entry'ler (21)

kızlık zarı

Patlak ne y.rraam dedirten girilerin başlığıdır.
Annesini, kızkardeşini, eğer varlığı mümkünse cinsiyeti kız olan arkadaşlarını, aşık olduğunu sandığı ya da sanacağı kadını ve çevresindeki nice karşı cinsi tek kullanımdan sonra ortalık olmaya müsait gören insanların ahkam kesme yuvası.
Psikolojisi normal hiçbir kadın ilk kez herhangi bir şekilde ilişkiye girdikten sonra "artık patlağım herkese vereyim" demez. Ha diyeni varsa da umarım böyle sanan insanlara denk gelir.
Dişi cinsel organını dışarıdan gelen tehditlerden koruma amaçlı var olan zardır.

norveçli kızların taş gibi olmasının sebebi

Görmemişliğimizdir.
Hayır hayır cidden görmemişlik. Ülkenin konumundan dolayı pek sarışın görmediğimizden farklı ırkların çekici gelmesidir. Muhtemelen onlar da sarışın beyaz tenli insan görmekten kusacak haldelerdir zaten.

kız çocuğum olacağına ölürüm daha iyi

Sokakta gördüğü kız çocuklarının diz kapağının üzerinden tahrik olan sapık cümlesi. Kendisinin başkalarının kızları üzerinde kurduğu fantezileri kendi kızı üzerinde kuracaklarını düşünüp delirmektedir. Gebersin dileğimle...

seksin kadınları aşağılıyor olduğu gerçeği

Adam iki dakikada boşalıp götünü dönüp yatan türden değilse yalandır.

kilolu kızların yazın içine etmesi

Yazdan anladığı şey güneş gözlüğü ardından sefil bir şekilde kız kesip puan vermek olan boş insan şikayeti. Fark ettiysen göbekli kıllı pis türk erkeği laflarına girmedim koç, onun da bu yaptığından hiçbir farkı yok. Olay başkasını yargılamadan önce kendin düzgün ol değil çünkü. Olay insanları mahalle arasında ağzında sakızla gelene geçene kılıf bulan vasıfsız mahalle ablası modunda yargılayıp üstüne bir boka yarıyormuş bunu gibi burda yazmak. Mına koduğumun beyinsizleri bugün burda şişman kız şöyle kolunda iki santim tüy olan kız ölsün bir santim olanı kalsın muhabbeti yapıp ertesi gün kadına şiddete nefret kusuyorsunuz ya şu küfürlere değmezsiniz.

çirkini sikmemişler namusluyum demiş

Damacana sikilen ülkede boş laftan başka bi' halt değildir. Eşeğin bile alıcısı var memleketimde.
Ha bunlar namus kavramının saçmalığını ortadan kaldırır mı? Hayır.

karısının çalışmasına izin veren geniş erkek

Anormal erkektir çünkü çalışmak için kadının kendisinden izin isteyeceği saçma bir ilişkinin içerisindedir.
Öncelikle evliliği erkeğin kadını evlat edinir gibi himayesi altına alması sanmak ayrı bir kafa. Ama insan şunu da sorguluyor "eşin" kabul ettiğin kadının maddi yönden sana asalak gibi bağımlı yaşaması, hatta belki geliri yok diye yıllarca sana katlanması içini rahat tutuyor evliliğinizi sağlıklı gösteriyorsa zaten söylenecek bir şey yok.
edit: imla

kızların orospuluk belirtileri

Orospuluk gözümde bir kişilik sıfatı olduğundan kız erkek fark etmeyen belirtilerdir. Başta iki yüzlülük, insanların duygularıyla oynamak, çıkar ilişkileri kurmak gelir bunlardan. Yoksa insanlar istedikleriyle istediklerini yaşasınlar canım gözümüze sokmadan.

cemalnur sargut

inanmayan bana bile konuşurken huzur veren kadın. Bilmiyorum samimiyeti ne kadardır sohbetlerinde ama ses tonu acayip hastalıklı sayılabilecek bir neşe veriyor şahsıma.

götünü doktora parmaklatan erkek

(bkz: troll kokusu ımh)
bödüt: devam et bebeğim evet

48 kilo olmanın dayanılmaz hafifliği

Keşke yaşayabilsem dediğim hafifliktir. 40 kilo kaldık o kadar insan mı olur amk?

cinsel seks yaparken kırmızı şarap yudumlayan kız

Cinsel olmayan seks nasıl yapılıyor sorusunu getirir insanın aklına.

sözlük yazarlarının ilginç özellikleri

-genel olarak solağım ama keyfime göre iki elimle de yazarım.
-beş yaşındayken animelerin şarkılarını atmasyon yaparak böğürerekten söylerdim.
-duyduğum her şeyi ingilizceye çevirme konusunda takıntılıyım sözlük. acı bana sözlük.
- yoldan geçen arabaya hareket çekip kovalanmışlığım, dilenciye mağaş sormuşluğum, yine dilenciye 10 kuruş yok diyip sakız vermişliğim vardır. ayrıca dolmuşu durdurup saat sormuştum şükür hızlı koşuyorum.

taking back my love

taşlarıyla iki cinsin de göz zevkini dolduran ve yıllarca dinlenip bıkılmayacak şarkı.

kalın bacaklı kızların tayt giymesi

dünyanın en berbat manzaraları listesinde slip mayonun bir altındadır. giymesin tayt falan, çıplak da dolaşmasın, en sağlıklısı evden çıkmasın.
edit: hayatımın en büyük utancıdır bu entry. Ben ne iğrenç bir insanmışım dedim kendime sövdüm. Cidden sövdüm. ibret olsun diye bırakıyorum bunu burda.

hayatta duyulabilecek en güzel söz

(bkz: sen yat daha erken)

hamamböceğine sertçe bakıp korkmasını sağlamak

günahtır, sivrisineklerın rahatça evlerde fink attığı günlerde boşa uğraştır.

amy winehouse

rehab şarkısında no no no demeseydi şu aramızda olacaktı.

titanic in batmasının sebepleri

bu jack denen delikanlının gemiyi cünub etmesi

sinem kobal ın oyunculuğu bırakması

bu sıcaktan yapış yapış olduğumuz boktan havalarda tek sevinç kaynağım olacak haberdir.