bugün

görsel
Arkadaşlarına bakın ben evleniyorum, ben buldum ha bakın evleniyorum, kızlar ben evleniyorum, bişey diyim kızlar ben evleniyorum evde kalmadım, hesaplarıma gelinlikli fotoğraf koyucam çünkü ben evlendim, hey millet ben evlendim demektir kızların beklentileri. Bir de bebek. Adamla ve evliliğin aslıyla ilgili bir beklenti yok bakın. Biz erkek olarak figüranız.
Bizim beklentimiz de free zahmetsiz sex, evin temizlik işleri ve yemek pişmesi. Çoğunuz-muz yalandan evleniyoruz. hoşgeldin sikko hayat. Sonra da aman ha evlenme abicim, ay benim kocam çok rerörö diye millete dert yanma evresi.
Bir adet kız çocuğu. Zaten bana kız evlat veremeyecekse o adam ne işe yarar? Çocuk olduktan sonra evli kalmasak da olur.
görsel
Her iki akşamda bir lüks bir restoranda yemek.
Lüks bir araba.
Lüks bir daire.
Lüks mobilyalar.
Lüks beyaz eşyalar.
Lüks otellerde tatiller.
Lüks hastanelerde doğum.
Lüks hizmetçi, temizlikçi, çocuk bakıcı.
Çocuk için lüks okullar.
Lüks yazlıklar.

Beklentileri genelde budur.

Ama reelde buldukları genelde sadece lüks lambası olur.
sonsuz olmasa da hayat boyunca sürecek aşk, canlı duygular.
Paris'te balayı tatili.
Şaka ya. Maç izleyen kocaya meyve soymak.
Evet.
Tam olarak bu.
- Sonuç olarak evde kalmamış olmak.
- Eninde sonunda anne olmak isteyeceğini bildiği için bunu gerçekleştirme hakkı.
- Hayatını yalnız devam ettirmemek, yanında kendini güvende ve mutlu hissedeceği biri ile bir ömür geçirmek.
-Bir de anne ve babasına hayırlı damat ve de torun mutluluğu yaşatmak.
Koşulsuz sevgi başta gelir. Zaten diğer şeyler bir şekilde oluyor.

(img:#994451)
Üç artı bir evin ikinci odasını başta halter barı ve ağırlık diskleri olmak kaydıyla bilumum spor malzemeleriyle donatıp mini spor Salonu yaratmak olmalı.
Affedersiniz ama yarak demek istiyorum.
Bebek. Daha güzel olabilir ki zaten.
Söylemeye dilim varmıyor efenim.
bu sözlükte sözlük yazarlarının itirafları adlı başlıkta okumuştum daha önce * ama bir abimiz dört aylık evliyim hala balkonda gaz çıkarıyorum tarzı bişey yazmıştı. böyle beklentiler de var işte, bilinemez tam.
(bkz: hayaller paris gerçekler muş)

havada kalacak benlentilerdir.