bugün

Dis fircalamak 3 dk.
Yuz temizlemek 2 dk.
Giyinmek 5 dk.
Canta hazirlamak 3 dk.
Hadi 2 dk. ayakkabi giyme kapiya cikma fasli olsun. Maksimum 15 dk kadardir benim icin. Eyeliner i esit suremeyip yarim saat iki gozunu sirasiyla tavaf edenlere selam olsun.
uzun süren kısmı saçtır. herkesin saçları lepiska gibi mi sanıyorsunuz?
o saçları düzleştirmek, maşa ile şekil vermek başlı başına bir mesai gibi.
sac+makyaj+giyinme max 45 dakika.
Abartıldıgı gibi uzun degildir. Makyaj çoğu zaman yapmam. Yapsam da en fazla pudra (cildim parlamasın diye) ve rimel olur. Eyelinerı bile cok nadir kullanan biri olarak, giyinmem (en fazla 10 dk) saçımı yapmam (15 dk) makyajım (hepsini yaptıgımı var sayarsak 10 dk).

Sonuç en fazla 35dk
Anında çıkarım affetmem.
Erkek olaraktan sadece tuvaletimi yapmam kafidir.
yalnız başlıkta "hazırlanma süreci" diyor. süresi yazmıyor. ben dahil herkes yanlış algılamış.
(bkz: dikkatli yazar)
Eğer öğlen çıkacak ise sabah namazından başlarlar.
Kimi zaman benim hazırlanma süremden daha kısadır. Herkese göre değişir, farklılık gösterir.
saçıydı, kıyafetiydi, hafif bile olsa makyajıydı, takısıydı falan min 1.5 saat, ama 3 saate kadar uzayabilir. yahu sadece saçımı toplamak için 25 dakika harcadığımı biliyorum. ne yazık ki bizler böyle mal yaratıklarız.
(bkz: öz eleştiri)
1 saat sürer. . Ancak Süslenebiliyorum.
yarım saat ya da 45 dakika.
hesapladım yarım saat. makyaj olmasa 15 dk falan.
en ortalaması yarım saattir.
Gittiğim yere giydiğim kıyafete gvs göre değişir.
Bir de lavaboya girip yarım saat çıkmamaları var daha beter.
minimum 1.5 saat.
genelde 2,5 saat ama bazen yani çok acelem varsa 2 saat.
saatler saatler. bi terlik giyip cikiyorum ben.
hayda.
Seven adamın ıstırabına şahit eder insanı.
evden acele çıkmaya alışan kızın süresi 10 dakikadır.
Aslında nereye gideceğine bağlı. arkadaşlarıyla buluşacaksa 1 saat erkek arkadaşıyla buluşacaksa 1 saat 30 dakika dolaşmaya çıkacaksa (bunalımdaysa) 15 en fazla 30 dakika.(ablam sağolsun.)
yüzüklerin efendisi serisini izlemek için ideal süredir.
Hayvan gibi 1 buçuk saat sürüyor heryere geç kalıyorum.
Düşünme: 10 dakika.
Hazırlanma: 2 dakika.

Topla = 12 dakika, kül kedisi eve kaçta geliyor 12'de, buldun mu böyle dakik kız kaçırma. Haydi öptüm yanaklarından.