bugün

kızları, kadınları ya da bayanları, hiç bir edep ve ahlak olgusu gözetmeden inciten başlıklar bütünü. sürekli olarak, bilmemkimin altına yatan kemalist kız, bilmem kimin altına yatan türbanlı kız, bu gece hangi kızı hoplatayım diye kura çekmek tarzında, yazarken bile iğrendiğim ancak artık yeter dediğim ve ülkemdeki insanların bu kadar onursuz ve gurursuzca ve hatta hayvanca saçmalaması durumu. arkadaşım öncelikle milletin özelinden sana ne? ne yaparsa yapar ama bu özelidir ve bunu bu derece yazmak kızları ne kadar aşağılıyor ya da kırıyor düşünmüyorsunuz. her kız birinin kızı, kız kardeşi, eşi ve bir anne adayıdır. kendi anneniz için böyle başlıklar açılsın ister misiniz? ya burası sözlük. burada birbirimize nasıl bilgi verebiliriz, politik olaylar konusunda medenice ve güzel bir üslupla nasıl düşüncelerimizi forum formatından farklı bir şekilde aktarabiliriz bunu konuşmamız gerekirken, bir giriyorsun sol frame'de kızlar sanki afedersiniz mal gibi paso onun altında bunun üstünde ya ne yapıyorsunuz? siz ananızdan babanızdan hiç mi edep terbiye almadınız diye isyan ettiresi başlıklar. atatürk'e, peygamber'e giydirenleri hiç saymıyorum bile, onlar zaten artık ruhaniyeti de kaybetmiş saçmalayan tipler. lütfen biraz daha edebinizi takının ve adam gibi yazın. ben erkeğim bu arada onu da bilin ve ben bu erkek halimle utanır, tiksinir oldum sizden ve başlıklarınızdan.
türk kızları adına açılan, onları küçük düşürücü sözler sarf edilmesi halinde, meydana gelecek hadisedir.
ezikliklerini, hayatta bir bok olamamışlıklarını, pipileriyle kapatmaya çalışan zavallı yaratıkların beyhude çabalarıdır.
erkeklerin penis derdiyle açtığı, kızların gururlarını incitmekten ziyade; erkeklerin ne kadar küçülebileceğini gösteren başlıklardır.
aslında kızları değil, diğer erkekleri sıkıntıya sokan bir durumdur. çünkü bu zavallılarla aynı kategoride olmak kadar ağır bir şey olamaz. gerçi onları da anlamak lazım. yaratılış meselesi, kiminin aklı yerinde, kiminin bir karış havada, kimininki de genital bölgede oluyor. onlara kızmak yerine, onlar için üzülmek gerekir.
bu tip insanlar, kendi bacılarını, annelerini yok gibi hissettiklerinden etrafa salya atmaları oldukça basittir. işin açıkçası duvara anlatsan beyaz renkte olan duvar bile kızarır. ama bu tipler için konuşmak bile yersizdir. erkeğim diye dolaşsalar ne olur, dolaşmasalar ne olur? acınası tiplerdir.

(bkz: suratına sıçsan nisan yağmuru sanır)
ne yazıkki çok fazladır. kızları beyinsiz birer sex objesi, birer mal, erkekleriyse birer tüketici olarak gören, hatta erkeklerin tüketmeyen cinsini de bir o kadar enayi gören zihniyetin açtığı başlıklardır.

(bkz: kocasini 300 erkekle aldatan kadin)

(bkz: bir orospuya aşık olmamış türk erkeği)

(bkz: ev varken arabada kız yiyen erkek)

(bkz: seks yerine ders calismayi tercih eden ogrenci)

