bugün

Kızların en büyük korkulu rüyalarından olan bekaret konusunda en çok korkan taraf olmalarının temel nedenidir. insan doğasında kim içine sinmeye hazır bir karaktere sahipse onu içine sindirecek karakterler ve olaylar da hep hazırda bir yerlerde bulunur. Yani kızlar hep bekaretlerinin sorgulanmasını kabul edip bunun sorgulayanın bakirliğini sorgulamadığı müddetçe her zaman erkek çok daha serbest ve bu konuda hakim rolünde olmaya devam edecektir. ‘’erkeğin nasıl bakir olup olmadığını nerden bileceğim’’ dememelisiniz. Geçmişi hakkında bir şey bilmeden evlenme kararı verecek kadar cesursanız bekaret veya bakirlikten ziyade korkmanız gereken daha başka şeyler var demektir.

Belki yüzyılın tersine konuşuyorum ama bekaretinizi önemseyen erkeğe dönüp "daha önce bir kızla yattıysan evlenmem senle " demediğiniz sürece üzgünüm kızlar patlak muhabbeti devam eder.
ülkemizdeki maddi adaletten dolayı. çalışan kadın zaten kendi gibi düşünen birini bulur.
başka türlü bir orospu çocukluğudur. hadi ben bekareti önemsemeyen bir insanım. ey müslüman kadın, sen nasıl sorgulamazsın erkeğin bekaretini? sana patlak demişler, yollu demişler, kaşar demişler sen erkeğe yapar erkektir demişsin. anlayamam asla bu tipleri ve sanırım bu yaftaları hakediyorsunuz. erkeklerin götünü göğe kadar yükselten sizsiniz çünkü.
kız patlak değilse neden olmasın denilebilen durumdur.
Öyle bir erkek kaldığına inancını, ümidini yitirmiş kızdır.
Erkegin zari olsaydi da gorseydim o zaman kadinlari.
doğaldır.

kadın besleyen ve doğuran taraf olduğu için çocuğun yol geçen hanı olan bir yerde hayat bulmaması tercih sebebidir. kadın da bunu farkındadır zaten.

350 tane penisin giriş çıkış yaptığı yerde spermlerimin çocuğa dönüşmesi tuhaf bir duygu. herhalde kadınlar da birlikteliğin ve ortaya çıkarılacak çocuğun özel olmasını yeğleyecektir. penislerimiz odun gibi sperm fışkırtıyor başka bir esprisi yok ama o vajina yeni bir canlının ortaya çıkmasını sağlayan mekanizma ulan, kutsal bir yer.

ha sevenler için yine sorun değil, geçmişe silikte olsa bir perde çekilebilir lakin her ne kadar bekaret benim açımdan çok şart olmasa da, öyle olsa daha iyi olur kanaatindeyim. muhammed bile ilk olarak dul bi kadınla evleniyor. buradaki olay kaşarlıktır. kaşarlıktan dolayı deldiren kadın 2. sınıf gibidir, güvenilmesi zordur.

öte yandan gücünün veya parasının yettiği her kadınla beraber olmaya çalışan, bunda bir sakınca görmeyen erkekte at kafasıdır. benim inancıma ve türk töreme göre sikinin kesilmesi gerekir.

edit: ne var amk niye eksiliyorsunuz?
(bkz: sözlükte erkek düşmanı başlık istemiyoruz)
Yalandir. Sahsen cok onem veriyorum mumukunse bu zamana kadar hic kiz arkadasi olmamis hicbirkizin elini tutmamis öpüşme faslini söylemiyorum bile. Ve mumkunse kiz arkadaslari olmayan birini tercih ediyorum. Eve kapatacam da.
kızıyorum böyle kızlara. sen bizim gibi seksi erkeklere hiç bakma, yıllarca için gitse de bakireliğini koru. sonra senden önce çatır çutur sevişmiş adamla evlen. neymiş efendim ondan önce biraz çapkınmış da onun için hepsini bırakmış. bununla övünen gördüm ya. ulan adam sen arkanı döndüğün anda arkadaşlarına bile iş atacak bu kadar saf olma.
Yanlıştır bence önem verilmeli.
toplumumuzun genel sorunudur bu tabi ki.

'erkektir yapar' anlayışından ne zaman kurtulursak o zaman bekaretin sadece hatunlara özel bir şey olmadığını anlayacağız.

inşallah....
Ben önem veriyorum.
Yine saçma bir genelleme daha. Böyle bir şey yok.
Erkek dedigin benimle birlikte tecrübe kazanmalidir.
Türkiyenin geneli erkek egemen toplum yapısının kültürel kodlarını benimsemiş durumda. Bu kültürel kodlar anneler eliyle kızlarına aktarıldığı için kuşaktan kuşağa aktarılan bir bilgi iletimi söz konusu.

islamiyet bu konuda kendine has tutumu ile belirleyici bir konumda bulunuyor.

Kişi iç dünyasında bunu kabul etmese bile mesru görülen bir durum olduguna inandirildigi ve aksine davrandığında sosyal ve dinsel olarak tepki gorecegi endisesi ile boyun eğiyor.

Bir de evden çıkması pencereden bakması bile olay olan anadolu insanı bu konuda tecrübeli olmayı erkeklere ait bir görev olarak da telakki ediyor olabilir.

(bkz: eğreti gelin)
Biz onem veriyoruz da adam cikip bana bakirim dese nerden anlayacagim. Keske bizlere koyulan o zardan erkeklere de konsaymis da atip tutmak nasil olurmus gorselermis.

Ben buna kesinlikle karsiyim. Bakir degilim ama esim bakire olsun mantigi kadar sacma bir sey yok. Adama ne alaka diyosun. Ben erkegim diyor. Bok erkeksin.
Çoğu daha önce sevişmemiş bir erkeği erkek saymaz.
Sadece bir (bkz: genelleme)dir. Ve evet tum genellemeler gibi bunda da yanlislik payi vardir.
Çünkü kadınlar kendilerinden öncesine değil sonrasına bakarlar. Bizim için öncesinin önemi yoktur, biz hayatlarındayken sadık olsunlar bu bize yeter. Ama tabi bunu önemseyen kadınlar da var ama geneli benim gibi düşünüyor.
erkeklerin bu kadar arsızca bekaret muhabbeti yapmalarının sebebi budur zaten.

erkek kendi aklıyla " e yapmadım derim,kim nasıl anlayacak ki ?" çakallığı yapar. Zira ilişkiler görünene göre ilerler bizde.

vicdan her daim arka plandadır.

bakire diye alnından öptüğün kadın orgazm olurken tırnaklarıyla adamın sırtına haritalar çizdi haberin var mı ?

ama kanka zar sağlam.

sizin aklınızı vicdanınızı öpeyim.
Kadınların da önem verdiği şeyler var. Kimi gerçekten bakirliğe önem veriyor, kimi de benim gibi daha önce tek gecelik ya da para karşılığı ilişkisi olup olmamasına önem veriyor.

Bence bir insan sevdiyse, sevgilisi varsa ve seviştiyse bir önemi yok. Benden önceki hayatıdır. Ancak tek gecelik, tanımadığı insanlarla ilişkisi olmuşsa, para karşılığı ilişkisi olmuşsa asla yatağıma almam.
Kızlar en çok ona önem veriyor ilki ben olayım diye ama bakir erkek bulmak zor bu devirde.
Bakir olmayan erkekler namuslu oluyor ya.
hatta erkeğin tecrübeli olmasını isteyenler bile var. tipik akp zihniyeti.
Başliklar terse donmus . sasirtici.
genellemelere karsiyiz..