bugün

(bkz: güldü verecek)
karşısındaki kız nezaketen insan gibi davransa "hatun kawasaki abi yea" diye düşünecek organizma beyanatı. bu kızlar saat sorunca tersleyen kezbanlara dönüşmeye başlayınca kızıyorsunuz ama. namusun kadını erkeği olmaz.

(bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)
Açık oylamak.
yanında bir adet pezevenk yada ırzı kırık erkek olması yeterlidir. .... erkek kendi eliyle pezevenk olur ama kızlar parmaklarıyla oruspu olmazlar.. kızlaara laf yok lan yokk onlar huridir huriii kapaq
Bi kadın alımlı görünmek istediğinde hoşlandığı bir erkeği etkilemeye calıştığında, yada biriyle iliskiye girdiginde orospu diye itham ediliyor lan hala bu ulkede. Hemde bu ulkenin gencleri bunu yapan 70 yasindaki beyninin yarisi erimis yobaz bir amca degil. Yok instagram a dekolteli selfie koyuyorsa orospuymus falan. Siz kimsiniz lan insan atiklari? Gosterir gosterir sanane? Seksi gorunmek istoyorsa sana ne ey beynini s.ktigimkn cocugu.

ben varya sizin haysiyetinizi serefinizi s.keyim.

sizin ta aminiza koyayim.

abazaliga mahkum gizli ibneler sizi.
Orospuluk gözümde bir kişilik sıfatı olduğundan kız erkek fark etmeyen belirtilerdir. Başta iki yüzlülük, insanların duygularıyla oynamak, çıkar ilişkileri kurmak gelir bunlardan. Yoksa insanlar istedikleriyle istediklerini yaşasınlar canım gözümüze sokmadan.
vurdurmak en büyük belirtilerindendir.
instagramları belli ediyor anam.
çirkini öpmemişler "ben namusluyum" demiş. belirti falan kalmadı.
Anadolu çomarları için: vermeleri ya da vermemeleridir.
yolda birlikte yürüdüğünüzde her on kişiden 6'sına selam vermesi. Geçmişine inildiğinde ezilen şarap misali onlarca erkeğin altında inim inim ezilmiştir. Başımıza geldi ordan biliyoruz.

edit: GENÇ OROSPULAR KIZGIN. tABii O KADAR ZENGiN ZÜPPESi YADA PiÇ ERKEĞiN ALTINA YATIN SONRA BiK BiK ÖTÜN.
belirtiye gerek yok her kız potansiyel anlamda öyledir.
Artı karması olmak.
Fark edilmez, kimden ne çıkacağı hiç belli olmaz, senin giyimine bakarak kesin orospu dediğin türbanlıdan daha namuslu belki de.
bikiniyle sosyal medyaya fotoğraf atmak.
(bkz: Orospuyum demenin 101 yolu)
bazı kızların şuursuzca aşırı uç davranması sonucu ortaya çıkan belirtilerdir. özellikle erkeklerin önünde cıvık, sulu bir şekilde davranan kızlar böyledir. bu belirti kılık kıyafetle değil; hal ve hareketlerle belli olur.
ilişki sonrası para alması. kesin orospu beyler.
az önce dolmuşta gördüm.
ağzında sakız straplez giymiş gözümün içine baka baka şişirip patlattı. mına kodumun kaşarı.
"sen istiyor duj, verecek yüz dolar daha" diyince, ben anlıyom orospu olduğunu. bi duş yüz dolar olur mu lan, su ve sabun da benden üstelik. orospuya bak.
Belirtisi yoktur. Bunu iş olarak yapıyorsa tamam ama başka türlüsünü bilemezsin. Yollu dersin namuslu çıkar namuslu dersin yollu çıkar. Kısacası denemeden bilemezsin.
Uludağ sözlük abazalarının tespitlerine maruz kalmış kızlardır.

Yolda giden kız nefes alıyorsa, sözlüktekilere göre orospunun önde gideni.

yazık.
kızlar ne istediklerini erkeklerden çok daha iyi bilirler.