(bkz: türban takıp erkeklerin altından kalkmayan kız)

not: bunlar sadece şu anda bugünün ilk 4 sayfasındaki başlıklar. bunlardan yüzlerce var ve ne hikmetse ne zaman baksam hep cinsel içerikli, bayanları hor gören başlıklar ve entryler görüyorum.
hiçbiridir. çünkü aklı olan hiçbir kız hayattan istediğini bulamamış zavallıların, birkaç sivilceli embesil ergenin açtığı başlıklara takılmaz. takılmamalıdır da. farkındadır kızlar onların kendi seviyelerine göre eğlendiklerinin. hatta o tür başlıklara bakıp bakıp eğlenirler bu kızlarımız yazarların ezikliği karşısında.
not: içimden bir ses bu entry çok pis eksilenecek diyor. *
(bkz: keşke öyle demeseydik)
(bkz: kadınlar güce tapar)
"gerdek gecesi" içerikli bütün başlıklar.
(bkz: rüzgardan ereksiyon olan erkek)
(bkz: skinden tavana asılması gereken yazarlar)
sayıları oldukça fazla olan başlıklardır, maalesef.
kızların gurunu incitmesi gibi bir duruma neden olması için söylemin haklı olması gerekir. başlık sahibi asosyal, pipisinin derdine düşmüş abazalar olunca bu konu onları ilgilendirir, kendi kalitelerini ifşa eder. konu cinsellikle ilgiliyse de bu olay 2 kişilik değil midir? mağdur olan, edilen diye bir olay söz konusu olsa, erkek merkezli bir olay olsa, erkeklerin ilişkiye girebilmek için tek kadın bulması mümkün olmazdı. buradaki konu ve başlıkların bayağılığı bastırılmış ve doyurulmamış cinsel dürtülerin ergen çocuklarda görüldüğü gibi şiddete dönüşmesidir. bir partner bulamıyorlarsa da kendilerini tatmin edip sözlüğe girmelerini sözlük kalitesi açısından tavsiye ediyorum şu ünlü paragraflarca fantezilerini olmuş gibi anlatan yazarlara.
(bkz: askeriyede g string le dolaşan kız)
bu başlık çok incitmelidir kızlarınkini. g-string içine sığamaz çünkü bir çoğu. *
böyle bir başlık yoktur.
insanlar ancak değer verdiği şahsiyetlerin sözleri ve ya davranışları sonucunda incinebildiğinden söz konusu olmayan başlıklardır.
sözlükte böyle yaziyorlar ama gercek hayatta hepsi namus bekcileri.
serbest yazma ve ahlaksizligi karistiriyor ne yazikki erkeklerimiz.
bizim başımıza ne geldiyse zaten karşıdaki gibi olmama zihniyetinden geldi. Bu körü körüne demokratlık ve hümanizm bize hiçbir fayda sağlamaz. Ermenistan hem böyle söylemlerde bulunacak hem de uluslarası sahada ezik gibi gösterecek kendini biz de hem faşist ermeniler gibi olmayalım diyeceğiz hem de uluslarası sahada bizden barbar hiçbir ülke olmaacak öyle mi? Yağmacı hasan'ın böreği nerde öyle ya? Bizimle nasıl konuşuluyosa öyle komuşacağız biz de. Adam doğru yazmış helal olsun.bizim başımıza ne geldiyse zaten karşıdaki gibi olmama zihniyetinden geldi. Bu körü körüne demokratlık ve hümanizm bize hiçbir fayda sağlamaz. Ermenistan hem böyle söylemlerde bulunacak hem de uluslarası sahada ezik gibi gösterecek kendini biz de hem faşist ermeniler gibi olmayalım diyeceğiz hem de uluslarası sahada bizden barbar hiçbir ülke olmaacak öyle mi? Yağmacı hasan'ın böreği nerde öyle ya? Bizimle nasıl konuşuluyosa öyle komuşacağız biz de. Adam doğru yazmış helal olsun.
kadını nesneleştiren, sanki arabadan, elbiseden vs. bahseder gibi bahseden tüm başlıklar ve entrylerdir. burada gurur inciten üstüne alınmak değil, kadının yalnızca fiziksel özellikleriyle kadın olduğunun düşünülmesidir. yok saçı böyle, başı böyle, götü böyle, memesi böyle...
kızların gururlarını incittiği sanıldığı halde aksine kızların gururunu incittiğini sanan zavallıların, kızların gözündeki yerlerini aşağılara indiren başlıklardır.
- necdet inanmıyorum! üstelik benim yatağımda açmışsın bu başlığı. ühü ühüü.
kız.avi

rahatsız olan okumasın.

ben kahramanınm kızları koruyorum mesajını aldık süper kahraman!

sözlükteki kızların gururlarını koruyan hisli kahraman!
kızların gururunu yerle bir eden başlıktır.