bugün

kızların, erkeklerde sevdiği ve istedikleri sakal tipleridir.
(bkz: sinekkaydı)
görsel kesinlikle bu değildir.
her erkeğe göre değişkenlik gösterir. öyle sadece bir tane hoşlanılan sakal tipi yoktur aslında.
tabi hacı sakalını sevenini daha görmedim o ayrı.
yakışana kirli sakal.
bu aralar erkeklerin tarzlarında anladığım kadarıyla 3 numara saç, kirli sakal kombinasyonu tutuluyor.
hele bu hiç değildir.

http://galeri.uludagsozlu...4%9f%c4%b1-sakal-tipleri/
sözlükdeki bayan yazarların fikrini alıp sakalı o tarzda kestirme yolunda ilerleyen belki de o tarzda uzatmak için aylarını harcıyacak yazarın açtığı başlık.
ayırca: kılda keramet olsa götte çıkmazmış.
Yüz tipine göre değişir. Ama kirli sakal da keçi sakal da hemen hemen her erkeğe yakışır. Kesmeyin efendim, vallahi bayılıyoruz. (bkz: yazar burda kendinden bahsetmiş)
saçınız 3 numaraysa eğer;

(bkz: kirli sakal)

kevin garnett'in sakalı da iyiydi. *
"top" sakal olmadığı kesindir. genellikle kirli sakal tercih edilir.
kirli sakal.
yukarıya doğru taranmış üçgenımsı saç tipiyle aşağıya doğru sivrilen sakalın kombinasyonu kızları çok etkiliyor. sobe kafalar daha mı seksi ne? ben hoşlanmam ama etrafımda ne kadar amerıkan topu kafalı çocuk varsa çıtır hatunları götürüyo bnden söylemesi.
istediğim şekilde bırakiim yine benim sakal tipimi beğenirler; desem yalan olur..
(bkz: kızdan kıza değişir)
(bkz: biri kabasakal dese de siksek)
(bkz: kirli sakal)
karl marx sakalı.
beşinici boyut sakalı.
olmayan sakal
"ibne sakalı" ince foulden aşağı doğru gelen.
Bakımlı olsun da denilendir. KENDi halinde kıvırcık kıvırcık uzamış kendini kaybetmiş çember sakala karşıyız.
(bkz: ümmet sakalı)
(bkz: profesyonel kamikaze pilotu) bu adam gibi sakal bırakıp üçgen kafa olmayın.
görsel