bugün

erkeğin tek başına sevişmesinden kaynaklanan bi şeydir.
kızlara et usulu davranıldığındandır.
eğer iğrenç birşey gibi davranmazsa erkeklerin onlara karşı davranıcakları olası durumlara hazırlıklı olmaları gerekir.Öyle davranmaları şart düşündümde cidden de iğrenç :D
Kızlara cinsel konularda ikiyüzlü olmayı onlara öğreten,bu toplum ve sözde değerleridir.Çocukluğundan itibaren erkeği ve cinselliği kötüleyerek büyütülen,sadece evleneceğin erkekle beraber olmasın mantığıyla büyütülen kızların gayet normal olan davranışlarıdır.Seks güzel birşey deselerde türlü yakıştırmaya maruz kalacaklarından böyle davranmaları gerekmektedir.
namümkün durum. kızlar seks iğrenç bir şeymiş gibi davranmaz erkek iğrenç bir şeymiş gibi davranır.
tüm türk kızlarının bilinç altına yerleşmiş ,seksten uzak durması ve seksin kötü bir eylem olduğu kanısından ileri gelmektedir. olaya tamamen ön yargılı yaklaşmaktadırlar. zevkten çıldıracak bile olsalar bunu fark ettirmezler "ahh.. offf.. puff... daha ne kadar sürecek " diyerek kendince seksi tiksindirici bir duruma getirmeye çelışırlar. kendinin kendince basit bir kadın olarak nitelendirilmesinden çekinirler. bir miller bira ile işin içinden kolayca sıyrılılabilinir. kesinlikle bir bira ile sarhoş olmaz ama sarhoş havasına girer ve yelkenleri suya indirir. sonrasında ise yaşadıklarından pişman olduğunu veya sarhoş olup bilmeden çok ileri gittiğini dile getirirler.
zevk alırken sorun etmeyen ah oh diye inleyenlerin, işleri bitince tuuu iğrenç demesidir.
sen tutup kızına 20 yaşına kadar seksi canavarmış gibi göster. 20'li yaşlara gelince de vay efendim bu kız neden seksten kaçıyor. gerçekten tuaf bi örf, adet, anane adı her neyse işte ondan var toplumumuzda. *
(bkz: sevdirirler)
yalanların yalanıdır. erkeklere kendilerini daha iyi pazarlayabilme çeşidi
(bkz: ıyyy)

(bkz: ivrenc)
(bkz: süper ego)
iyi kız imajlarını bozmamak içindir .
tamamen toplumumuzdaki tabulardan kaynaklanmaktadır. eğer içinden geldiği gibi davransa tamam bu kıza her türlü çakarım ben mantığıyla hareket eden, istemiyomuş gibi yapsa olum kız kezban çıktı yeaa diyen erkeklerin çoğunlukta olduğu bi toplumda nası davransa suçludur orası ayrı.
seni de sikseler sen de öyle düşünürsün. yoksa düşünmez misin?lan?
bazı hayvanlara maruz kalmalarından dolayıdır.

hayvan değil hayvanat.
boyle bi kiz tanidim. sonra mesajlasarak sex yaptigini kesfettim.
acı ama gerçek mk....seks erkeklerin derdidir....bugüne dek seks için yanıp tutuşan bi kadın görmedim onca karıya binmeme rağmen...
tipik türk kızı düşüncesi.
O konuda kızlara ben de çok kırgınım.
ağır konusucam ama sikilen onlar olduğu için normaldir.

erkek olarak sadece zevkini alırsın, ama o kız olarak,

seni, senden ayrılışını, geleceğini, ailesini, hamile kalabilme ihtimalini, nasıl açıklarım, kime ne derim, ya biri duyarsa diye bin bir ihtimali düşünmek zorundadır.

bize ise hayat ne güzel değil mi?
sende sahil de kafayı bulup arkadaşlarına anlatırsın gevşek gevşek.
iğrenç sevişen erkekler yüzündendir. Seks hayatı güzel olan kadın, güzel dokunulan kadın iğrenmez aksine erkekten daha istekli olur.
kız sex deyince ağzı sulanarak ordan oraya koşturmamalı tabi ama birazda insanca şeyler söyle yani. tamam çevrende bir sürü hayvan varsa hiç konuşma zaten onlarla. gel bana anlat derdini anlarım seni ben ne kaşar derim ne kezban gel bana sen.:)
sonunda; "aslinda evde ki bardağım bile farklidir" repligini mutlaka kuracak kizlardır bunlar.
cilvedir cilve ,alayinizi biliyorum hem de ciğerinizdeki soluduğunuz havaya kadar.ulan yakışıklı erkek diye öluyorsunuz,yatakta erkegin boşaltmasina göre seviyorsunuz.

tabi ya o çıktığınız saf ,temiz erkek sama tüm sevgisini vericek ama sen o çocuğu en ufak hatasinda silecek,gidip kendini baska erkegin altinda paralayacaksin ,sonra seks iğrenç demi ?
he oyle amk.nefret ediyorum siz namuslu görünümlü fahişelerden.
hayatimin amina koydunuz.