbise yok, ne de elbiseler gördüm içinde adam yok...

the north face

Fiyatları bir hayli pahalı olmasına rağmen benim için kalitede sınıfta kalan bir marka, arkadaş 700 ve 800 pro kaz tüyünden iki mont aldım aldığıma da çok pişmanım inanın hiç mi hiç sıcak tutmuyor sadece adı var beş para etmez fiyat performans açısından mammut marka ürünleri tavsiye ederim

elin uşağı

Elin uşağı Mars’a robot indiriyor biz daha soğan fiyatlarını indiremiyoruz.

bolvadin

Üç dört günlük bir iş için alkoloid fabrikasına gitmiştim bu süre zarfında Bolvadin’i az da olsa gezme ve tanıma fırsatım oldu öncelikli olarak ilçede gezerken kendinizi 90’lı yıllarda yaşıyor gibi hissediyorsunuz, ilçede insanlar sanılanın aksine sıcak kanlı ve baya meraklı, ilçede yemek yenilecek pek bir mekan yok muhteşem Kebab, Tandoğan iskender tavsiye edilir, ilçede termal kaplıcalar yaygın ama pek hijyenik ve bakımlı olduğu söylenemez ben heybeli termal tesislerine gitmiştim genel olarak memnun kaldım, ilçenin manda kaymağı, sucuğu, kaymaklı lokumu, manda yoğurdu meşhur ama benim şahsi düşüncem kaymağın bir esprisi yok hatta buranın yerlilerinden duyduğum kadarıyla manda kaymağı diye inek kaymağını dışarıdan gelenlere iteliyorlarmış gerçekten gittiğim tatlıcılarda inek kaymağı porsiyon 10 lira manda kaymağı 13 lira fiyat maliyet açısındanda bu durum mantıksız geliyor ama Bolvadin’e gelipte kaymaklı ekmek kadayıfı bilhassa da kaymaklı tahinli cevizli balkabağı tatlısı yemeden gitmek olmaz. Manda yoğurduna gelecek olursak benim şahsi düşüncem markette satılan yoğurdun biraz daha yoğun kaymaklısı bunun da bir esprisi yok benim bildiğim manda yoğurdu kıvam olarak yoğun ve katı olur ama Bolvadin’de satılan manda yoğurdunun markette satılan yoğurttan pek bir farkı yok bu arada kaymaklı lokumu çok hoşuma gitti göğceler diye bir yerden almıştık sanırım özellikle fıstıklı olanını tavsiye ederim, son olarak Afyon’un sucuğu da çok güzel ve fiyatı da piyasaya göre çok ucuz tatmanızı tavsiye ederim

bir kahvaltıya 427 tl hesap ödemek

O paraya kurbana girerdik yazık olmuş.

bim de satılan muhteşem ürünler

Badem ezmesi denemeyenlere tavsiye edilir.

vücut geliştirmek isteyenlere tavsiyeler

Vücut geliştirmenin %60’ı beslenme %30’u uyuma %10’u antrenmandır o yüzden iyi beslenemeyeceksen yeterince dinlenemeyeceksen boşa kendinizi yormayın.

imkansızları olur zanneden insan

imkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.

pet şişeye evden su doldurup çantasına koyan kız

Aklın yolu birdir amma velakin pet şişede sağlıksız cam şişe candır.