bugün

evleneceği kişi tarafından sahiplenilsin, güven versin,kanatlarının altında huzur bulsun.diğer yandan da zengin olsun,arabası olsun,evi olsun,yakışıklı olsun,adonisli olsun...
Kendisi annesi gibi olsun, kocası babası gibi olsun, ilişkileride anne ile babasının ki gibi olsun. Sonra eşine sen çok değiştin. Adam değişmedi, sen hayal dünyandan çıkıp gerçekleri görmeye başladın.
hayalleridir.
Evlilik denilen kurum sıkıcı bir kurum olduğu için pek fazla beklenti duyulmayandır.
(bkz: college fuck fest)
Gerçekçi olmak gerek. Herkesin hayalleri var ama beklentiler eşinin zevkleri ile sınırlı kalacak çoğu zaman. Olay ortak hobi bulmada. Sonrası beraberinde güzel bir hayat getirir zaten.
bu sözlükte sözlük yazarlarının itirafları adlı başlıkta okumuştum daha önce * ama bir abimiz dört aylık evliyim hala balkonda gaz çıkarıyorum tarzı bişey yazmıştı. böyle beklentiler de var işte, bilinemez tam.
eğlenceli aktivitelerdir.
Söylemeye dilim varmıyor efenim.
Bebek. Daha güzel olabilir ki zaten.
Affedersiniz ama yarak demek istiyorum.
(bkz: hayaller paris gerçekler muş)

havada kalacak benlentilerdir.
huzur, güven ve hayalleridir diye tahmin etmekteyim. abartmaya lüzum yok.
Paris'te balayı tatili.
Şaka ya. Maç izleyen kocaya meyve soymak.
Evet.
Tam olarak bu.
Her iki akşamda bir lüks bir restoranda yemek.
Lüks bir araba.
Lüks bir daire.
Lüks mobilyalar.
Lüks beyaz eşyalar.
Lüks otellerde tatiller.
Lüks hastanelerde doğum.
Lüks hizmetçi, temizlikçi, çocuk bakıcı.
Çocuk için lüks okullar.
Lüks yazlıklar.

Beklentileri genelde budur.

Ama reelde buldukları genelde sadece lüks lambası olur.
sonsuz olmasa da hayat boyunca sürecek aşk, canlı duygular.
Balkonda bir şeyler içip sohbet etmek.
Aynı kediyi sevmek, aynı çiçeği sulamak.
Kitapları, şarkıları paylaşmak.
Akşam eve dönünce ona sarılıp sakinleşmek.
Saymakla bitmeyecek beklentilerdir.
Erkekler adına konuşuyorum kumanda ve seks başka bir Beklentimiz yok.
Bir sürü bebek
yemek yapan bulaşık yıkayıp temizlik de yapan erkek
Önemli günlerin unutulmaması, sık sık hediye alınması, haftada en az bir gün annesine yatılı gönderilmesi ve bunun sorun edilmemesi
Altın günü olduğu zamanlarda eve geç gelinmesi, evde asla bulunulmaması.
Aldığı kıyafetlerin her daim beğenilmesi, fiyatlarının asla sorun edilmemesi.
Evdeki büyük küçük tüm eşyaların seçimini onun yapması.
kalın , uzun ve damarlı bir koldur. yaslanıp uyunur.
görsel
hiçbir beklentim yok. sadece çocuk yapmak amaçlı evleneceğim için pek birşey beklemiyorum.
Koşulsuz sevgi başta gelir. Zaten diğer şeyler bir şekilde oluyor.

(img:#994451)
Üç artı bir evin ikinci odasını başta halter barı ve ağırlık diskleri olmak kaydıyla bilumum spor malzemeleriyle donatıp mini spor Salonu yaratmak olmalı.
Arkadaşlarına bakın ben evleniyorum, ben buldum ha bakın evleniyorum, kızlar ben evleniyorum, bişey diyim kızlar ben evleniyorum evde kalmadım, hesaplarıma gelinlikli fotoğraf koyucam çünkü ben evlendim, hey millet ben evlendim demektir kızların beklentileri. Bir de bebek. Adamla ve evliliğin aslıyla ilgili bir beklenti yok bakın. Biz erkek olarak figüranız.
Bizim beklentimiz de free zahmetsiz sex, evin temizlik işleri ve yemek pişmesi. Çoğunuz-muz yalandan evleniyoruz. hoşgeldin sikko hayat. Sonra da aman ha evlenme abicim, ay benim kocam çok rerörö diye millete dert yanma evresi.