erkeklerin vokalist olma isteginin önemli sebeplerinden birisi.
vokalist kız ise lezbiyen veyahut biseksüel bi ilişkiye sahip olduğunu çıkarabiliriz. bununla birlikte diğer erkek grupları başka şeyler çıkarabilir bittai. ayıp ama.
(bkz: para çokomel eğrisi)*
Kızların asistana profesöre sanata ve sanatçıya spora ve sporcuya verdikleri değeri (!) ifade eden seks eğilimidir.
öncelikle tanım: efendim güzide yaratıklar olan kızların, özellikle rock gruplarında şarkı söyleyen arkadaşa karşı duydukları, seksüel çekimdir.

şimdi, son 4 senedir yarı amatör düzeyde vokallik yapan birisi olarak, sizlere kişisel izlenimlerimi aktaracağım.

bir çok erkek, doğal olarak, kızlardaki bu vokallere olan çekimi hor görmekte dahası kıskanmaktadır.* ancak bu yazıyı okuduktan sonra, onlar da kızlara hak verecektir.

tüm erkek okuyuculardan, kendilerini bir kız yerine koymalarını, empati yapmalarını istiyorum şimdi. o gece, sevdiğiniz bir rock grubunun konseri var. siz ve sizin gibi daha nice güzel arkadaşınız oraya gideceksiniz. bir ihtimal sevgili bile bulabilirsiniz romantik parçalar eşliğinde. hayaller hayaller....

evden çıkarsınız, konser alanına gidersiniz, en önde yer bulur orda beklersiniz. ve grup sahneye çıkar.

şimdi burası iplerin koptuğu noktadır. öncelikle örnek bir şarkı yazalım.

örnek şarkı ;

ben seni öyle bir sevdimki
yalansızdı ve oyunsuz
oysa sen öyle güzeldin ki
südyensiz ve donsuz

bu noktada hemen kızın rolüne geçiyoruz.

ortam loş, şarkı manidar, zaten havaya girmeye hafiften meyil etmişsiniz. işte tam o sırada öldürücü darbe gelir, yakışıklı vokalimiz, kızımıza doğru bir bakış atar. hele hele bar konserleri izleyiciyle daha yakın olabildiğiniz konserlerdir ki, zaten kızlarımızın en kolay verebileceği konserlerdir. * *
hemen şarkıyı incelemeye alalım.

diyor ki "ben seni yalansız sevdim"

açılımı : bebeğim sen öyle güzelsin ki, sana yalan söylediğimi belli etmemek için elimden geleni yaparım.

diyor ki "südyensiz donsuz güzelsin"

açılımı : sevişelim

şimdi her şeyi biraraya koyalım;

bazen içkinin etkisiyle, bazen kendi iradesi ile kendine güvenini toplayan genç kızımız sehneden manidar manidar bakışlar atan, zengin, popüler, yetenekli erkeğin "sevişelim" çağrısına hayır diyemez hale gelir.

ama unutulmaması gereken nokta, bu tip kızların ya ergen ya da saf ve boş kızlar olduğudur. yoksa biraz karakteri olan kızlar, bu yazıyı okuyup "hadi canım sende oldu" diyerek eksiyi basacaklardır.
(bkz: kızların verme eğilimi yüzünden vokalist olmak)
doğal bir eğilimdir.bana verecek değil ya elbette vokaliste verecek.Ben bile "james james" diye götümü yırtıyorsam konserde, kızında vermesi gayet doğaldır.
garip bir yaklaşımdır, zira böyle vokal-ses sanatçı ları da vardır.

--spoiler--
görsel
--spoiler--
erkeklerin serena williams ile fantezi kurmasıyla paralel eğilimdir. nasıl ki her erkek serena williams ı beğenmemekte ise her kız da vokaliste verme eğilimi göstermez.
(bkz: hani ya davulcuya ya da zurnacıya kaçıyorlardı lan)
olağandır.
erkekler orgazm olurken beraber olmak istedikleri kadını hayal edip olurken, kadınlar beraber olmak istedikleri erkeklerin bir başka kadınla beraber olduğunu hayal ederek orgazm olurlar. kısacası çevresinde çok kadın olan erkekler kadınlar için daha çekicidir.
manowar'ın eli baltalı vokalisti eric adams bu konuda tam bir ihtisas sahibidir.*

bildiğiniz üzre, zindan, savaş, baltalar, şarap vs. power metal ve heavy metal öğelerini çok kullanır bu manowar. konserlerinin bir çoğunda da izleyiciler arasından güzel hatunları bir bir göstererek seçme ritüeli yaşanır. kralların fethettikleri ülkelerden güzel kadınları yanına alması gibi bir şeydir sanırım. işte bu adamların hayranları arasındaki kızlar sütyenlerini çıkararak, hoplayıp zıplayarak, omuzlara çıkarak bir şekilde bu bücür kralın dikkatini çekmeye çalışırlar. bu bir sahne şovudur tabii ki ama heavy metal'in milyonları peşine takmaya başladığı yıllarda, sadece bu grup elemanlarıyla birlikte olmak için konserlere giden, grupla tanışan kadınların mevcut olduğu bilinen bir gerçektir.
zaten vermeye niyetli olan kızların ; bir müzik grubuna baktıklarında dikkatlerini ilk çeken grubun vokalidir. ola ki sadece sesi güzel, tipten yoksun ise sırayla elektrogitara oradan da bass a geçilerek bir tip taraması yapılır. genelde bu kısımlarda eş seçimi gerçekleşir ve garibim baterist yine arka planda olmanın bedbahtlığını yaşar. aslında arkalarda takılan bu adamların merkalılarıda yok değildir. önemli olan sadece denk getirebilmektir.
başı boş bırakıldımı herşeye verirler bunlar.

(bkz: ya davulcuya ya zurnacıya)
güncel Önemli Başlıklar