bugün

erkekler tarafından ortaya atılan bir önermedir.
(bkz: korunma icgudusu)
paranın çoğu zaman güç olduğu varsayılırsa, kadınlar paraya tapar şeklinde de ele alınabilecek hadisedir.
güç parada değil zekadadır şeklinde düşünülürse, doğru kabul edilebilecek önerme.
tamamen dogru bir savdır.
güç, başarıdan kaynaklanır.
başarılı insan her daim sevilir.
sorun nedir?
sorun, sürekli başarı arama kriteriyle sevginin yaratılamayacak olmasındadır.
sevgi, galeriden araba seçerek, en kaslı erkeği seçerek ya da en zengin erkeği seçerek olsaydı zaten sevgi denmezdi.
gözler, öne alınmalı,
düşünceler arkaya.
önce gör, sonra düşün. yöntemdir bu.
çoğunluğu temsil eden kadınlar. öyle entellerden hoşlanmama, kıro arama durumu değil bu. güçlü olandan hoşlanma. belki de geçmişten beri oluşan kendini korumaya bağlı bir içgüdü. pek yadırgamıyorum. sonuçta ben de kadın olsam, herkesin ağzına baktığı popüler biriyle beraber olup prim toplamak isterdim. ne bileyim adım beckham'la duyulmasa bile okulun en populer adamıyla birlikte olayım. hadi o maganda en azından okulun en popüler punk çocuğuyla beraber olayım. di mi? benim neyim eksik. sonuçta aynı kulvarda en güçlüyle beraber olayım ki, kendimi güvene alayım. hadi hep birlikte.
paraya tapan kadınlardan çok daha iyi olan kadınlardır.
tapılacak tek bi nokta olduğunu bilmeyen kadınlardır.
(bkz: kadınlar guce tapar)
heman'a tapan kadinlardir.adam da golgelerin gucu var.
padme amidala *
"Guc erkektedir ve kadinlar erkeklere tapar" * *
kısmen doğru bir varsayım ama fakat güçlü ve sersem bir erkeğe kimsenin tapmayacağı da açık *
bir de ek olarak *
(bkz: kontrolsüz güç güç değildir)
bayan yazarlari ogrenebilecegimiz basliklardan sadece bir tanesi. *
Güçsüz erkekleri rahatsız eden olgu.

"güçsüzler bizi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar" demiş bir büyüğümüz, ne güzel demiş...
zannımca, tapmak biraz ağır kaçmış. lakin, hatun kişilerin erkeklerde aradıklarının güç olduğu bir gerçektir. birçok patalojik istisna * varsa da yaygın temayul bu istikamettedir.

antropolojik birçok araştırma göstermiştir ki;
kadınlar nesillerinin ve kendilerinin korunması, güven içinde yaşaması için gücü***,
erkeklerse nesillerinin güzel ve sağlıklı olarak devam etmesi için güzel ve sağlıklı görünümü tercih edegelmişlerdir. bu değişmez kural değilse de, ciddi sapmalar olmaksızın günümüze kadar bu haliyle gelinmiştir.. *
(bkz: cinsel güç)
kadınlar sadece kendilerine taparlar,en güçlü oldukları için...
(bkz: kadınlar erkekleri sömürüyor)
(bkz: hadi ordan)
(bkz: kadınlar her zaman bir fazlasını ister)
en doğrusu için (bkz: kadınlar kendilerine taparlar)
(#140419) budur.
yanlış olan önerme.kadınlar hiçbirşeye tapamaz.çünkü dikkatleri dağınıktır.herhangi birşeye tapacak kadar odaklanamazlar.bu yuzden kadınlar erkeklerden daha çok şey bilirler çünkü pek çok şeye ilgi duyabilirler. ilgi duydukdukları şeyler hakkında kendileri için yeterli şey öğrendikten sonra başka şeylere ilgi duyarlar.örneğin:bir kadının güçlü birine veya güce ihtiyacı var diyelim bunu elde eder etmez şefkat arar,ilgi arar,sevgi arar güçlü olan dışında herşeye yönelir ama gerisini önemsemez.
Bilimsel yolla ilerlersek:

Öncelikle güzel kadınların güçlü erkeklerle daha yoğun oranda birlikte oldukları gözlemlenir ve ortaya gücün kadınları çektiği hipotezi ortaya atılır.

Gündelik hayatta ilerriye dönük bir önerme yapılır ve önermenin doğruluğu ispatlanır.

önerme ve ispatı şudur: "daha önceden fakir olan bir genç, daha önceden reddedildiği bir kadının yanına lüks bir araba ve bir dolu pahalı hediye ile gider, kadın adama birden aşık olur". Yaşanmıyor mudur? evet. Bunun aksini iddia eden nedir? Toptur. istisnalar kaideyi değiştirir mi? Hayır.

http://www.bodybuilding.com/fun/louis9.htm

efendim üstteki link de bir diğer güç tanımında yola çıkılarak verilmiş örneklerdir.

Bunun dışında ahmet mete ışıkaranın en seksi erkek seçilmesinde de yine gücüm rolü vardır.

Görüldüğü üzre bunun gibi milyonlarca örnekle durumu destekleyebiliriz.

Hipotezimiz bir teori olmuştur ve her geçen gün yeni bir kanıtla daha da güçlenip bir kanun haline gelmeyi bekliyordur.

Peki gücün kadınlar çekmesi kötü birşey midir? Bence hayır. Biz erkekler nasıl güzellikten çok büyük oranda etkileniyorsak kadınların da bundan etkilenmesi gayet normaldir.