bugün

Selamunaleykum, evlenelim mi diyorsa hoşlanmak ne kelime, bayılıyordur size.
Direkt sahiplenirler. En güzel sözleri de ben sana karışamam şimdilik ama bunu yapma şunu yapma derler
Gülerken ona bakmak bile yeterli aslında.

iletişim kurmaya çalışmak falan da var ama kalın kafalı ya anlamıyor ya da anlamamış gibi yapıyor.
kız senden hoşlanıyorum diyorsa senden hoşlanıyordur.
Mesajlaşırken erkekten daha çok gülmesi ve emoji kullanması.

Yapmayın. Ağır olun.
Soruyu cevaplayıp bir başka soruyla karşılık verirler.
Muhabbeti sıkıyorsa sizden hoşlanıyor demektir.
-sizi gördüğünde devâmli saçıyla oynar

-Gözlerini kaçırır

-Arada yerli yersiz güler

Falan filan.
Gözlerinin içine bakıp dudaklarını ısırarak amını parmaklıyorsa hoşlanıyor olabilir.
Büyük bir ihtimalle anlarsınız zaten her türlü belli ederler. Çoğunlukla erkeklerden daha cesurlardır bu konularda.
Sadece hoşlandıkları şahısın görebilecekleri hikayeler durumlar vs atmaları.
Oralarının pıt pıt atması.
kızına göre değişiyor hoşlandığını anlıyamıyorsun ! mesela kızın biri vardı habire soru sorup duruyordu. burda niye kaldın, parayı nerden buluyorsun.işimle ilgili sorular meraklı meraklı herşeyi mi soruyordu. soru yağmuruna tutuyordu. birde habire sataşıyordu saçma bahanelerle kavga çıkarmaya çalışıyordu.

sorunca niye böyle yapıyorsun diye sen alıngansın diyip için işinden sıyrılıyordu. arkadaşın biri gazladı kız senden hoşlanıyor olmasın diye. yeter artık dedim bunun derdi ne diye gittim açıldım salak gibi.

birden çemkirdi sen kimsin felan gibisinden sonra sen iyi bir insansın arkadaş olarak görüyorum felan bu sefer işler daha sarpa sardı daha kötü davranmaya başladı sanki reddedince ben ona trip atıyormuşum gibi havadan nem kapar gibi oldu. onun yüzünden arkadaşımla aram bozulmuştu.
Sevdikleri kişiyi gördüklerinde mala dönmeleri
Gözlerini kaçırmaları.
ay ben gülerim.
Kötü davranıyorum ben. Yazık oluyor sonra.
aman ya surekli etrafinda saginda solunda acil da bir nefes alayim baris bey baris bey kadin kafayi yedi.

ama baris bey.

hic tipim de degil kirici olmak istemiyorum.
süğürleniyorum.
Gergin bı şekilde dudaklarini isirmalari en belirgin olanı kendilerini tutamiyimolar. Saclariyla oynaması , bı bahaneyle sürekli önünden geçmesi . Özgüveni yüksek premsesler de direk gözünün icine bakıyor .

Ek olarak evli 1 milf senden hoslaniyorsa istemsizce tokmakcisindan bahsediyo o da enteresan..
Pek çok belirtisi olan durumdur ama en karakteristik belirti eğer kız ekürisiyle karşı masanızda oturup sizi beğendiyse size bakıp ekürisinin kulağına eğilip bir şeyler söyler sürekli ve kıkırdarlar.
- Toplu ortamda oturup konuşuyorsanız size doğru hafif dönük oturur.
- Saçlarıyla oynar.
- Enseye dokunma. (hayır ensenize şaplak atmaz, kendi ensesine dokunur)

Neyse...

Bu durumlar aşırı değişkendir, muhtemelen havanın sıcak olması, etrafındaki avcı bey sayısı, saç uzunluğu sizi yanıltacak ve eve yalnız döneceksiniz.
Anneniz gibi davranmaya başlıyorsa...
Hayır ben değil tabii ki, bi arkadaş. *
sizle konuşurken göğüslerini elliyorsa hoşlanıyordur.
Ergenlik dönemindeyse kötü ve kaba davranır. Daha olgun bir yaştaysa anne gibi davranır. Sevgi ve şevkat gösterir.
gözlere kenetlenmeleri.
Ben öyle dümdük söylerim.